Reklama

Výprask vařečkou

Alena (St, 5. 5. 2010 - 23:05)

já si myslim že by to šlo...Ano je to ponižující ale když je to zaslouženě tak myslím v pořádku.Doma rákoska byla a dostávala jsem.

alena (St, 5. 5. 2010 - 22:05)

já si myslim že by to šlo i bez bití je to ponižujíci nelíbi se mi to vůbec nebiju své děti zastávam volnou výchovu a u nás to funguje,přeji to všem dětem aby nebili bité.

Simona (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

200 ran vařečkou se mi zdá hodně mimo realitu. Já jsem dostávala většinou tradičních pětadvacet a bohatě mi to stačilo. Přes kalhoty to ještě šlo vydržet, ale když byl někdy výprask na holou a velkou vařečkou, tak to byla hrůza.

Fido (Ne, 2. 5. 2010 - 23:05)

Zdeňku, u nás to bylo ve školních letech opačně, o dost víc byly bity holky.
Lukášovi těch 200 ran taky nevěřím - je to trochu mimo realitu.

Nahodnynavstevn (Ne, 2. 5. 2010 - 17:05)

Lukasuv prispevek jako sadomasochisticka fantazie neni vubec spatny a je dobre psany. Myslim ale, ze jsou v nem chyby, ktere uchylum zabrani, aby se do te historky uplne vzili a ukojili ji sve choutky. Napr. tech 200 ran. I kdyby byl otec takovy sadista, ostatni divaci by jiste zakrocili a kdyby ne, sedmnactilety kluk by se necemu takovemu nepodrobil.

zdeněk (Ne, 2. 5. 2010 - 14:05)

Doma byla přísnost ale vím...U nás bylo asi to samé ale myslím ,že výprasky dostávali více kluci málo kdy jsem slyšel,že nějaká holka dostala výprask.Počet výprasků byl přiměřený k mému věku.Jako menší těch výprasků jsem dostával častěji,čím jsem byl starší tak to rodiče řešili více méně domluvou.Rodiče byli ve výchově jednotní při udělování výprasku.Dostával jsem proutkem nebo řemenem.Na holý zadek jenom mimořádně ono to i přes ty kalhoty stačilo.

(Ne, 2. 5. 2010 - 12:05)

Můj největší, ale...Zajímavé už jsem to někde na netu četla......

Lukáš (Ne, 2. 5. 2010 - 00:05)

Můj největší, ale poslední výprask jsem dostal v 17 letech. Já už jsem od malička dostával od taťky. Vždycky v pátek se sečetly moje prohřešky, já musel s tátou do pokoje a stáhnout kalhoty a slipy( u nás se dávalo jenom na holou) a ohnout se přes tátovo koleno a dostávat rákoskou, což musím říct, že dost štípalo. Od 15, co jsem nastoupil na gympl jsem moc nedostával a tak jsem i začínal trochu zlobit. A ve třeťáku jsem se vykašlal na učení a měl jsem napínáka z matiky. Máma se tenkrát vrátila z rodičáku a podotkla, že táta nebude zrovna moc spokojen. V pátek se však nic neodehrálo, přijel sem strejda s tetou. Vše proběhlo úplně v pohodě, navečečeli jsme se a teta šla sehnat nějakej film na večer, žádnej ale nesehnala. Táta řekl: "To nevadí, my máme stejně jinej program, viď Lukáši!!" Já se udiveně koukal. A otec odvětil: "Jo tak mladý pán nám zapomněl že má napínáka z matematiky!!!!???? No tak tomu budu muset znova vysvětlit!!" Nemohl jsem tomu uvěřit, půl roku před osmnáctinama dostanu na zadek a bude o tom vědět i teta se strejdou. Máma sklidila věci ze stolu. Já jsem sice škemral ale nic naplat, musel jsem shodit kalhoty a slipy, ohnout se přes, protože jsem prý na ohnutí přes koleno moc těžkej. Táta vytáhl rákosku a už to začalo svištět. Ze začátku se to dalo vydržet, ale ke konci to strašně bolelo, začal jsem řvát jak tur a chtěl jsem si zakrýt zadek. Táta zařval:"Ruku pryč nebo přes ní dostaneš!!"
Ruce jsem dal pod bradu a kvičel jsem a fňukal. Po 200 ranách jsem byl poslán do pokoje. Na ten výprask dodnes nezapomenu, ale díky němu jsem odmaturoval s vyznamenáním a letos budu promovat na vejšce.

jim (Pá, 30. 4. 2010 - 23:04)

Básníku,Ty vypranej kapesníku.Já neřednáším nikde,jsem na chodníku.Pro všechny dobré vše dobré chci dát.At každý ničema pozná jak mrzský je jeho vlastní hnát.Ten hnát je president,parlament a senát.Občanská válka z nich brzy udělá salát.Tou válkou to myslím jako fakt.Už ted je Český Národ jako nahý akt...

Básník (Pá, 30. 4. 2010 - 13:04)

Básníku upadl jsi na...No nevím, kdo z nás upadl na hlavu. Také přednášíš na nejprestižnější české univerzitě?

Alena (Čt, 29. 4. 2010 - 23:04)

Doma byla přísnost ale vím že i kamarádky někdy dostaly.Já naštěstí ne na holou ale spolužačka skoro vždy.

jim (Čt, 29. 4. 2010 - 22:04)

Básníku upadl jsi na mlíku.Kolem Tebe byly myši.Schovej se zbabělče ve své skrýši.Na hovada z vlády. Dopadnou brzy Hospodinovy klády.S žebráky na hlavu jako jsi Ty.Nepostačí kulomety...

Alena (Čt, 29. 4. 2010 - 21:04)

Myslím že hodně příspěvků je výmysl.Ale rákoskou jsem dostávala a nikomu to nepřeji.Ale někdy to zapotřebí asi je.Já byla bita často ale zaslouženě.

Básník (Čt, 29. 4. 2010 - 18:04)

pořádný výprask kulomety...Jim je teroristický hovado!

Marek (Čt, 29. 4. 2010 - 17:04)

V 15 na holou?? Od koho? Jak?...Bracha je skoro o dva roky starsi a uz nedostava, ale v mym veku jeste taky dostaval. No normalka si stahnu kalhoty a lehnu na bricho a otec mne reze remenem. Kluci se divili ze si to nechavam libit.

P (Čt, 29. 4. 2010 - 16:04)

To uz asi bylo davno protoze...V 15 na holou?? Od koho? Jak? Co ti na to řerkli ti kluci?

ketlman (St, 28. 4. 2010 - 14:04)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...cau lucko a co tata ten na to raguje jak kdyz dostavas

Marek (Út, 27. 4. 2010 - 18:04)

Marku, proč trapas? Mezi...To uz asi bylo davno protoze ted zadnej kluk neprizna ze je bitej. Mne je navic 15 a to uz asi zadnej kluk na holou nedostava.

jim (Út, 27. 4. 2010 - 17:04)

pořádný výprask kulomety by si zasloužila naše stalkingistická vláda v čele s predátorem Václavem Klause.Prvně Vám nic nedají,máte hovno,pak Vás okradou o to co máte lichvou a nakonec Vás exekucí zabijí.Kulomety jsou málo.Pustte na Pražský hrad celou Africkou savanu a at je všechny pomalu sežerou,tak jako oni vraždí zaživa nás!!!!!!!!!!!!!

Fido (Út, 27. 4. 2010 - 17:04)

Marku, proč trapas? Mezi námi se to tenkrát považovalo za hrdinství; ale záleží asi na okolnostech...

Reklama

Přidat komentář