Reklama

Výprask vařečkou

Cecílie (Čt, 28. 10. 2010 - 17:10)

Prosím tě, Pedagogu, kde je těch 8 hodin námahy denně. Vždyť učitelé učí maximálně šest hodin od 8 do půl druhý a mají volno. Učitel si akorát válí šunky, dělá hovno a jenom si stěžuje, že má málo peněz. Zatímco ostatní makají od 8 někdy i od 7 do 5 hodin, když stíhají a to někdy musejí do práce i o víkendu. Tak mi tady nepiště hlouposti, kantoři dělaj prd a mají k tomu ještě 2,5 měsíce prázdnin

Cecílie (Čt, 28. 10. 2010 - 16:10)

No vidíte a k takovému týrání docházelo v komunistickém Československu, no zaplaťpánbůh, že já jsem žila na západě.

Ričí (Čt, 28. 10. 2010 - 02:10)

zrovna neska sem dostala...To je hodně přehnanej trest.Podle mě stačilo že jsi dostala v tom parku.A navíc 50 ran je moc.To už hraničí s týráním.

Evžen (St, 27. 10. 2010 - 21:10)

Tak hele Ivko rád bych vám řekl, že jsem Cilčin děda a vůbec se mi nelíbí, jak hnusně o mé vnučce mluvíte. Cilka je moc hodná a její dcera se má jak v pohádce. Má vše na co si ukáže. A to, že Cilce někdy ujede pusa, to je pravda, ale to zas neznamená, že je primitiv. A já zas sám můžu říct, že dnešní doba je možná jeden extrém, ale dříve si zase učitelé taky moc vyskakovali a to že dneska děti je sice špatné, ale milejší mi je dnešní doba než doba mejch mladejch let, kdy mi učitel zakázal nosit trička s nápisem a vadilo mu, že jsem jednou neuvolnil starochovi misto v tramvaji. A Ivetka je, jak sám vidím učitelka, když píše o jejich děsné pracovní vytíženosti.

Karě (St, 27. 10. 2010 - 20:10)

Dobrý den, je mi 13 let....Milá Ajo za mně jsme se moc na televizi nedívali a zákaz počítače se nás také netýkal ,takže výprask byl docela běžný trest a většina kluků a holek ho několikrát za život absolvoval.Dobře si pamatuji,že to nebylo moc příjemné sledovat mamku jak vytahuje z kredence vařečku a v uších slyším tu známou větu vystrč zadek nebo to bude horší zatnul jsem zuby a přijmul výprask.Od táty jsme dostal i jednou i řemenem na holou za kouření.Přesto si myslím,že výprask je nejúčinější

Lima (St, 27. 10. 2010 - 20:10)

K příspěvku paní či slečny Cecílie, nebo kohosi - podle vyjadřování to spíš píše dítě, které si stěžuje na učitele...
Pokud to je přeci jen rodič tak se ptám jak by se paní co o sobě tvrdí že je podnikatelka líbilo kdyby jí v práci 8 hodin denně uráželi třeba 14-ti leté dětičky, nadávali jí do krav, řvali na celé kolo a ona nemohla dělat nic, jen mlčet a nechat si všechno líbit...jsem zvědavá jak dlouho by toto dotyčná vydržela, nebo ať si to jde na den zkusit, postavit se před třídu nevychovaných dětiček a zkusit je něco naučit..myslím, že pak by byla paní vyléčená a takové řeči by nikdy nevypustila z pusy..
Uznávám, že někteří učitelé nemají autoritu, taky jsme se jich nazlobili, ale nikdy jsem si nedovolila učitelku poslat někam a už vůbec jsem nikdy neslyšela takové řeči na adresu učitelů od svých rodičů...

Iveta (St, 27. 10. 2010 - 19:10)

Jo a Ivko kromě toho já...Milá Cecílie, to, že jste podnikatelka ještě neznamená, že jste pobrala všechnu moudrost, znám spoustu rádobypodnikatelů primitivů a na tom, že jste primitiv si trvám, inteligentní člověk a hlavně žena, by nikdy nepoužil takové výrazy a už vůbec ne před dětmi. Vyjadřovat se takto o neuvěřitelně těžké práci učitelů je opravdu tragédie,lituji učitele, kteří se musí zabývat Vašimi nevychovanými spratky. To, že jezdíte na Island nobo kamkoli jinam mě opravdu nedojme. Jen tak mimochodem, Vy inteligentní podnikatelko, když už píšete, naučte se pravopis a slovosled - tedy, jestli vůbec víte, co to je.

pedagog (St, 27. 10. 2010 - 15:10)

Souhlasí s paní Ivetou.Sjejím názorem mohu souhlasit.V dnešní době demokracie je všechno jinak.Učitelé si od spratků musí všechno líbit,být radi ,že mají zaměstnání na ,které museli získat studiem a flákači,kteří ani nechodí do práce si na ně stěžují a obhajují svoje nevychovaný děti.Ti nevědí co je mít nějakou povinnost.Samozřejmě za to může učitel.

Cecílie (St, 27. 10. 2010 - 11:10)

Jo a Ivko kromě toho já jsem tyto výrazy použila pouze pro učitele na základních školách. Jinak se takhle normálně nebavím, jenom tím chci naznačit, že základoškolské učitele zkrátka nenávidím.

Cecílie (St, 27. 10. 2010 - 11:10)

No samozřejmě, že je komunistka, když má takovéhle na hlavu postavené názory. Vždyť jenom kvůli ní a těm jako je ona, tady vládnula dlouho ta krutá totalita. Mí rodiče kvůli tomu se mnou emigrovali do Západního Německa, kde byla alespoň pořádná svoboda a demokracie. Po revoluci jsem se vrátila, že tady budu žít a zjišťuji, že takovéhlé nány jako je Iveta i v dnešní svobodě se pokoušejí prosadit staré komunistické zlo, např. Posudky při výběru středních škol, povinně dobrovolné akce, kam děti oficiálně nemusejí, ale vlastně musejí jako byl např. Pionýr apod. Už teď přemýšlím o návratu zpátky do Německa.

Petr (St, 27. 10. 2010 - 10:10)

Ivetu vy jste zřejmě komunistka, že?

Ivka (Út, 26. 10. 2010 - 23:10)

Cecílie, pokud říkáte o lidech kolem sebe, že jsou "kundy" a "krávy", vždycky budete buranská nula a je jedno, kolik vyděláváte.
:-) Ve společnosti budete leda k smíchu...

Cecílie (Út, 26. 10. 2010 - 21:10)

Jo a ještě bych ráda připomněla, ten primitiv jímž jsi mě nazvala Iveto, je podnikatelka, co si i v této době vydělá dost peněz, moje dítě má vše na co si vzpomene, zrovna na dnešní Vánoce si vyrazíme na Island, na Jaře do Norska a v únoru k moři na Filipíny.

Cecílie (Út, 26. 10. 2010 - 21:10)

Tak hele Iveto, už mě ty vaše kecy dost serou. Já mám vlastní zkušenost s tou nejhorší ZŠ na světě - 6.zš v chebu, kde si nějaká kráva na národce rozhodne mě poučovat jestli je vhodné, aby moje dcerka nejela na školu v přírodě. Taky jsem ji o tom řádně poučila a má malá nejela, ovšem co si dovolila ta kráva je až do nebe volající! Chovala se jako by mi měla vychovávat děti!! NO TO SNAD NEMYSLÍ VÁŽNĚ!!! JÁ JSEM SNAD ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE A JÁ ROZHODNU O TOM ZDA MÉ DÍTĚ POJEDE ČI NE A NE NĚJAKÁ ÚČA CO MI NESAHÁ ANI PO KOTNÍKY!! A KDYŽ JSEM JI CHTĚLA JEDNOU ZA POLOLETÍ DOPŘÁT JEDEN DEN VOLNA ZROVNA DNES V ÚTERÝ PŘED PRÁZDNINAMA A TO SE DCERA DOBŘE UČÍ, TAK JSEM JI OMLUVILA KVŮLI NÁVŠTĚVĚ LÉKAŘE A TY KYDY CO ŘÍKALA, CO SI VO SOBĚ TA KRÁVA VŮBEC MYSLÍ!!!!!!!!

Ado (Út, 26. 10. 2010 - 15:10)

ja mam 15r a za známky alebo skolu som nikdy nedostal. Od nasich dostanem len ked som moc drzí alebo prídem neskoro domov. V piatok sme sa so sestrou zabudli u kamoša prišili o 2 ráno, to bolo potom :( ak by niekto chcel napiste na [email protected]

Iveta (Út, 26. 10. 2010 - 02:10)

DRAHÁ IVETO, TO VY JSTE MOC...Mě, jako rodiče jsi rozhodně neobhájila , nepotřebuji obhajobu od takového primitiva. Učitel nemusí držet hubu a krok, jak ty říkáš, učitel učí, má na starosti v průměru kolem 30 dětí a musí si umět zjednat respekt. Naopak rodič je povinen se školou spolupracovat a naslouchat učiteli, který dítě vidí celý den a ví, na co má a na co nemá, jak se chová a co potřebuje zlepšit. Dítě musí přijít do školy slušně vychované, jedině tak se může něco naučit, ve škole, plné rozjívených, drzých fracků, kteří vyrušují, jsou sprostí, se velmi špatně učí, můžeš si to zkusit. Dobré vzdělání je to, co dítě potřebuje, ale může ho získat jen za určitých podmínek -ochota se učit, poslouchat, nevyrušovat a chovat se slušně. Takže to schrňme - učitel není kretén, jak píšeš, ale ten, kdo může tvému dítěti předat znalosti, vědomosti, může ho vést a dopomoci mu dostat se na kvalitní školu, ale musí chtít dítě i jeho rodiče. Bůh chraň učitele před takovými, jako jsi Ty. Ale dnes je i jiná možnost - učit své dítě doma a chodit s ním jednou za čas na přezkoušení, zda zvládá látku, ale když vidím, jak píšeš, tak Tvá inteligence na to nestačí, takže se budeš muset se školou smířít.

Rada (Ne, 24. 10. 2010 - 17:10)

Rada? Nelhat, neodmlouvat, poslouchat.

Aja (Ne, 24. 10. 2010 - 17:10)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Dobrý den, je mi 13 let. Mám takový problém, že mí rodiče mě trestají výprasky. Chtěla bych to změnit, abych dostávala tresty jako mí spolužáci(zákaz díváni na TV, zákaz vycházek...). Moji rodiče si, ale myslí, že výprask je nejlepší způsob výchovy, že to i na ně kdysi platilo. Většinou dostávám na holou vařečkou, rukou nebo jsem párkrát dostala i páskem. Někdy se ohýbám přes koleno, křeslo nebo udělám kočičí hřbet. Výprask dostávám za lhaní, odmlouvání, neposlušnost, známky... Někdy musím jít po výprasku do kouta, abych se za prý zamyslela nad tím za co jsem dostala. Prosím poraďte mi.

sss (So, 23. 10. 2010 - 13:10)

další z řady úchyláků...to neni žádnej uchil to ty si spž nenormální vůbec nechápu proč by to byl úchil ccc:-/

feruli (So, 23. 10. 2010 - 12:10)

Podívej se na dnešní...No jo tady de zase o povahu! Jestlis byla mírná a hodná normálně tak proč rě bít?Moje máma taky nikdy bita nebyla.

Reklama

Přidat komentář