Reklama

Výprask vařečkou

janek (Pá, 6. 6. 2014 - 23:06)

Rád bych od nějaké ženy vyzkoušel výprask na holou...

Mark (Út, 3. 6. 2014 - 00:06)

MAREK 39 LET, MILUJE NĚKTERÁ VÝPRASK NA HOLOU ČI PŘES SUKNI ? 721499959

Chysta (Ne, 25. 5. 2014 - 22:05)

se nekde poradny vyprask za vysvedceni?

Eva Simonikova (Ne, 25. 5. 2014 - 19:05)

Rada bych si vyzkusala; jake to je... Docela dost mna to vzrusuje...

dausik (Pá, 16. 5. 2014 - 18:05)

Milí rodiče, rozhodně...Mne mama taky tresta je mi 13 a kdyz papuluju tak mi stahne kalhoty a naseka mi . Ted mi mama naplacala s vařečkou na holou za opilost a neskory přichod domů. Chcem sa zeptat ako by ste ma potrestali vy když by sem přišla domu opita neskoro.

Kate (Po, 12. 5. 2014 - 21:05)

někteří zaslouží na prdel i pozdějc jak ve 12...

kukuřice (Po, 12. 5. 2014 - 18:05)

O prodlouženém víkendu jsem byl na jedný rozhledně a přišla tam babička nejspíš s asi 12letou vnučkou. ta holka byla jak šídlo, pořád poskakovala, bylo vidět že je nevybouřená. babička celá udejchaná vyšlápla schody na rozhlednu a holka už měla krajinu zkouknutou a chtěla dolů, babička jí prosila at jí nechá vydechnout a že se chce podívat taky. Podle mně 12letá holka by měla bejt soudnější a když není tak by měla dostat přes zadeček. mně úplně svrběla ruka, že bych nejradči tu holkuvzal donutil ohnout přes lavičku a pěkně jí naplácal. To sem pochopitelně neudělal. měla obtažené kalhoty tak by se ani nemuseli stahovat a bolelo by to. taky máte takové zkušenosti s dětma třeba cozíma že vydítě jak s rodiči manipulujou a že vám kolikrát svrbí ruka a nejradčí byste i cizím naplácali? musím se přiznat že mně ta představa potrestání pubertačky vzrušuje trochu ale taky je to o tom že nějaké děti prostě zaslouží na zadek i v pubertě. co myslíte?

trendika (Ne, 11. 5. 2014 - 00:05)

Ja mam 13 a dostavam vyprask za drzost klamstva neskore prichody zle znamky. Kazdu sobotu mama kontrule ziacku a za kazdu petku dostanem vyprask 15 s prakerom. Dostala som dve petky v piatok a vecer mi mamka nakladla 30 na zadok. Musela som stat v kute. Ocko ma bije malokedy ale ked ma zbije tak poriadne vecsinou kozenym remenom aj 50 na zadok. Mamka mi svihne dost casto po zadku ked vystrajam alebo ked nieco rozbijem.

Roman (Út, 6. 5. 2014 - 13:05)

Bolí to víc řemenem nebo...Zajímavá představa s tou vařečkou a řemenem. A co ručně? Tam jsou si obě pohlaví rovna, ne?

radim (Ne, 4. 5. 2014 - 12:05)

Bolí to víc řemenem nebo vařečkou? Já dostával jen vařečkou, ale skoro jsem záviděl klukům ve třídě, že dostávali řemenem. Mě vařečka přišla moc holčičí a řemen klukovskej...

Alenka (So, 3. 5. 2014 - 15:05)

Můj příběh, na který jen tak nezapomenu
Když jsem byla malá, tak jsme za větší prohřešky dostali s bráchou dvacet, až pětadvacet na zadek, rodiče měli zaběhnutý rituál, takže u výkonu trestu byli všichni mamka, mladší brácha a postupně i mladší sestra.
Exekuce vždy probíhala tak, že jsme si stoupli k židli, otec se posadil na židli, viník se ohnul přes jeho kolena a dostal svůj trest.
Vyplácení bylo vařečkou většinou přes rifle. Výhodou bylo, že trest jsme dostali vždy až následující den, protože rodiče se vždy o trestu tajně radili, takže jsme si většinou vzali rifle, aby to tolik nebolelo.
Dost potupné bylo, když jsem něco provedla já a musela se otci ohnout přes koleno a za mnou stála máma, mladší brácha i sestřička. Musela jsem ještě nahlas počítat kolik jsem dostala. Otec dával rány vařečkou velkou silou na přeskáčku na obě půlky.
Takovýto poslední výprask jsem dostala, když mi bylo 12. Brácha byl pak potrestán ještě ve 14, muselo to být pro něj dost potupný, jak před náma dostával výprask.
Pak výprasky skončily, mladší sestřička byla mazánek, takže ta skoro nedostávala.
Pak jsme dostali většinou zaracha na televizi, nebo na chození ven.
Můj nejhorší výprask mě ale teprve čekal.
Je to skoro neuvěřitelné, ale když mi bylo 18 a připravovala jsem se na maturitu, šla jsem s kámoškama na chvíli posedět po škole, abych se trochu odreagovala od učení, nejhorší bylo, že jsme si objednávali víno a dost jsme to přehnaly, také jsem trochu ztratila pojem o čase, když jsem se ale vrátila domů, bylo už osm.
Sestra byla ve svém pokoji, mamka odjela na třídenní služebku a brácha hrál s jeho kámošem na počítači hry. Otec seděl v pracovně a něco psal.
Snažila jsem se potichu proplížit do pokoje, ale vypadly mi klíče a ten zvuk mě prozradil. Toho si samozřejmě všichni všimli, a když mě uviděli, všem muselo být jasné, že jsem opilá. Brácha mi řekl, „ty teda vypadáš“, na což jsem mu řekla ať se stará o sebe. Otec mi řekl, že si to vyřídíme zítra, až budu při smyslech.
Další den jsem se protrápila ve škole, bylo mi trochu divně od žaludku, ale nejvíc jsem se bála, co bude doma. Říkala jsem si, že snad mě nebude bít přes koleno jako malou, pro každý pád jsem šla raději do školy v riflích.
Když jsem přišla domů, viděla jsem, jak otec sedí zase ve své pracovně, ségra si pouštěla písničky v obýváku a bráchu jsem zahlédla, jak sedí u počítače ve svém pokoji ještě s dvěma kámoši.
Snažila jsem se proplížit do pokoje, ale z pracovny se ozval otec se slovy: „Tak co už jsi střízlivá“? Došlo mi, že nezapomněl. Říkala jsem si, že snad mě nebude dávat přes koleno a vyplácet mě vařečkou jako kdysi ve dvanácti, s čím jsem víceméně počítala bylo, že dostanu zaracha.
Ani jsem nepoložila baťoh a už ke mně přistoupil otec, řekl, že jsem včera přišla pozdě a podnapilá a ještě, že jsem byla drzá, ihned silným hlasem zavolal, ať jsou hned všichni v obýváku.
Pomyslela jsem si, za dva měsíce budu skládat zkoušku dospělosti, jsem plnoletá a on mě tady chce před mladší 12 letou sestrou, 15 letým bratrem a dvěma cizími kámoši mého bratra poučovat co se má a nemá dělat, zatím jsem ale nic neříkala a čekala co bude.
Otec si přinesl židli. To jsem už nevydržela a řekla mu, že snad mě nebude bít v osmnácti. Tuhle variantu, že se mu budu muset přehnout přes koleno a dostanu, jako kdysi vařečkou po zadku ve 12 jsem si nechtěla vůbec připustit.
Najednou už byli všichni v obýváku, má 12 letá sestřička, můj patnáctiletý bratr a jeho dva stéjně staří kámoši.
Otec poslal sestru do kuchyně pro největší vařečku, já začala protestovat. Otec řekl, že za svoji drzost dostanu 10 ran, za opilost dostanu dalších 20 ran.
To jsem nevydržela a začla mu argumentovat, že holky ze třídy pijou běžně a nestane se jim za to nic, na to otec řekl, že za lhaní dostanu na holou.
To jsem už byla bez sebe a řekla mu, že mě nemá co vychovávat, že jsem dospělá,
Otec mi na to řekl, že jelikož si vůbec neuvědomuju závažnost svého prohřešku a ještě se oháním dospělostí, tak že budu u výprasku úplně nahá a za každé další slovo dostanu ránu navíc, a teď to máme 10 za drzost, 20 za opilost, takže 30.
Sestřička už byla zpátky a v ruce držela největší vařečku.
Otec se posadil na židli, do ruky uchopil vařečku a řekl, ať se ihned svléknu.
Řekla jsem: to nikdy neudělám, aspoň ne před nima.
Otec mi řekl, že právě před nima bude mít trest největší účinek. Asi o dva metry stál můj 15 letý bratr s jeho kámoši, kteří na to celé hleděli skoro s otevřenýma pusama a civěli na mně jak na zjevení a vedle nich má 12 letá sestřička.
Otec řekl, za tvá další slova to máme dalších 7 ran, takže 37, zeptal se mně, jestli chci ještě něco říct nebo už se začnu svlékat.
Ze strachu jsem už raději nic neříkala a začala si pomalu sundávat svetr a košili. Představa, že se svlékám před svou sestrou, bráchou a úplně cizíma klukama byla hrozná. Oni jenom stáli a hleděli na mně. Pak jsem si sundala rifle, které mě měly původně chránit před ránama, kdyby snad došlo k nejhoršímu. Nakonec jsem tam stála v ponožkách, podprsence a kalhotkách. Připadala jsem si hrozně.
Otec náhle řekl, že řekl svléknout všechno, já jsem raději nic neříkala, ale sundala jsem si jenom ponožky a celá ufňukaná jsem si lehla tak jako kdysi na jeho kolena jenom v podprsence a kalhotkách, oni všichni stáli za mým zadkem asi tak necelé tři metry a už se určitě nemohli dočkat, až dostanu přes zadek vařečkou.
Věřila jsem jenom, že si to otec rozmyslí a že jako dostatečná potupa mu příjde, že ležím přede všema jenom ve spodním prádle. Bohužel mu to nestačilo. Položil si mě tak, že jsem ležela jenom na jednom jeho koleni a druhým mi tlačil na lopatky, čímž mi prakticky znemožňoval pohyb.
Náhle jsem ucítila. jak mi rozepíná podprsenku. Než jsem cokoliv udělala, byla už na zemi a má nekrytá prsa visela směrem k zemí. Za slova to ne, mi připočítal daší 2 rány a už jsem ucítila jeho prsty za gumou svých kalhotek. Prudce mi je stáhnul a posunul až ke kotníkům.
Ihned mi začal sázet jednu ránu za druhou, postupně na obě půlky, bolest byla obrovská, štípalo to a bolelo a ja naplno bulila a naříkala, ale nejhorší pocit jsem měla z toho, že mě maturantce teď pozorujou holý zadek a všechno mezi nohama moje sestra, bratr a ti jeho kámoši.
Asi po dvou týdnech jsem se svěřila mamce a řekla ji, co mi otec provedl. Tu ale víc zajímalo, proč se to stalo, když jsem přiznala proč, ještě mi vyhubovala, že si ještě stěžuji, že kdyby byla doma dostala bych ještě od ní.
Nakonec jsem odmaturovala, a s naším ročníkem se už raději nevídám.
Před rokem jsem skončila výšku. Stále mě ale trápí myšlenka na to, co se tehdy stalo a jak jsem byla ve svých 18 letech za svoji hloupost ponížená.

Kukuřice (St, 30. 4. 2014 - 14:04)

Dostali jste někdy na májku nebo spíše 1. května ráno? na vesnicích většinou kluci hládají májku aby jí nikdo nepodříz. / Doufám že všichni i pražáci vědí co je májka/ a hlídá se do rána. A co si budem povídat patří k tomu alkohol a ti mladší třeba musí o půlnoci domů a když je příznivé počasí a tak si to tam někdo protáhne. dostal tady za to někdo výprask nebo nějak hodně vynadáno?

Blanka (Po, 28. 4. 2014 - 16:04)

Ahojky poradte mi co si mám...Teri já od 14 dostávala občas i rákoskou. A po těch větších výprascích(u těch co jsem se třeba i počůrala) mi mamka nebo babi pak mazala seřezanou prdelku hojivou mastičkou Heparoid.

salena (Ne, 27. 4. 2014 - 22:04)

Ja mam 9rokou a ked mamku nastvem tak dostanem. Kazdy vecer mi kontroluje ziacku a skoro kazdy vecer den mi da na zadok. Dneska som sa salela a rozbila som pohar aj s mamkinou kavov ttak ma mamka vycapala. Ockov kozeny remen ma mamka zaveseny a obcas mi s nim zopar svihne potom sa rozplacem ale nemozem velmi plakat lebo mi mamka s nim svihla na holy.

Robin (Ne, 27. 4. 2014 - 08:04)

to by mně taky zajímalo co...Ne indinánský, ale indický trest. Indický proto že tam tak běžně v rodinách trestají chlapce do 15ti let. Chlapec se vysvelče donaha, buď se chytne rukama za uči nebo drží ruce zah lavou a stojí tak po určenou dobu - obvykle 30-60 minut. Během této doby se ho přítmní mohou dotýkat-lehtat, šítpat a pod. Samozřejmě k tomu patří i příslušné komentáře.

Tereza (So, 26. 4. 2014 - 19:04)

Terezo a co jsi udělala za...Ahojky poradte mi co si mám dát na prdku svědí mi a mám pěkný jelita.

Marek (Čt, 24. 4. 2014 - 09:04)

Kouřila jsem na záchodě a...Víš Terezko, je mi tě moc líto, pokud tví rodiče jsou takoví sadisti, jak píšeš, a mlátí tě řemenem.Dávat ti přihlouplé důtky ve škole a mlátit tě-tím se nic nevyřeší-mnohem účinnější by ve tvém případě bylo, ukázat ti fotografie plic a vnitřních orgánů kuřáka, rozežrané rakovinou, a rozumně si o kouření s tebou pak pohovořit...

Tereza (St, 23. 4. 2014 - 20:04)

Terezo a co jsi udělala za...Kouřila jsem na záchodě a chytla mně učitelka z prvního stupně.Dostamu ředitelskou důtku a za tu zejtra dostanu tím páskem.Před kamarádkou jsem dostala protože jsem přičla pozdě domů.Zítra nevím jestli si budu moc sednout.

Martin (St, 23. 4. 2014 - 15:04)

já chodím do...Terezo a co jsi udělala za průšvich že jsi dostala výprask před kámoškou. A dostáváš taky na holou?

Tereza (St, 23. 4. 2014 - 14:04)

No sestra z toho má...Tak velikonoce mám za sebou mám pár šlehanců ale zítra je pedagogická rada a večer rodičáky naši tak nějak všechno vědi tak i já vím co mně bude čekat.Dostanu páskem.To už bych radši dostala pomlázkou tak na mně zejtra večer myslete.Cau Tereza.

Reklama

Přidat komentář