Reklama

Výprask vařečkou

malfurion (Po, 6. 5. 2013 - 19:05)

ty chybi ci delas je videt ze jsou schvalne, talze ti neverim.

. (So, 4. 5. 2013 - 15:05)

Už jsem dlouho nepsala matka...Asi jí někdo udal za týrání dětí, neboť byla pošahaná sadistka, despotická tyranka. Dcery řezala až do krve, pokud to byla pravda, tak teď bručí v kriminále, kam patří.

??? (So, 4. 5. 2013 - 15:05)

Už jsem dlouho nepsala matka dcer

Honza (So, 8. 3. 2014 - 10:03)

Honzo kolik vám je.Bylo mi osmnáct. Už tak dva roky naštěstí nedostávám.

Michal (So, 4. 5. 2013 - 11:05)

ted ukazovali jihokorejské děti jak jsou v táborech na převžchovu, že tam maj fyzický zápřah, kdby jim tam dávali na holou bylo by to rychlejší ale zas ne tak humální no. to by mně zajímalo zda by něco podobného bylo možné u nás ty tábory pro tvrdou fyzickou zátěž.

P S : Ludku vaso ty chyby si asi dělal naschvál co?

. (Pá, 3. 5. 2013 - 21:05)

Jak to víte? Třeba teď...Ale neděje, to je jen zbožný přání místních sado maso úchyláků, kteří si tu honěj péra u výprasku.

Tomaš (Pá, 7. 3. 2014 - 19:03)

Honzo kolik vám je.

Olda (Pá, 3. 5. 2013 - 18:05)

já myslím,že většina...Jak to víte? Třeba teď opravdu někde sviští rákoska a děje se to, co je tu popisováno.

Ludek Vasa (Čt, 2. 5. 2013 - 18:05)

Viprask sem dostaval a proto se ucyl a tet sem chitry.

Jarka (Pá, 7. 3. 2014 - 09:03)

Jestli Marie dostala 15 výprasků za osm nebo devět let školy, tak to se mi vůbec nezdá moc. Naše holky dostávaly vařečkou na zadek mnohem častěji.

Eva-jiná (St, 1. 5. 2013 - 23:05)

Počkej, až tebe bude stará...já myslím,že většina příspěvků jsou vymyšlený smyšlenky pánů Jánů a podobně.

Honza (Čt, 6. 3. 2014 - 17:03)

Rákoskou to bolí. Já s ní...Já taky. Ne celou střední školu - vycházeli jsme z osmičky, naposledy jsem dostal na konci druháku. Nebylo to často, ale bylo to vždycky stejný : "rozbor" provinění, kalhoty dolů a na břicho na válendu. No a potom pětadvacet na holou. Dvacet rákoskou rovně přes půlky a pět šikmo přes jelita. A pěkně pomalu. Děsně to štípalo.

Mirek (Čt, 6. 3. 2014 - 12:03)

Výprask vařečkou je...Rákoskou to bolí. Já s ní dostával na holý zadek i na střední škole.

Marie (Čt, 6. 3. 2014 - 09:03)

Já mám s tělesnými tresty dost bohaté zkušenosti, jenom na základce jsem dostala minimálně desetkrát velkou vařečkou a pětkrát rákoskou a mohu říct, že je to dost nastejno. Ponižující je to oběma způsoby, výsledná bolest je také stejná.
Jedině snad že rákoska zanechávala na zadku a na stehnech dlouhé pruhy, které pod kalhotky neschováte. Když jsem se pak musela svléknout třeba při tělocviku, tak hned všichni viděli, že jsem právě po výprasku, to jsem se hodně styděla.

zdeněk 62 (St, 5. 3. 2014 - 18:03)

Výprask vařečkou je...JÁ JSEM V DĚTSTVÍ VYZKOUŠEL JAK ŘEMEN TAK VAŘEČKU ALE NEJHORŠÍ VÝPRASKY BYLI PRUTEM TEN STRAŠNĚ ŠTÍPAL. PŘI VĚTŠÍCH PRŮŠVIZÍCH JSEM DOSTAVAL ŘEMENEM,MĚKDY NA HOLOU NĚKDY PŽES TRENÝRKY SNAŽIL JSEM SE MOC NEKŘIČET ALE KE KONCI VÝPRASKU TO NEŠLO,VAŘEČKOU JSEM DOSTÁVAL OD MAMKY TO SE DALO VYDRŽET.VIC NEŽ SAMOTNÝ VÝPRASK BYLA TA PŘÍPRAVA TEN TRAPAS,ŽE BUDU BIT

Zuzana (St, 5. 3. 2014 - 12:03)

Výprask vařečkou je taková česká klasika. Je to nepříjemné a bolestivé, ale dá se to vydržet a všichni jsme si to museli párkrát protrpět.
Mnohem horší se mi zdá trestání rákoskou, jak se to provádělo a možná i dnes dělá někde v Anglii. Nebo třeba řemen, moji bratranci každou chvíli dastávali koženým páskem a bylo to slyšet po celé ulici.

kikina (Út, 4. 3. 2014 - 01:03)

tak ja mam 13 moj nazor je ze dat obcas dietatu na zadok nie je nic hrozne. Ja ked nepocuvam tiez dostanem po riti,lebo som hyperaktivna.Dneska mamka kricala na mna ze si mam urobit poriadok konecne a poslala som ju do riti tak ma schmatla a vycapala ma po zadku.

Libor (Pá, 28. 2. 2014 - 16:02)

Před nějakým časem jsem začal chodit se sestrou mého kámoše a od něho jsem se dozvěděl, že jeho sestra ještě někdy dostane od mámy na zadek i když je jí už šestnáct. Hrozně mě to vzrušilo a taky by se mi líbilo, kdybych jí mohl někdy dát vařečkou na zadek. Jenže nevím jak na to. Ona je totiž hrozně hodná a tak si neumím představit důvod proč bych ji měl potrestat. A nechci jí říct, že o ní vím, že je doma trestána.

Dan (Pá, 28. 2. 2014 - 04:02)

Pardon, me se to...To je jedno....třeba ten i ten

Peta (Pá, 28. 2. 2014 - 01:02)

Pardon, me se to nezobrazovalo. Zazitek? Z detstvi, nebo partnerstvi?

Reklama

Přidat komentář