Reklama

Výprask vařečkou

Daniela (St, 26. 2. 2014 - 18:02)

Danielo,obdivuji Tě,já bych...Uplne te chapu, jeste pred rokem bych si taky nedovedla predstavit, ze bych mohla zit tak jak ted ziji, ale beru to jako zajimavou a svym zpusobem i vzrusujici zkusenost. Samozrejme je to jen docasne.

Alena (St, 26. 2. 2014 - 17:02)

Skoro 20Danielo,obdivuji Tě,já bych se nikdy od žádného partnera potrestat nenechala

Pavel (St, 26. 2. 2014 - 09:02)

Mily Pavle,
Spanking je...Děkuji,chceš-li napiš mi víc na adresu [email protected]

Peta (St, 26. 2. 2014 - 04:02)

Mily Pavle,
Spanking je zaliba, nebo jak by nekdo rekl "fetis", pro zamerne pusobeni bolesti rukou, nebo ruznymi predmety na hyzde, nebo horni cast stehen. Spanking je soucast Bondage-Dominance-Sado-Maso; bolest maji BDSM lide spojenou se sexualni rozkosi, relaxaci, nebo jen treba i pocitu bezpeci a uvolneni.
Ja byla spankingem fascinovana uz jako dite a kdyz v televizi byla pohadka obsahujici scenu s vypraskem, tak jsem se vzdycky cervenala a delala, ze to nevidim. Mela jsem vzdy problem se chovat prirozene, protoze jsem nevedela, jak na to reagovat pred lidmi. Ale kdyz jsem byla sama, tak jsem tyto pohadky vyhledavala.
Ted jsem dospela a vim, ze lidi, jako jsem ja je hodne. Mnohem vic, nez by lidi rekli. V praci, nebo bezni pratele to o me nevi, bez anonymity internetu bych to nikomu nevykladala, tuto chybu uz neudelam.

Daniela (Út, 25. 2. 2014 - 17:02)

Danielo a kolik je Ti let?Skoro 20

Alena (Út, 25. 2. 2014 - 17:02)

Ziji s o hodne starsim...Danielo a kolik je Ti let?

Pavel (Út, 25. 2. 2014 - 16:02)

tobě pavle asi nic neříku...Nechceš mi to vysvětlit?

Kukuřice (Út, 25. 2. 2014 - 16:02)

Milá Petilo,můžeš mi...tobě pavle asi nic neříku spanking co?

Daniela (Út, 25. 2. 2014 - 15:02)

Tohle je diskuze o...Ziji s o hodne starsim pritelem, ktery mne za prestupky obcas telesne potresta. Vyprasky probihaji tak, aby zrejme mely nejen fyzicky, ale i psychicky ucinek. Ze za neco dostanu mi oznami predem, ja pak nevim kdy presne dostanu a to je stres. Dostavam na holy zadek rukou, ohnuta pres jeho kolena a to je ponizujici a strasne to stipe a pali.

Pavel (Út, 25. 2. 2014 - 15:02)

-_-... k. Vetsinou, manzel,...Milá Petilo,můžeš mi celou situaci vysvětlit.Já tomu nerozumím.Nechápu jak dospělá žena může mítn ráda výprask

Pavel (Út, 25. 2. 2014 - 15:02)

-_-... k. Vetsinou, manzel,...Milá Petilo,můžeš mi celou situaci vysvětlit.Já tomu nerozumím.Nechápu jak dospělá žena může mítn ráda výprask

Petia (Út, 25. 2. 2014 - 00:02)

-_-... k. Vetsinou, manzel, kdyz se rozhodne, ze jsem prestoupila mezi, tak me proste primackne na posteli, da nohu pres moje nohy a chytne mi zapesti, nebo me zalehne abych se nemohla branit a zasype me ranami cim je po ruce. Vareckou, kebelem, bicikem,

Dan (Po, 24. 2. 2014 - 22:02)

Tohle je diskuze o výprascích, tak si nějaký mohla popsat.

Petia (Po, 24. 2. 2014 - 22:02)

No pockej pockej, na to jsou jine servery, nebo jine diskuze. Kdybych popisovala detailne, jak a co, tak by to byla provokace vuci ostatnim tady, kteri sem prisli rozpravet o telesnych trestech.

Ja s telesnymi tresty souhlasim a zavedla bych je i pro kriminalni pravo.

Svoje deti mlatit nebudu, ale rukou jim naplacam, kdyz to bude potreba. Nic jineho nez dlan na ne ale pouzivat nebudu.

Take nemohu souhlasit, ze facka je lepsi nez vyprask. Prestoze je par ran na zadek ponizujici, facka je mnohem horsi. Facka je urazka. Me se jeste dlouho varila krev jen pri pomysleni na to, ze bych od nekoho dostala facku. Szila jsem se s tim a ted uz me to tolik netrapi, ale kdyz jsem byla mladsi, ve starsim pubertalnim veku, tak jsem pokazde videla rude. Jedna mladsi kamaradka mi jen tak ze srandy facku dala. Jen tak, asi pro stesti, nebo co. Ja ji chytla za bundu na hrudi, vyzvedla do vzduchu a prastila s ni o zed.

Pricinou tohoto konani byl muj otec. Az zhruba do mych 25 let me pravidelne fackoval, rval na me, pronasledoval me, vyhrozoval a terorizoval. Sam o sobe si mysli, ze je dobry otec.
Moje mama je normalni, milujici matka, vyuzivajici primerenych telesnych trestu k vychove. Mamcu mam rada

Dan (Po, 24. 2. 2014 - 20:02)

To Dan: Tak, abych plakala a...Tak to popiš trochu konkrétněji, jak to probíhá a tak

Petia (Po, 24. 2. 2014 - 20:02)

To Dan: Tak, abych plakala a citila se bezmocna. Vsi silou cimkoliv je fajn. Ale ne mnoho. Nebo mnoho, ale ne vsi silou.

Dan (Po, 24. 2. 2014 - 19:02)

Ja si nasla manzela, ktery mi...Čemu říkáš pořádný výprask?

Petia (Po, 24. 2. 2014 - 19:02)

Jenze vetsina penez je mojich. Napad dobry, dekuji, ale fungovat nebude. Nejaky jiny? :3

Petio (Po, 24. 2. 2014 - 19:02)

Ja si nasla manzela, ktery mi...Já bych měl nápad!Prošustruj mu prachy a určitě se trestu dočkáš!

Petia (Po, 24. 2. 2014 - 18:02)

Ja si nasla manzela, ktery mi rad vyhovi, poplacavani je na dennim poradku, ale kdyz chci zazit poradny vyprask i s tim spojenym strachem, musim neco provest... Uz mi dosly napady co bych. Nemate nekdo nejaky navrh, co by me dostal do problemu?

Reklama

Přidat komentář