Reklama

Výprask vařečkou

Matěj (Po, 18. 7. 2011 - 20:07)

Matěji, na to nemají...Moje máma dnes mluvila s Katkou,nakonec rodiče dovolili,že sní můžu kamarádit ale za jistých podmínek.Budu poslouchat co mi rodiče řeknou,včas budu chodit domu samosřejmé žádné kouření jinak bude zase zákaz nebo už tentokrát dostanu řemenem.Nebojím se ani tak výprasku spíš jak se Kačka na mně bude tvařit od mamky ví,že jsem byl bit.Jakub má asi pravdu.Ted se radši neukážu.

Určitě (Po, 18. 7. 2011 - 19:07)

milovala. To není ponížení dostat kvůli holce výprask. To je jeho síla! Naopak bych si ho o to více vážila.

Jakub (Po, 18. 7. 2011 - 18:07)

Matěji, na to nemají...Kdyby se ma holka dovedela ze jsem kvuli ni dostal na holej zadek, tak uz se pred ni nikdy neukazu. To fakt myslis vazne ze bys takle ponizenyho kluka o to vic milovala?

Ahp¨--- (Po, 18. 7. 2011 - 17:07)

Už nikdy nepoužívejte...Ale na tebe!

Obušky ASP (Po, 18. 7. 2011 - 17:07)

Už nikdy nepoužívejte staromódní vařečku! Pro ten nejlepší požitek z každého výprasku jedině skládací obušky od ASP!!!

David (Po, 18. 7. 2011 - 15:07)

Takže milý Spanku, jsi agresivní hovado. Sám jseš rozmazlenej a nevychovanej, dostat tě do ruky, tak tě srovnám navždy!

Spank (Po, 18. 7. 2011 - 15:07)

Lidičky výprask je věc,která nesmí chybět v žádné domácnosti.a jestli chybý je to průser páč ty děti jsou pak rozmazlení a nevychovaníí.jsem pro vyprask jedině

Cecílie (Ne, 17. 7. 2011 - 22:07)

Matěji, na to nemají právo. Nevidím vůbec důvod, proč by ses neměl s někým kamarádit, pokud ten dotyčnej není opravdu zralej pro kriminál, tak si myslím, že se nějaký kouření dá i v poklidu přejít. Navíc to, že se jim nezamlouvá, neznamená, že se nemůže zamlouvat tobě. Ale můžu přiznat, že kdybych se já dozvěděla, že můj kluk kvůli mě dostal na zadek, tak bych ho o to víc milovala, protože bych to brala, jako že mě má rád natolik, že pro mě vydrží i výprask.

Matěj (Ne, 17. 7. 2011 - 20:07)

Dostal sem svuj prvni vyprask...Já dostal včera protože jsem lhal.Naši mi zakázali kamarádit s jednou holkou.je o rok starší než já.Mně se líbí ale naši tvrdí,že jí viděli kouřit aže to není holka pro mně.Když jsem přišel domů tak jsem dostal vařečkou od mamky.Navíc mi rodiče řekli,že jestli mi s ní uvidí tak dostanu třeba i před ní.a že jí řeknou,že jsem kvůli ní už jednou byl bit.Hrozně bych se styděl kdyby věděla,že jsem kvuli ní dostal na zadek.

Lukas (Ne, 17. 7. 2011 - 17:07)

Dostal sem svuj prvni vyprask a bylo to hrozny. Co delate kdyz dostavate a neda se to vydrzet?

blbec 123 (Ne, 17. 7. 2011 - 15:07)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...ahoj je mi 28 let a kdyz mi bylo 9 let tak jesm dostala takovej výprask jak tobylo : donejsla jsem petku ze skoly a doma vzal táta řemen a máma mě držela 38 minut.

Cecílie (Ne, 17. 7. 2011 - 14:07)

Mno já nevím, ale nevěřím, že by se patnáctiletá holka nestyděla chodit doma nahá. Nevím, jak ty, ale já rozhodně jo. A používat důtky, řemen a rákosku mě už přijde trochu jako sadomaso a ne jako výchovný prostředek. Ovšem pravdivosti těchto příběhů dávám tak 0,1 %. Pokud se tu, ale nechází někdo kdo se o sadomaso zajímá, ten si může vyhledat stránky na toto téma zaměřené a neotravovat tam, kde nemá.

Petra (Ne, 17. 7. 2011 - 09:07)

Doma se mezi sebou...Nazí jsme doma nechodili, ale důtkama na prdel jsem od našich taky dostávala. Byl to takový rituál nejdřív vyčurat pak jsem je musela přinést z šuplíku, stáhnout spoďáry a ohnout se v obýváku přes křeslo. Vždy to ale byl zasloužený výprask

Petr (Ne, 17. 7. 2011 - 08:07)

Překvapilo mě,že se Jarka veřejně svěřila a že se nestydí. Vždyť nahota je přirozená věc a v době mého mládí se u nás doma praktikovalo totéž. Dodnes chodíme s celou rodinou na nuda pláže

Jarka (Ne, 17. 7. 2011 - 08:07)

Doma se mezi sebou nestydíme, od mala chodíme všichni doma nazí.Taťka, mamka, moji Bráškové 10 a 12 let.Mně je 15. Když cokoliv provedeme, taťka nám mařeže buď důtkami, řemenem nebo rákoskou, alespoň se nemusíme svlékat.

Věra M (So, 16. 7. 2011 - 08:07)

já svoje dítka Petra 9let a...Souhlas s Alenou. Přesně tak to chodí i u nás(dcery 11 a 13). Za známky nedostaly nikdy, ale lhaní, drzost poznámky a pod. pár přes holej zadek taky dostanou. Přiměřený a zaslužený výprask není na škodu.

Zvonek (Čt, 14. 7. 2011 - 22:07)

No jak myslíš, příští týden čekej návštěvu. Nemilou. Zapomněl sis skrýt lokaci, takže budeme účtovat s pomocí zákona.

Obušky ASP (Čt, 14. 7. 2011 - 20:07)

Na co staromódní vařečku? Když pořádný výprask, tak jedině skládacím obuškem od nás!

Plexis punk (St, 13. 7. 2011 - 20:07)

Na co vařečku? Když výprask, tak jedině skládacím obuškem ASP !!!!

Cecílie (St, 13. 7. 2011 - 19:07)

Prosím tě ještě, Tintine, napiš mi jakým filmem jsi byl inspirován. Pokud se totiž jedná o nějakej zajímavej film, ráda se na něj podívám. V televizi stejně dávají prd.

Reklama

Přidat komentář