Reklama

Výprask vařečkou

Joachim (Čt, 28. 6. 2012 - 21:06)

To moje matikářka to taky brala moc vážně a dala mi trojku jen proto, že nezohlednila, že prostě moc neumim počítat.

Michal (Čt, 28. 6. 2012 - 21:06)

kačko: to sme na tom stejně já šel do první třídy taky o 2 roky déle. Rok proto že sem se narodil napodzim tak by mě v září nebylo ani 6let a pak po druhé že se mé dětské doktorce nezdála má vyspělost a byl sem slabej, ona dokonce řekla že ani v tich 7,5 letech kdy se rozhodovalo jestli už půjdu do školy že nejsem ještě na školu zralej, ale že se nedá už nic dělat že 3 roky odklad by už bylo příliš. Musím říct, že s pomocí rodičů sem základku zvládal dobře na 1. stupni sem měl 1-2 na vysvětčení, jen asi ve 4. třídě sem měl 1 trojku a to z pracovního vyučování, protože sme měli učitelku ketrá to brala moc vážně a nezohlednila že mě prostě něco vyrábět rukama nejde

Kačka (Čt, 28. 6. 2012 - 20:06)

rodiče, tak zítra vaše...Máš pravdu, já třeba budu mít z matiky 4 a z fyziky 3, no a nezblázním se, i když po mně mamka chtěla mít v žákovské knížce samé jedničky.

xyz (Čt, 28. 6. 2012 - 20:06)

rodiče, tak zítra vaše...Ty takovou rodinu znáš? Pokud ano nejsi tady na správném míště, měl bys to nahlásit na sociálku.

psycholog amaté (Čt, 28. 6. 2012 - 19:06)

rodiče, tak zítra vaše děti zase přinesou vysvědčení. jeho obsah by vás neměl snad tolik překvapit, jestli sledujete prospěch dítěte pravidelně. nebijte děti kvůli známkám, hlavně ne kvůli matematice a fyzice. to se nedá naučit a každý nemůže být špičkovým inženýrem a výpočtářem. hlavně vysokoškolsky vzdělaní rodiče by si měli uvědomit, že ani jejich dítě nemusí být tak nadané jako byli oni a proto by mu neměli dělat ze života utrpení tím, že za každou horší známku bude bito a doma mít zaracha, jak tomu říkají děti, nesmět ven, jen se učit, nevidět kino, koupaliště, nesmět za kamarády, stejně se tím prospěch dítěte nezlepší, jen má dítě odpor k učení a promiňte mi ten výraz, ale bité dítě své rodiče nemůže mít rádo, to se nedá vynutit a bitím už vůbec ne. jinánje situace, když kluk ve škole zlobí, dostane poznámku, bnebo dvojku z chování, tam je rozumný výprask namístě, ale ne rákoskou, důtkami, jako někteří rodiče bijí své děti tak, že se bolestí počůrávají, pokálejí a pak týden nemůžou ani sedět, to je hrůza a takoví rodiče by měli jít do kriminálu.
takže hezké prázdniny dětem a rodičům vzkaz, aby k těm hezkým prázdninám svým dětem přispěli. Váš psycholog amatér

Kačka (Čt, 28. 6. 2012 - 16:06)

ty jsi v sedmnácti letech v...Tak pako šílený nejsem, jen jsem šla do školy o dva roky později - měla jsem dva odklady - kvůli oku a malému vzrůstu. Tak proto.

xyz (Čt, 28. 6. 2012 - 15:06)

ty jsi v sedmnácti letech v devítce? Bacha hlídej si, co píšeš pako šílený

Kačka (Čt, 28. 6. 2012 - 15:06)

Tak zítra bude vysvědčení, budu mít 4 z matiky, ta mi opravdu moc nejde, učit se v ní dají vzorce obsahu a objemu nazpameť, jinak nic. Je to díky zrakovému postižení, jinak budu mít 1, 2 a nějaké ty 3. Na deváťáka docela slušný ne? Jinak by mě zajímalo, co bude mít za známku dcera nicka rodiče. Že by taky za 4?

Kačka (Čt, 28. 6. 2012 - 05:06)

Už jsi byla u toho...Ne. Nebyla. Proč to jako měla dělat, když píšu pravdu? Tohle jsem opravdu zažila.

zuzi (St, 27. 6. 2012 - 22:06)

Tak teď něco k zamyšlení,...Už jsi byla u toho psychiatra?

Kačka (St, 27. 6. 2012 - 22:06)

Tak teď něco k zamyšlení, milí rodiče: Jestli to, co zde popisujete a propagujete, jenpravda, měla by na vás přijít sociálka a děti vám odebrat. Já jsem žila bez lásky mateřské (pohlazení, pochování, utěšování) rovných 15 let a 8 měsíců, které však byly nesmírně kruté a bolestivé, ale zase vím, že život je prostě tvrdej, se mnou se osud nikdy nemazlil, já jsem si toho užila s rodiči už dost, hlavně to mamčino řvaní, taťka, ten mi zase všechno povolí, nevadí mu, že je rodič, že mu škaredého někdy něco řeknu, jenže to je jeho vina, on byl ten, kdo ty nadávky vlastně do výchovy zavedl, říkal mi ty gizde, nebo šmejde...no myslíte si rodiče, že mi bylo příjemně?
Dobře si pamatuji scénku, ve které jsem si hrála se svou sestřenkou, taťka přišel a řekl hroznou větu: "Tak ty malý gizde a teď půjdeš pěkně domů!"
Tak co rodiče, jeětě vám nic nedochází?

Michal (St, 27. 6. 2012 - 20:06)

tak v pátek bude vysvětčení-teda předpokládám když letos poslední červnovej den připadá na sobotu. Tímto bych vyzval rodiče aby pokud se dítěti nevěnovali a netrestali ho za dílčí známky od února letošního nemaj právo dát díti výprask, vyjímka snad je za 2 nebo 3 z chování to bych asi dítěti dal na zadek a ještě třeba tejden zaracha nebo lze uvažovat o zabavení mobilu či zákazu pc. Pokud to day čtou děti, pubertáci, studenti, pokud čekáte že vysvědčení bude špatné zkuste to rodičům trochu naznačit už ted aby nebyla šoková reakce negativní. tak držím palce aby ste nedostali výprask za známky. |Možná vyjímka je to pokud nebude 1 z chování jak už sem psal nebo že třeba ste se fakt flákali a ted přijde zůčtování-ale za to flákání můžou rodiče že v průběhu roku na to nedohlídli takže fakt podle mě zaslouží jen ti co budou mít 2 či 3 jku z chování!!!!

azeroth (St, 27. 6. 2012 - 19:06)

Rodičovi:
Ty i tvoje...jojo, já bych je dal možná i na psychiatrii2 nebo 3
Jinak dobrý storky, škoda, že se rodiče odmlčeli.

lenin (St, 27. 6. 2012 - 19:06)

já myslím ,že příspěvky !rodiče! jsou pouhé výplody jeho bujné fantazie a neberte je vy ostatní vůbec vážně,dostávat denně 25 rákoskou,či dostat 150 rákoskou naráz,to by fakt nikdo nepřežil...

Kačka (St, 27. 6. 2012 - 18:06)

Koukám, že zas jedete:))No a co? Vám je to zase jedno. Jestli je to pravda, tak je to na sociálku, jestli výmysl, je to na léčbu, tak co.

xyz (St, 27. 6. 2012 - 17:06)

Koukám, že zas jedete:))

Kačka (St, 27. 6. 2012 - 15:06)

Rodičovi:
Ty i tvoje...Já pořá říkám, že z toho bude válka...

Tereza (St, 27. 6. 2012 - 15:06)

Rodičovi:
Ty i tvoje manželka jste pěkný úchylové!!!!!
Pokud to fakt myslíte vážně, to co píšeš, nechala bych vás oba zavřít na psychiatrii1 Tohle není normální chování NORMÁLNÍCH

Martina (St, 27. 6. 2012 - 14:06)

Ráda bych se "rodiče" zeptala na kolikátém místě je v žebříčku ATP a za jaký špičkový fotbalový klub hraje. Dále na jaký hraje nástroj a kde bude mít v nejbližší době koncert. A potom ještě na vernisáž: kdy budete mít výstavu svých obrazů? Ráda bych se účastnila.

Kačka (St, 27. 6. 2012 - 06:06)

Pevně doufám, že až budeš ty dědku starej, tak o tebe dcery tu rákosku s chutí zlomí a vy budete ležet v bolestech s fialovým zadkem a přemýšlet, kde jste udělali s manželkou chybu. TOHLE JE TÝRÁNÍ DĚTÍ!!!

Reklama

Přidat komentář