Reklama

Výprask vařečkou

Ladislva (So, 30. 10. 2010 - 23:10)

No jak koukám celej den a jenom tři příspěvky, no jo, jak tady není Cecílie, tak tu ani není veselo, co říkáte? Snad už nám dá vona i ten její dědula pokoj. A tebe, Radimku, lituji, že máš tak blbou švagrovou. Nedivím se ti, že své děti k ní nepouštíš, já bych se za ní styděla.

Martin (So, 30. 10. 2010 - 17:10)

Jediný, kdo tady obtěžuje...
Svatá pravda, když něco provedu, tak jdem s taťkou do pokoje, kalhoty dolů a dostanu na holou, abych to už příště nedělal a to bez ohledu na to, že mi je 14 let. Kdybych se já vyjadřoval jako tady Cilka, tak to by byl sekec mazec. A nemám absolutně žádný komplexy.

Ladislava (So, 30. 10. 2010 - 11:10)

Iveto, ty jsi chlap nebo ženská? Proč o sobě mluvíš v mužském rodě?

Iveta (So, 30. 10. 2010 - 00:10)

Čím víc Cilek tím líp,...Jediný, kdo tady obtěžuje jsi Ty Cecílie, za svůj život jsem ještě nepotkal takového pablba, jako jsi Ty a to ani na internetu, vrať diplom, jestli vůbec nějaký máš, vem si koště a jdi uklízet, na to jediné se hodíš, ale nejdřív by Ti někdo měl seřezat pořádně holou prdel, aby ses konečně vzpamatovala.

Cecílie (Pá, 29. 10. 2010 - 21:10)

Čím víc Cilek tím líp, pro rozvoj demokracie.

Cecílie (Pá, 29. 10. 2010 - 21:10)

A hele, Alenka, si říká Anna Teresia, to z ním skoro jak matka Tereza, matičko, vypadněte a vraťte se do středověku, prosím vás a neobtěžujte mě.

Ladislava (Pá, 29. 10. 2010 - 21:10)

Jasně a abys ještě víc ukázala, jak vážně to myslíš, tak radši píšeš dvakrát, že jo. Já jsem učitelka občanské nauky a češtiny. Přípravy si dělat nemusím, beztak učím pořád jedno a to samý rok co rok. Učebnice se nemění. Kdybyste vy musela každý den novým dětem vysvětlovat barvy, asi byste si to taky po čtyřech letech nepřipravovala. A inspekce, to nic moc, ale během tejdne se to vždycky nějak zvládne. O prázdkách na tom makáme ten poslední, ale že bychom se přetrhli to taky ne, neděljte si iluze, Alenko. A podepisujte se prosím jedním jménem, vono to docela mate, víte?! Já se taky jmenuji Ladislava Eliška a podepisuji se prvním jménem.

Alena (Pá, 29. 10. 2010 - 20:10)

Je, a teď jsem dočetla konec... Tak ty na mne zavoláš 80-letého stařečka?! Ty jsi fakt vtipná... A že se o něj nebojíš-to ho asi nemáš moc ráda... Ty jsi buď takový cynik nebo tě asi moc bili po hlavičce, že? Na to pozor lidičky výprask se má dávat na zadek, jinak vytvoříte více Cilek... Škoda že se na tomto velmi povedeném diskuzním serveru poslední dobou neustále množí lidé s afektivní poruchou...

Alena (Pá, 29. 10. 2010 - 20:10)

Je, a teď jsem dočetla konec... Tak ty na mne zavoláš 80-letého stařečka?! Ty jsi fakt vtipná... A že se o něj nebojíš-to ho asi nemáš moc ráda... Ty jsi buď takový cynik nebo tě asi moc bili po hlavičce, že? Na to pozor lidičky výprask se má dávat na zadek, jinak vytvoříte více Cilek... Škoda že se na tomto velmi povedeném diskuzoin serveru poslední dobou neustále množí lidé s afektivní poruchou...

Alena (Pá, 29. 10. 2010 - 19:10)

A co ty nové plány, které schvaluje inspekce? Pokud vím, tak to není žádná legrace. Všichni známí nad tím strávili hodin a hodin, protože to musí být dokonale zpracované a ty volné prázdniny jsou taky diskutabilní-určitě poslední 2 týdny pracují všichni. A je tu otázka:může být učitelka dobrá, když si nedělá přípravy? Takže bych se tím rozhodně nechlubila a spíše se snažila tutlat, že svou práci flákám-ostatně jako většina Čechů... A plat? Vždyť nikdo z vás učitelů nemá ani ten průměrný-pokud neděláte v Praze...

Ano a jmenuji se Alena Maria Hedvika Anna Teresia celým jménem prosím, ale pro jednodušší zapamatování samozřejmě na diskuzich používám pouze jedno.

Ladislava (Pá, 29. 10. 2010 - 18:10)

Prosím vás ukončete tuto hloupou diskuzi. Já to shrnu takhle, Cilka je možná primitivní pablb, co o podnikání a životě ví prd. Ale i na jejích názorech o práci učitelů je něco pravdy. Sama jsem učitelka a mohu vám říct, že mám docela slušný plat a to učím 4-5 hodin každý den. Autoritu si nějak umím vyjednat, do toho, co dělaj děti venku se já vůbec nepletu a díky tomu s nima vycházím. O prázdnínách relaxuji a nic moc nedělám, nikdy si výuku nepřipravuji, písemky opravuji při hodinách, žákům dám práci a opravuji a přípravy na školní rok u nás ve škole jsou o tom, že si sednu s kolegou v kabinetě a kecám s ním o prázdninách. O stávkách si myslím svý a nemám si nač stěžovat. Jsem svobodná, samostatná žena, sice bezdětná, ale s platem si v poho vystačím. Mám všechno. A Cilko, já vidím, že ti asi někdo s učitelů možná v dětství ublížil, ale buď hodná a nevybíjej si vztek na mne. Já nikoho nebuzeruji. A hlavně si nevymýšlej je to na ženu tvého věku trapné. A to co píšeš o svojí neteři, je opravdu dost hnusné, to kdyby nepsala má sestra, tak s ní v životě nepromluvím, to tě říkám na rovinu. Je ti třicet let dospěj už!!

Cecílie (Pá, 29. 10. 2010 - 18:10)

Jo a Radime, ty zasranej hajzle, nenávidím tebe, ségru, i ty vaše hnusný smrady, moje dcera je lepší než ta tvoje divizna!!! Chmm!!

Cecílie (Pá, 29. 10. 2010 - 18:10)

Tak aby bylo jasno Aleno nebo Hedviko, jak že se to jmenuješ, já nejsem žádný děcko, jsem lékařka a můj švára si vo mně může psát, co chce. Tímto celou svoji diskuzi uzavírám a vzkazuji všem učitelům Základních škol: "Vy kurvy jedny zasraný táhněte někam k čertu a mé děti nechte na pokoji a přestaňte je vychovávat sklopte hlavu před rodičem a držte konečně hubu!!! A Aleno, ty vypatlaná, vyhulená COURO!! KOUKEJ SE DO MĚ PŘESTAT NAVÁŽET, NEBO NA TEBE ZAVOLÁM DĚDU!!!

Radim (Pá, 29. 10. 2010 - 18:10)

Ale prosim vás Cilka je prd gynekoložka, dělá sice jako gynekoložka, ale není žádná podnikatelka, to si pouze vymýšlí. Podnikatel je její teta, která ji zaměstnává, i když je úplně k hovnu.

Alena (Pá, 29. 10. 2010 - 16:10)

A proč máš potřebu tu obhajovat své názory všemy členy rodiny??? To je fakticky na palici. Nejsi schopná je obhájit sama? Jinak podle tvé stylistiky mám pocit, že jsme se zde již několikrát názorově střetly - druhým jménem jsem Hedvika

Alena (Pá, 29. 10. 2010 - 16:10)

Teda Cilko, buď trošku soudná a když víš o životě prd, tak se neztrapňuj. Jako lékařka - gynekoložka ve 30 bys měla docela mizerný plat a taky lékař v tomto věku si ještě nesmí otevřít soukromou praxi, aby ses mohla nazývat podnikatelka a pokud vím i tak se lékaři nenazývají podnikatelé, protože ze zákona to není živnost (ani volná ani vázaná)... Lékaři ve 30 tj. 4-6 let po ukončení studia dělají praxi v nemocnici anebo v soukromé ordinaci pracují pod garantem. První si přečti něco o atestacích a soukromých praxích, o prázdninách učitelů a pak zveřejňuj své mozkové průjmy... Vždyť tohle je trapné...

A co se týká tykání, na internetových diskuzích je to běžné a dětem nemám potřebu vykat

Iveta (Pá, 29. 10. 2010 - 14:10)

Co to tady píšete vy kurvy...Cecílie, jestli Ty jsi lékařka, tak to je opravdu tragédie, chuděrky pacientky, nestudovala jsi náhodou v Plzni? já jsem zdravotní sestra a s něčím tak ubohým a primitivním bych v ordinaci nepracovala ani minut a odradila bych tomu všechny pacientky. Za svou 27 letou praxi jsem poznala mnoho lékařů a lékařek, ale Ty jsi opravdu ostuda medicíny, fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radim (Pá, 29. 10. 2010 - 07:10)

No já vidím, že má drahá švagrová už se zase musí předvádět. Lidi prosím vás moc se vám za ní omlouvám. Cecílie je sestra mé ženy a dávno se s ní nemůžeme stýkat, protože to jak se ona chová je naprosto nepředstavitelné. Co by ona byla za vzor pro naše děti. Vždyť její dcera je rozmazlený fracek. Cilko vypadni a nedělej nám prosím ostudu!!

Cecílie (Pá, 29. 10. 2010 - 06:10)

Co to tady píšete vy kurvy blbý, možná že se vyjadřuji jako primitv, ale mám prachy a mohu si koupit vždy jenom to chci. A pokud chcete vědět jak podnikám, tak já jsem gynekoložka a se svejma pacientkama vycházím dobře. Já jsem k ostatním lidem slušná, kromě učitelů a to pouze těch v MŠ A NA ZŠ. PROTOŽE JE SAMA ZE SVÉ ZKUŠENOSTI NENÁVÍDÍM A DĚLAJÍ HOVNO A JE TO PRAVDA!!!

Roman (Pá, 29. 10. 2010 - 06:10)

ALENO, JAK SE VŮBEC MŮŽETE...Je jí 30? a Vám dokonce 80? to už byste měli mít rozum, když ne Cecílie, protože je to blbec, tak Vy zcela určitě, pokud jste se podílel na její výchově, tak byste se spíš měl stydět za to, co jste vychoval a ne "to" obhajovat, tedy, pokud máte trochu soudnosti.

Reklama

Přidat komentář