Reklama

Výprask vařečkou

Marek (Út, 27. 4. 2010 - 16:04)

Taky se vam nekdy stalo ze nekdo videl stopy po vasem vyprasku? Ja jsem druhej den po vyprasku zapomnel a sel se s klukama koupat a oni si ve sprchach vsimli ze mam modraky na zadku. To byl trapas protoze do ty doby nevedeli, ze dostavam vyprasky.

kámoš (Út, 27. 4. 2010 - 16:04)

Omlouvám se.Napsala jsem...Ahoj chtěl bych si take s vámi dopisovat,jsem kluk,chodím ještě do školy.Přesto ,že chodím s holkou od nás ze školy,občas ještě výprask dostanu.

alcases@seznam. (Po, 26. 4. 2010 - 11:04)

Ahoj Kláro,mám stejné...Omlouvám se.Napsala jsem chybnou adresu.A.

Nic si z toho nedělej, já...Ahoj Kláro,mám stejné problémy jako Ty.Nechceš mi napsat?

Eva (Út, 20. 4. 2010 - 18:04)

Po tom co jsem tu četla,už...Vůbec si Moniko nedělej z toho hlavu ,mz máme takové čertiska dvě.Holku 6 a kluka4.5.Tak vím o čem je řeč a tak občas nějaký ten výprask dostanou.Manžel používá proutek pěkně štípne a dcerka má z něho strach,párkrát už od manžela s ním dostala,malý Honzík dostává zatím jen rukou.Je i poslušnější.Přeji hodně zdaru.

Kl (Út, 20. 4. 2010 - 18:04)

Nic si z toho nedělej, já...No na střední škole už nedostávám ale na základce jsem dostával výprasky docela často.Dostával jsem za poznámky,někdy za 4a 5.Poznámky a špatné známky se museli podepisovat.Po podepsání žákajdy a krátké domluvě přišel na řadu výprask.Když jsem byl menší tak jsem si lehl mámě přes koleno,zadkem nahoru byl jsem vyplácen vařečkou,jako pak větší jsem stál v předklonu a dostával řemenem.Poslední výprask jsem dostal ve 14.

MONIKA (Út, 20. 4. 2010 - 09:04)

Po tom co jsem tu četla,už vařečku asi nikdy nepoužiju,mám extrémě neposlušnou dcerušku,je jí 5 a zkouší co vydržím,jsem celkem kliďas,ale poslední dobou mě pořádně dostává,taky jsem si nechtěla pořád otloukat ruce,věřila jsem ,že když to bude víc bolet,že to bude mít nějaký efekt,nemá,takže se opět vrátím k ručnímu vysvětlování a budu doufat že dostane rozum dřív,než se z toho zbláznim.

I (Po, 19. 4. 2010 - 16:04)

Nic si z toho nedělej, já...Strašně vtipné a příjemné se převtělovat do mladé vysokoškolačky, která dostává, že???

Peter (Po, 19. 4. 2010 - 15:04)

Chodiť na výšku a ešte dostávať? To je dosť drsné...
Mňa mama bila varechou do 15tich, po tom už len občas nejaká facka maximálne.

Klára (Po, 19. 4. 2010 - 02:04)

Největší výprask ,který...Nic si z toho nedělej, já taky ve škole často dostávala a zásadně na holý zadek rákoskou, většinou za známky nebo lhaní. Jak jsem dostala trojku, už byl sekec - 10 na zadek, za čtyřku 20 a za kouli 30 na zadek vleže na posteli a pod zadkem jsem měla polštář. Teď chodím už do prváku na vejšku a dostávám taky, jak nemám alespoň dvojku ze zkoušky. Za trojku už jsem od táty dostala zase na holou. Teď jsem jednu zkoušku neudělala a byl takový nářez, že mě u toho držely moje dvě sestry, jedna mi sedla na nohy a druhá mi držela ruce. Musely, jinak by taky něco slízly. vřeštěla jsem jak tur, nevím, kolik jsem dostala, ale táta přestal, až když jsem se počůrala. Mám už teď hrůzu z další zkoušky, když jí neudělám, tak asi zase budu doma čůrat tátovi pod rukama, ale on tvrdí, že dokud nás živí, tak má právo nás řezat, takže mě to čeká dalších 5 let, sestry dostávají úplně stejně.

Irena (Ne, 18. 4. 2010 - 16:04)

Největší výprask ,který jsem kdy dostala to jsem byla v devítce na základce.Moji rodiče odjeli na víkend ke známým a já zůstala doma.Když mně babča zkontrovala,věděla jsem ,že nikdo nepříjde.Pozvala jsem kámošku s bráchou a ten přivedl ještě jednoho kluka.Rozhodli jsme si .že si uděláme prima mejdlo.Kluci vzali zbytek vína co měli doma.Při bujaré náladě jsme dělali různé blbiny.Dělali jsme jako stryptýs ale jenom jako.Kámoška Bára z toho měla legraci a natočila to na mobil.Bohužel se to dostalo k jejím rodičům.Ti si to nenechali pro sebe a ukázali to našim.Na to co bylo,když jsem přišla domů nechci vzpomínat.Poprvé v životě na mně odepnul pásek.Schytala jsem jich na zadek pořádně.Po výprasku jsem měla pěkný jelita.Podobně dopadla i Bára,ta prý dostala rákoskou.

achu achu !!! (Út, 13. 4. 2010 - 19:04)

Ty jsi asi nějakej blbej, copak nevíš, že Západ jsme i my!!! Od roku 1989 jsme součástí Západu a že bychom se sami sobě posmívali to asi ne!!!!!!! xD na m-tou

Ach Ach (Pá, 9. 4. 2010 - 02:04)

Jak to čtu,tak si myslím,že by neškodilo,kdyby dostávali v dětství výprask budoucí politikové,protože ta korupce,zákulisní čachry atd,za to teda by zasloužili výprask určitě a ještě za trest odebrat 50 procent platu,protože dělají prd,západ se nám tiše vysmívá.Generace našich rodiču,nebo jejich rodíčů byli leckdy charakterní lidi a taky používali výprask,jenomže teď co tu máme už 20 let demokracie,tak se pomocí internetu dostáváme z frustrací,což je možná i trochu dobře.Mějte se všichni hezky a pokud možno se neurážejte na žádných internetových stránkách.

Mára (St, 7. 4. 2010 - 15:04)

Můj nejhorší výprask jsem...Brutus matko představená xD

Aleš (Po, 5. 4. 2010 - 18:04)

Můj nejhorší výprask jsem dostal v 15 letech. Byli jsme se školou na výletě a já tam schodil svoji spolužačku do bláta a zaprasil ji nové šaty a jelikož se její táta s mým znal, musel jsem se jít s taťkou večer se tý holce omluvit. Tátové si vypili pivo a já se tý holce omluvil. Jenže táta řekl, že omluva nestačí a že musí také následovat trest, abych věděl že se to nedělá!! Já se na otce tak trochu zděšeně podíval a najednou mě von přehnul přes koleno, stáhl mi kraťysy a boxerky až ke kolenům a dal mi obrovskou prádelí vařečkou půjčenou od otce tý holky celkem slušný výprask, dostal jsem 50 ran a řval jsem jsko tur před otcem tý holky a před NÍ!!! Pak ještě fotr řekl, že dostanu i od otce tý holky tak jsem od něj dostal ještě 25 řemenem v předklonu. Pak jsem se staženými kraťasy a boxerkami klečel v koutě a vona měla ještě potřebu to rozkecat po škole NO HRŮZA!!!!!!

I (Ne, 4. 4. 2010 - 20:04)

Ses masochista, coz je...Plně souhlasím s Danielem. Výprask v dětství mě ani bratra nikdy nevzrušil. Kdybys totiž zažil tu bolest, tak zjistíš, že být přehnutý s holým zadkem a dostávat není vůbec nic příjemného!!

Daniel (Ne, 4. 4. 2010 - 16:04)

CHristofere, tak to máš...Ses masochista, coz je pomerne rozsirena uchylka.

M (Ne, 4. 4. 2010 - 10:04)

Nic si z toho zdwndo...CHristofere, tak to máš skoro jako já, ale jednou sem dostal od mámy vejřez, u kterýho se mě normálka postavil bimbas :-D. Škoda, že jich takovejch nebylo vic. TO bych i docela rad zlobil :-D. Stalo se vam to taky nekdy? nebo sem sam :-D

M (Ne, 4. 4. 2010 - 10:04)

Ahoj píši ti až dnes...A jak často dostáváš? Já jsem dostával skoro každejch črtnáct dní

Christopher (Čt, 1. 4. 2010 - 21:04)

Ahoj píši ti až dnes...Nic si z toho zdwndo nedělej, nejsi sám, kdo dostává na zadek řemenem, já bývám občas bit taky, za známky nebo za lhaní, nebo když se našim zdá, že jsem moc drzý, chodím do šesté třídy. Já dostávám v kuchyni na jídelním stole, musím si stáhnout úplně kalhoty a slipy, lehnout si na stůl na břicho, pod sebou mám deku, máma mi drží ruce , natažené vepředu a táta mě vyplácí páskem, vždycky dostanu tak 20 a hezky pomalu, neprosím, protože by mi to nepomohlo, jen hrozně řvu a kopu nohama, jednou jsem si i ucvrknul, chtělo se mi čůrat a už jsem to nemohl vydržet, musel jsem po sobě uklidit.

Reklama

Přidat komentář