Reklama

Výprask vařečkou

dadusik (Út, 22. 4. 2014 - 22:04)

Buď rád že maminka...Ja tiez dostavam remenom varechou ale aj rukou. Pre mna bola najvecsie ponizenie ked ma mamka pristihla fajcit so spoluziackami a pri skole ma schmatla a vycapala a povedala ze doma si to povieme inak,samozrejme doma ma strieskala varechou a hodinu som si odklacala v kute a muselasom byt uplne ticho za kazdu pripomienku mi s varechou capla po zadku.

Michal (Po, 21. 4. 2014 - 13:04)

to by mně taky zajímalo co je indiánský trest-lechtání co?

Martin (Po, 21. 4. 2014 - 08:04)

Vím co je trest nahotou z...A trest nahoty dostává i tvoje sestra? Kolik jí je? A indický trest je zase co ? díky za odpověď

Robin (Po, 21. 4. 2014 - 08:04)

Michale trest nahoty je co?...Vím co je trest nahotou z vlastní zkušenosti. Mám ještě mladší segru a bráchu. Rodiče nás nikdy nebili ale trestali nahotou. Podle závažnosti přestupku nám určili počet nahých dnů hodin někdy i dnů. Já byl takto trestán to 15ti. U mladšího bráchy teď používají klučičí indický trest.

lisa (Ne, 20. 4. 2014 - 19:04)

Michale proboha to te mama tqkhle trestala kvuli tomu casopisu??

ZDENĚK 14 (Ne, 20. 4. 2014 - 14:04)

Jo to znám přesně taky...Já jsem zažil výprask před spolužačkou to je daleko horší než před vlastní sestrou.Rodiče se vrátili z pohovoru ve škole.Mezí tím mně navštívila spolužačka.přinesla mi knížku ,kterou jsem jí půjčil,povídali jsme si a mezi tím přišli moji rodiče.Spolužačka,když viděla co bude tak rychle chtěla odejít ale tátův řemen byl rychlejší a tak viděla celý můj výprask.

Lenka (Ne, 20. 4. 2014 - 10:04)

Já jednou ve 14 vzal mámě...Michale trest nahoty je co? To jsi jako do večeře musel předevšema být jen tak s holou prckou a vystaveným pinďourem?. To já někdy po výprasku taky musela klečet ještě chvíli na hanbě bez kalhotek, ale abych chodila za trest nahatá až do večera třeba před bratrem a jinými členy rodiny to si vůbec nedokážu představit. Přece jen když klečím tak jsem otočená ke zdi a je vidět jen zadek ale kdybych takhle musela chodit a všichni by kromě seřezaného zadku mohli vidět i moji pipinu tak by byl pro mně horor.

Michal (Ne, 20. 4. 2014 - 06:04)

Já jednou ve 14 vzal mámě časopis s modou a stáh si tepláky a slipy a a ležel nahej s holým zadkem na posteli. byl sem do toho tak zabranej že az začali rány vařečkou dopadat na můj zadek. byla to máma co přišla z práce a já jí nevnímal až rány. pak jsem měl až do večeře trest nahoty

Martin (So, 19. 4. 2014 - 09:04)

Jo to znám přesně taky...To: Lenka To muselo být strašně ponižující dostat na holou a ještě k tomu před cizíma klukama. Já dostávám jen před ségrou a stejně se hrozně se stydím.

Martin (So, 19. 4. 2014 - 08:04)

já chodím do...No sestra z toho má škodolibou radost. Když mamka rozhodne že dostanu, tak mi stáhne kalhoty přehne mně přes koleno a ze začátku mně naseká jen rukou pak teprve zavolá na sestru ať ji přinese vařečku. Strašně se stydím když čekám přehlej s vystrčeným holým zadkem a pindíkem než segra tu vařechu donese . Pak samozřejmě zůstane stát u mamky a vidí druhou část výprasku. Pak musím ještě chvilku klečet na hanbě. Ségra je starší je v 9 třídě. Výprasky dostává ještě taky stejnou vařechou. Akorát ne přede mnou. Když má dostat ségra tak ji mamka pošle pro vařechu a mně do pokoje. Jednou jsem to viděl pootevřenými dveřmi byla taky přehlá přes kolena a bez kalhotek. Na hanbě ubrečená po výprasku klečí taky a taky s holým zadkem, ale u toho pak už můžu být.

Terezo a co jsi udělala za průšvich že jsi dostala výprask před kámoškou. A dostáváš taky na holou?

Lenka (So, 19. 4. 2014 - 07:04)

To Tereza: Mně mamka trestá...Jo to znám přesně taky jsem dostávala na zadek. Nejhorší výprask byl v patnácti. Brácha přišel s několika kamarády právě v okamžiku, když jsem byla přehlá přes kolena a mamka mě mydlila vařečkou holou prcku. Mámu to vůbec nerozhodilo. Výprask dokončila před nima a pak mě uřvanou a bez kalhotek poslala do pokojíku. Nahatá a bitá před několika klukama, to byl hrozný zážitek.

Tereza (So, 19. 4. 2014 - 07:04)

To Tereza: Mně mamka trestá...já chodím do osmičky,jednou jsem byla bita před kamarádkou ale před klukem nikdy,jaky to je dostat před sestrou,ono zaleží asi jestli tam sestra jenom je a nebo je zvědavá zatím čau

Martin (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

Pro mně je tento duben plný...To Tereza: Mně mamka trestá taky výpraskem. Už jsem v 6 tříde a ještě pořád dostávám na holou. Navíc ještě někdy i před sestrou. Dostáváš taky na holou a před někým ?

Tereza (Pá, 18. 4. 2014 - 07:04)

Pro mně je tento duben plný výprasků.Nedávno jsem dostala výprask protože jsem byla drzá na mamku, v pondělí jsou velikonoce tak to si na mně pěkně smlsnou na a 24 máme třídní schůzky to bude mít řemen svoje hody.

Lucka (St, 2. 4. 2014 - 18:04)

Vážená Jano, aby ses...Jsem si jistá že je to výmysl a jestli ne, tak toto není výchova ale týrání

draco (Ne, 30. 3. 2014 - 00:03)

Jestli Marie dostala 15...kolikrát za rok??

Josef (So, 29. 3. 2014 - 17:03)

Dostal včera syn na zadek?...Dostal řemenem .vzali jsme s manželkou k nám do pokoje všechno vysvětlili mu,že nemá cenu nic zapírat i za co bude bit.Odepnul jsem řemen a šlo se na to.Dostal pořádný výprask poprvé v životě.

Z (So, 29. 3. 2014 - 15:03)

Ahoj Verčo porad mi co si...Já bych si radči vybrala výprask. Ale čím ten výprask bude?

Mirek (St, 26. 3. 2014 - 15:03)

Mám syna 12let a dnes mi...Dostal včera syn na zadek? Dali jste mu na holou? A čím? Já sám poznal hlavně rákosku a vařečku.

radim (St, 26. 3. 2014 - 06:03)

Zdenek62: Co je horsi remen nebo varecka?

Reklama

Přidat komentář