Reklama

Výprask vařečkou

Michal (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

kačko: bohužel sem se zklamal a nevím jestli si opravdu ta mladistvá dívka co píšeš, ale jestli jo přeju tě aby sisi našla hodného šikovného muže jako moje sestra a žili spolu až do smrti a měli se rádi a měli děti. někdo tu psal že ty rodiče co nenávidí své děti nebo je nemilosrdně trestají by zasloužili taky takovej přístup až budou nemocný a potřebovat posluhu. skoro bych se nedivil kdby takový rodiče museli pěkně prosit o napití a jídlo a když by to vyzvraceli nebo nestihli wc tak by dostali vyhubováno. jenže ono taky je úravidlo: TO CO SE TI NELÍBÍ, NEDĚLEJ JINÝM !

Kačka (Pá, 22. 6. 2012 - 19:06)

Já jsem žila bez pohlazení víc jak 10 let, asi 15. Proto ´jsem na sebe zlá, neumím si říct, mám se ráda, kdepak, já se musím zničit, protože jsem zbytečná, neschopná, nemožná, blbá, nemám žádný smysl života, tak proč vlastně žiju? Co si o tom myslíte vy?

sis (Pá, 22. 6. 2012 - 11:06)

Něco o mě,v září mi bude 14 apudu do osmičky,moc dobrý známky nemam,solidní trojkařka,z matiiky sem ráda že sem prolezla,ale rodiče by mě za to nikdy nebili! Vždycky se snažili abych to uměla,starší bratr (20) se se mnou musel šprtat,i oni co věděli,hlavně máma se snaža se mnou učit,ptali se jestli to chápu,učili se semnou,tak dlouho dokavaď sem to neuměla,ale s klidem,ve stresu a strachu z rákosky se člověk nic nenaučí jak se bojí to si myslim. Když sem přišla jednou domu pozdě,vyváděli,ale neskřivilo by mi vlásek na hlavě,maj mě rádi,mámu mam radši,táta mě někdy dost štve,vyvádí,že sem tupá,k ničemu a líná atd. proto ho moc ráda nemam,ale i tak,pořád lepší než to co prožíváte vy bitý. Máma mě miluje,je při mě,ví co mam ráda a co ráda nemam,kdo je můj přítel a koho nesnášim,co mi de a co naopak vůbec,ví v čem vynikám,co mě baví,stejně tak to vim i o ní.Moje máma taky moc chytrá nikdy nebyla,nemá ani maturitu,ani táta a proto mě štve že si vyskakuje,přitom sám nemá vzdělání,máma si přizná že je hloupá(i když neni hloupá)a je to,vždycky mě podržela když sem to potřebovala,zastala se mě,jednou táta do školy šel udělat vyrvál protože mi nějaký blbci schovali aktovku a já nemohla domu,tak jim tam (sprostě) vynadal :D No skrátka,nic extra život nemam ale aspoň mam rodinu která mě má ráda a tak by to taky mělo bejt. Nikdy mě za nic nebili a přesto sem slušná,tak proč by rodiče museli bejt ke svejm dětem tak krutý?

sis (Pá, 22. 6. 2012 - 11:06)

Já jsem dnes nabancčil...No,to seš borec,to se máš čim chlubit teda,hodně vychovanej asi budeš když dokážeš nabančit mámě.

sis (Pá, 22. 6. 2012 - 11:06)

je nepřípustné, aby si...Milý rodiče,no co milý,bezcitný stroje,do 4 let je podle vás dětství? A na to ste přišli jak? :D bože,bože,nejmíň do 12 je dětství,pak začíná puberta,takhle kazit dětem dětsví,otravovat je s nějakejma šachama a dalšíma nesmyslnejma kroužkama,co měli a maj za dětství?? Žádný,vy ste jim ho skazili! Chudáci holky,už nikdy nebudou moct zažít ten pocit,jít ven s kámošema,hrát si s panenkama,plyšákama,dovádět,užívat si dětství,už nikdy,to se nedá vrátit,měli by ste se stydět!!! Vy nejste rodiče,myslíte jenom na to jakou budou mít kariéru a na jejich budoucnost co oni stejně nechtěj,co když třeba to co je nutíte nechtěji? To vás nezajímá? Řídíte a organizujete jim život!!!Dělaj to jenom proto že se bojej výprasku,pochybuju že vás maji rádi a vy je,nevíte co je to láska k dítěti,ste jenom stroje organizující jim jejich živvot,takoví lidi jako vy bych třískala!!!Vy si to zasloužíte,jestli ste taky neměli dětství,tak tady je to vidět,kazíte jim ho taky!

xyz (Pá, 22. 6. 2012 - 10:06)

odpověď...ty jsi ještě nepochopil, že se žádní rodiče nechodí? Že jsou to příspěvky buď drsně žertem nebo masochistů a pedofilů? jo obřas tady na to někdo skočí..

Petr (Pá, 22. 6. 2012 - 10:06)

Já si myslím, že i v dnešní době je dost starších dívek, které dostanou i v sedmnácti letech výchovný výprask. Jenom se tím nikde moc nechlubí.
Předloni jsem pár měsíců chodil s šestnáctkou a za tu dobu byla bita několikrát. Vždycky když se přiblížila 22.hodina tak spěchala domu, jinak že dostane výprask vařečkou. Párkrát jsem ji na Petříně zdržel až do půlnoci a to už skoro brečela, protože věděla, že ji čeká pětadvacet řemenem. Druhý den pak měla na zadku a na stehnech parádní jelita.

psycholog amaté (Čt, 21. 6. 2012 - 17:06)

je nepřípustné, aby si...odpověď rodičům
styďtese za ten teror, co vaše dcery prožívají, to je dětství? trápit je učením soustavně, jazyky, šachy, nemají chvilku klidu a volnosti, nikam nesmí, ty vás budou a už teď musí nenávidět, když vidí ve škole spolužačky, co mají lidské rodiče. kdy jste své dcery pochválili, kdy jste je pustili za kamarádkou? znají jen přetěžování učením, nalinkovali jste jim
kariéru, ale stejně šťastné nebudou, nebudou nikdy samostatně schopné rozhodovat za sebe, jsou zvyklé jen tupě plnit vaše nařízení ze strachu z výprasku,
bojí se bolesti a proto vás poslouchají na slovo.to je život? to je teror!! hanba, můžete mít doktoráty a slušný člověk by před vámi uplivl!!!

Kačka (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

je nepřípustné, aby si...Drž hubu, ty hajzle!!! Nevíš, co je výchova!!! A s láskou!!!

Maris (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

Někteří chlapi by tou vařečkou do koulí potřebovali dostávat denně když tady na to tak koukám.

Roman (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

Vareckou po zadku to nic neni ale kdyz se vam nekdo trefi vareckou do kouli to je zuzo.

David (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

Mila Jano. Nevim proc by to melo byt trapne. V 17 je to potreba nejvic. Ja dostal na zadek od rodicu jeste v jednadvaceti. A zaslouzene. Ted po nich prevzala stafetu moje pritelkyne.

Jana (Čt, 21. 6. 2012 - 12:06)

Danielo, v druháku na střední už ti muselo být 17 let, neni to trochu trapné, v tomhle věku dostávat výprask a ještě vařečkou?

Daniela (Čt, 21. 6. 2012 - 11:06)

Já jsem dostávala vařečkou na zadek od první třídy až do druháku na střední a nijak se za to na rodiče nezlobím, potrestání jsem si vždy zasloužila. Byla jsem sice bita dost často, asi tak jednou měsíčně, ale zase ne moc, dalo se to vydržet. Když jsem byla starší, tak jsem si mohla vybrat jestli chci výprask nebo týden domácího vězení a většinou jsem se raději nechala seřezat.

Maris (Čt, 21. 6. 2012 - 11:06)

Milým rodičům jen...Jo a ještě před tím možná dostat výprask za to že si do té plínky nadělali - jj ono na ně brzo dojde.

juraj (Čt, 21. 6. 2012 - 11:06)

Milým rodičům jen vzkázat, že až budou staří a budou ležet a potřebovat třeba jen vyměnit plínku, tak budou muset povinně poprosit minimálně v 5 cizích jazycích. :-) Asi tak!!!

Maris (Čt, 21. 6. 2012 - 10:06)

je nepřípustné, aby si...Vy jako jejich rodiče jste ubožáci nic jiného - Vám by měl někdo pořádně rozbít ústa nebo spíš by jste měli jít oba sedět!!!! Ale pokud je tohle vše co píšete pravda - tak však ono na Vás jednou dojde a to v tu nejméně očekávanou dobu.

rodiče (Čt, 21. 6. 2012 - 09:06)

Já fakt nevím, co si o tom...je nepřípustné, aby si dítě kdekoliv stěžovalo na rodiče. rodiče jsou za dítě odpovědni. takže nějaká volnost a svoboda nepřipadá v úvahu, dítě se má připravovat na život studiem, ne si hrát, poslouchat hudbu, na to mělo dobu do 4 let, pak je nutné začít s intenzivní přípravou na školu. dále je velice vhodné na dítě od narození mluvit anglicky a ještě jedním dalším jazykem. naše dcery mluví plynně česky, anglicky a francouzsky, latinu se učí od šesti let. jako malé do 6 let dostávaly od matky 25 vařečkou na holou, teď je to rákoska. mladší dostává za horší známku 25 na holou a 25 přes nohy, ta starší dvojnásobek. výsledky jsou znát.
jsou kázněné, uctivé. umí se vzorně chovat , mají úroveň ve stolování, v komunikaci. prospěch je výtečný, jen s výjimkou matematiky, jen s tou nám dělají ostudu, bohužel nemají v sobě abstraktní technické myšlení, například skoro vůbec nepochopily šachy a k hudbě rovněž nemají žádné předpoklady. a s jejich hudební výchovou jsme to museli vzdát po roce trápení. chodí do zahraničního gymnázia, ta starší bude snad příští rok maturovat a půjde studovat mezinárodní právo a diplomacii do Paříže, tam už matematiku mít nebude.

(St, 20. 6. 2012 - 22:06)

Já jsem dnes nabancčil vařečkou mamce. Byla na mě naštvaná,že budu mít v 6.třídě 4 čtverky a tak jsem vzal velkou vařečku a normálně jsem jí stáhnul kalhotky a nabančil ji krávě.

Kačka (St, 20. 6. 2012 - 19:06)

Říkám vám ,že jsem ke všemu neschopná.Jo a nemám ráda ani taťku ani babičku, protože mě nebije. Co vy nato???

Reklama

Přidat komentář