Reklama

Výprask vařečkou

michal (Pá, 28. 10. 2016 - 10:10)

dobré ráno, myslím, že vařečka je pro mamky :-), já na kluky beru spíš řemen nebo tady na chalupě se vždy najde nějaký čerstvý prut něco jako přírodní rákoska. Mám dva kluky a holku (9). Ta dostává když zlobí od ženy, mylsím že na holku by se prut nebo řemen brát neměl ale jak to tady čtu, možná za pár let změním názor. Kluci ale vždy na holou a tak kaby si aspň pár dnbů pamatovali

Ilona (Čt, 27. 10. 2016 - 18:10)

No počkej Petro píšeš,že máš maturu tak to si asi spatné výsledky ve škole neměla. Já to taky párkrát slízla vařečkou,ale za prospěch jen jednou a uplně to stačilo.

jana (Čt, 27. 10. 2016 - 16:10)

Jani a ty se na výprask...Jani2, jak kdy ale většinou to vidínm, máme obývak spojeny s kuchyní takže většinou vidím jak dostanou a pak je vidím u klečení. Není to ale nějaké týrání, jsou dny kdy vůůůbec nezlobí ale tak 3x do měsíce na azdek dostanou a velký výprask dle potřeby asi tak jednou do měsíce

Dita (Čt, 27. 10. 2016 - 16:10)

DÍKY KLÁRO, TO JE SUPER, JEŠTE MÍT TU ODVAHU !

Dana (Čt, 27. 10. 2016 - 15:10)

No tak to klukům nezávidím,to musí dost bolet,to je pak tak pod studenou sprchu.

Klára (Čt, 27. 10. 2016 - 15:10)

Tohle je normáln fyzické týrání a když mi bylo 12 a otec mně chtěl zbít páskem na holou, tak jsem mu řekla, že minulé jeho výprasky mám natočené v mobilu a že jestli ještě na mne šáhne, tak to zveřejním a dám na Policii.
Už si ke mně ani k mému mladšímu bráchovi nikdy nedovolil. Sice mi mobil vzal, ale měla jsem to zálohovaný u kamarádky a ta mu to přeposlala ne jeho telefon.
Břaňte se a nenechte s sebou orat. Páky na to jsou

Magda (Čt, 27. 10. 2016 - 13:10)

Já doma bita moc nebývala, spíše téměř vůbec. Za to u babiček na prázdninách to byla pořádná řežba. Jezdila jsem k nim hodně často a takové to dětství a mládí venku na věnkově, které bylo krásné, bylo doplněno o výprasky na zadek. Mnohdy i každý den. U jedné babičky uhnutá přes koleno, později přes křeslo druhým koncem lepačky nebo prutem. samozřejmě na holý zadek. Ta druhá na mě měla rákosku nebo šlauch. O jelita na zadku opravdu nouze nebyla.

jana2 (Čt, 27. 10. 2016 - 08:10)

Na holou, tomas 12 a Adam 11Jani a ty se na výprask díváš, když je řeže manžel?

Petra (Čt, 27. 10. 2016 - 06:10)

Petro to jsi byla asi pškné...Noo, ja myslím, že tak normálně. Spíše byla přísná mamina :-) hlavně za školu, to jsem tata měla na prdeli pořád.

jana (Čt, 27. 10. 2016 - 06:10)

Jani to asi bylo křiku a...Na holou, tomas 12 a Adam 11

ilona (Čt, 27. 10. 2016 - 01:10)

tatar. To je pomlázka ;-)...Petro to jsi byla asi pškné kvítko,ze si tolik dostávala za jaké prohřešky jsi byla bita tím tatarem

Dana (St, 26. 10. 2016 - 20:10)

Jani to asi bylo křiku a dostávají výprask na holý zadek?Kolik je jim let?

Jana (St, 26. 10. 2016 - 20:10)

tak jo k tomu tak nějak...Ahoj jmenovkyne, kluci meli dnes volno a blbli a tak manzel vzal odpoledne voditko (kluk ustrihnul z dutek jeden kousek) a serezal kluky oba dva a jsou jak ty, dostali na holou a i na nohy apod. Starsi tady chodi ve slipech a pekna jelita

Jana (St, 26. 10. 2016 - 20:10)

To znamená,že dostal i...Hlavne pres stehna, kulicky ne i kdyz nekdy kdyz tancuje a uhyba tak prileti ruzne

jana2 (St, 26. 10. 2016 - 06:10)

Dostavala jsem taky jako...tak jo k tomu tak nějak patří, já když byla bita, tak jsem měla jelita na stehnech pod prdelí vždy. Rákoska nebo šňůra velmi často ulítla dolů. Hlavně když jsem cukala zadkem a kroutila se.

Dana (Út, 25. 10. 2016 - 19:10)

To znamená,že dostal i přes kuličky a pinďu?

jana (Út, 25. 10. 2016 - 18:10)

jo to by měl být na holou....Dostavala jsem taky jako holka a kluci to rikaji ze od taty to boli vic ale je pravda ze on nebere varecku ale remen nebo prut. Jak malej dostal tak mel jeste rano na stehench kolecka od varecky. Jak sebou mlel tak jsem mu dala i pres nohy a ne jen pres pulky

jana2 (Út, 25. 10. 2016 - 06:10)

Ale myslim, ze pokud je...jo to by měl být na holou. já to tak vždy měla. Mnohem víc to bolí a moje mamina říkala, že chce vidět, zda mi ho neseřezala málo :-) a jak váíš, že to od tebe vařechou štípe? :-)

jana (Út, 25. 10. 2016 - 05:10)

Tak já si myslím, že je...Ale myslim, ze pokud je trest, tak by mel byt na holou vzdy. Je pravda ze ode mne to vareckou stipe ale vetsi respekt maji z taty. Vcera dostal mladsi (11) a pak klecel.

Jana2 (Po, 24. 10. 2016 - 10:10)

Mam dva kluky a varecka na...Tak já si myslím, že je účinné cokoliv,čím se dává na zadek. Když je to na holý, tak to fest bolí. a Sundávat kalhoty a vystrkovat holý zadek je taky jistá součást trestu, která působí. Já osobně to tak měla. Ukázat holý zadek se mi vůbec nelíbilo. Pak si od mamky vyslechnout, jak je smradlavý a že mi ho seřeže,že si nesednu...

Reklama

Přidat komentář