Reklama

Výprask vařečkou

Jana (Po, 8. 2. 2010 - 10:02)

Já znám dřevěné pravítko a bolí to děsně. pokaždý 25 na holou ohnutá přes židli.

Jana 26 (Ne, 7. 2. 2010 - 21:02)

V 16 jsem dostala od mámy když jsem přišla s diskotéky ve 2 ráno .Odchytla s mě v pokoji když jsem se zrovna vysvlékala rifle měla jsem je na sobě tanga zmlátila mě zadek praklem na koberce 3 dny jsem si nemohla sednout,ale bylo ji to potom strasně líto

Alena (Ne, 7. 2. 2010 - 18:02)

Milý příteli kyně nevím do...Myslím že rákoskou je to velice přísné.Nebo se domníváte že i 17letá slečna takto má dostávat?Je pravda že zlobím dost.

bible (Ne, 7. 2. 2010 - 17:02)

bití dětí je trestné stejně...Milý příteli kyně nevím do jaké míry znáte bibli v té se praví,že kdo metlu zadržuje nenávidí potomka svého,kdo miluje občas potomka svého trestne.Kdybychom si toto uvědomovali bylo by méně mladých kriminalníků.mémě opilých dívek na ulici a feťáků.Moderní vyzkumy někteří evropští psychologové nam předkládají moderní metody ale kam ty nové moderní metody vedou.Děti jsou drzý nic nerespektují.Myslím,že rákoska na některé trucovité děti by byla za potřebí.Je zajímavé,že metody našich předků měly lepší výsledky než dnešních vědátorů.Ty zatím páchají jenom škodu.

Daniel (Ne, 7. 2. 2010 - 17:02)

bití dětí je trestné stejně...Telesny tresty byly na nasem uzemi zakazany az nekdy koncem sedesatych let 19. stoleti. Do ty doby se telesne trestalo na vojne a justice trestala ranami holi. Sedlaci uz sice nebyli nevolniky od roku 1781, ale museli robotovat az do roku 1848 a vrchnost mela pravo je telesne trestat.

bití je trestné (Ne, 7. 2. 2010 - 15:02)

bití dětí je trestné stejně jako bití dospělích-vždyt kdo s dospělích by si nechal jen tak nafackovat protože zlobil?Pokud vím tělesné tresty jsou od dob Marie terezie zakázány..takto se na dítěti může ukájet jen ten kdo nezvládá sám sebe.Pokud se tedy nejedná o dva dospělé jedince kteří se na tom dohodli jaksi za jiným účelem.

Katka (Ne, 7. 2. 2010 - 15:02)

A když dostává díváš se na...Mně je 17 já už jsem dost velká abych takové tresty dostávala,bráškovi bude 11.Někdy jsem i u toho když dostane.Nemáme zas tak velký byt abych mohla někam odejít.Nic zvláštního,táta si sedne na pohovku brácha si mu lehne přes koleno a dostávává na holý zadek proukem.Zacpávám si uši protože to je jekot.

poeta (Ne, 7. 2. 2010 - 12:02)

Byl jednou jeden jeníček s mařenkou,
ti dostávali výprask vařečkou.
Dostávali výprask denně,
často pouze preventivně.

Tonda (Ne, 7. 2. 2010 - 12:02)

Mám brášku ,kkerý ještě chodí...A když dostává díváš se na to?Kolik ti je?

katka (So, 6. 2. 2010 - 19:02)

My jsme se ségrou dostávaly...Mám brášku ,kkerý ještě chodí do školy do páté třídy.Občas dostane,někdy i proutkem.

Ala (So, 6. 2. 2010 - 09:02)

Když už výprask tak hlavně né...My jsme se ségrou dostávaly dřevěným pravítkem. I když to bylo na holou nebylo to tak drastické. Trochu štípání a pak červená prcka. Jednou ale ségra dostala ředitelskou důtku za chození za školu. Tenkrát ji mamka seřezala prutem až se při tom počurala a zadek měla fialovej. Proutkem je to opravdu kruté.

Lukas (Čt, 4. 2. 2010 - 18:02)

Jestli jste zastanci telesnych trestu pro decka, tak byste meli byt ferovy a podporovat telesny tresty i pro dospely. Jestli telesny tresty maji za ucel potrestat a odstrasit, tak by se logicky mely vztahovat i na dospely lidi.

P (Čt, 4. 2. 2010 - 18:02)

Je mi 45 .nejsem častým...Za co dostanou? Jak? Před celou rodinou?

Helča (Čt, 4. 2. 2010 - 17:02)

Plně souhlasím, dostanou...Když už výprask tak hlavně né prutem,z toho jsem měla vždy největší hrůzu.S tím mně řezal můj nevlastní otec.Kdo s ním nikdy nedostal tak si to nedovede představit.Mamka používala jen občas malou vařečku a na to symbolické plácnutí to stačilo.Myslím ,že není potřeba mít tak rozšvihaný jako jsem měla já od otčíma.A to mně nikdy nebil na holý zadek.Stačilo to přes legíny.

Rodič (Čt, 4. 2. 2010 - 16:02)

Já jsem za známky jsem zatím...Je mi 45 .nejsem častým čtenářem ve vaší rubrice jsem se dnes dostal při shodě náhod.Chystáme se potrestat naše dvojčata 9let starý.S manželkou jsme si řekli,že nebudeme dávat žádné zakazy ale zkusíme starou metodu.jak jsem tak pročítal tak jsem si všiml,že to většina rodičů nezatracuje.Sám ,ze svých zkušeností vím ,že to pomáhalo.

Iveta (St, 3. 2. 2010 - 18:02)

V podstatě s tělesnými tresty...Plně souhlasím, dostanou vařečkou ve snesitelných mezích.

Jakub (St, 3. 2. 2010 - 18:02)

Taky dostavam ale uznavam ze nekdy je to potreba. Akorat bych vyprasky zakazal v zime. Dostali jste nekdy na holou kdyz jste prisli promrzly zvenku? To je pak nelidsky.

Markéta (Út, 2. 2. 2010 - 18:02)

Mé děti taky dostávají, ale...V podstatě s tělesnými tresty souhlasím ale nemí to přesáhnout meze.pár pleskanců vařečkou bohatě stačí.

Básník (Út, 2. 2. 2010 - 17:02)

Dobře Vám tak, Vás je třeba...Nejsem proti tělesným trestům, ale 40 ran ratankou je týrání, které by se mělo dostat před soud!

Iveta (Út, 2. 2. 2010 - 16:02)

Dobře Vám tak, Vás je třeba...Mé děti taky dostávají, ale tady toto???? Jsi buďto úchyl nebo surovec.

Reklama

Přidat komentář