Reklama

Výprask vařečkou

...... (So, 13. 4. 2013 - 18:04)

Me se vyprasky libej ale...Máš-li zájem o výprask, napiš na [email protected]

vladimír (So, 13. 4. 2013 - 14:04)

Trestat za známky je dnes...paní Májo,
nesouhlasím s Vámi, dítě se učí pro sebe, pak skončí někde u lopaty nebo s koštětem jako uklízečka.
Výpraskem se dítě donutí se učit, strach z bolesti dokáže divy, ty naše puberťačky se učí celé odpoledně a večer je zkoušíme, ale matematiku nechápou vůbec, ani fyziku, kvůli tomu ale nedostaly nikdy, ale aby se nenaučily svůj mateřský jazyk, angličtinu, dějepis, to se snad naučit dá, ne? rákoska na holou neublížila nikomu, ani nám v dětství, a alespoň jsme se něčeho báli. ty dvě naše vůbec nezlobí, to ne, zalezou si, ale měly by na uších nejraději jen ty sluchátka, broukaly by si nějaké písničky a o učení by z jejich strany tak veliký zájem nebyl. jednou ale chtějí mít rodinu a nějak ji uživit. taková uklízečka ale asi moc nevydělá...tak ať se snaží, úkoly z matematiky jim doma vypočítám a ony si je jen přepisují svým písmem, snažím se jim to i vysvětlit, jinak je tím netrápíme, ale z ostatních předmětů chceme slušné známky, aby se dostaly na nějakou střední školu bez matematiky. tam jim budeme s učením sami pomáhat. učitelé rozhodně 100% spravedliví nejsou, jsou to jen lidé, ale když se holky doma učí, tak jsem připraven se jich kdykoliv zastat a za učitelkou jít i s dcerkou a vyjasnit si to, dítě nesmí pocítit nespravedlnost, stačí, že jen ví, že existuje. před ní své děti musíme jako rodiče chránit.

miroslava (So, 13. 4. 2013 - 13:04)

Někdy dítě potřebuje...souhlasím s Vámi, liberální a demokratická výchova není k ničemu, rodiče nesmí brát dítě jako kamaráda, musí být znát odstup, respekt, rodiče bude jednou zastupovat nadřízený, dítě musí poslouchat na slovo, ve všem se podřizovat, musí své rodiče uctívat, vidět v nich svůj vzor. náplní dítěte je škola a zase jen škola, pak na prvém místě jazyky, zájmové kroužky, sport, hudba a podobně. dítě nesmí mít chvíli volnost, aby nemělo možnost se zabývat neřestmi. musí znát své povinnosti jako je musíme znát v zaměstnání my dospělí. každá chyba i sebemenší se trestá propuštěním. dítě musí vědět, že musí mít ve škole výsledky, že bude za ně trestáno.
jinak to pak končí špatně. my jsme byly jako děti zapřaženy od rána do večera, naši na nás doma mluvili česky a k tomu francouzsky a anglicky. ve škole pak přibyla ruština a soukromě latina. pak dvakrát týdně hudební škola, sport, a na zlobení nebyl čas. o prázdninách byly tábory, jeden za druhým, doma by nás hlídat neměl kdo. vidíte, vydržely jsme to, všechny máme vysokou školu a rodiče z nás měli radost. rovněž své děti jsem vedla přísně, žádná volnost, jen řád a povinnosti. a k výchově výprasky patří.
na nás používal tatínek řemen a maminka rákosku, ta byla ještě horší, ale přežily jsme to a jsme slušní lidé.
na dnešní děti se nesmí sáhnout, ale ony sáhnout mohou, na starého člověka, na fasády sprejovat, ničit parky, lavičky, metro, vagóny, sochy, památky. už naše děti ty své děti vedou moc demokraticky, nelíbí se mi, co si na ně dovolí, jak jsou drzé. jednou byly u nás na víkend a za neslušné výrazy jsme je sešvihali prutem s manželem tak, jako jsme vypláceli naše děti.od té doby se u nás neukázaly a naše dcera, jejich matka, nám přišla poděkovat, že jsme je dostali na zem a do patřičných mezí, že někdy už sama nevěděla, jak na ně. ano, když se dítě neutne v počátcích, tak to může přerůst do nepatřičných mezí a pak je pozdě!

GH (Pá, 12. 4. 2013 - 09:04)

jednou soused rekostruoval barák a měl vysazený dveře a našeho rodinu poprosil když sme v sousedství aby sme mu to pohlídali-bydůlel jinde. jednou sme tam viděl děti jak lezou dovnitř, tak sem yvšel na zahradu a jim to nevadilo. tak sem si šel dovnitř pro vařečku a nesl jí za zády- zrovna byly uvnitř tak sem tam vpadl potichu a viděl že tam nastříkali pěnu na okna-skla- tak sem jim řek co to má znamenat a oni se jen culili- tak sem ukázal vařečku a trochu jim přešel úsměv a řekl sem že bud ode mne dostanou na zadek nebo půjdeme za rodičema. Oni překvapivě souhlasili že teda jim můžu nařezat. pak jsem chtěl vědět čí to byl naápad a kdo to stříkal na skla. Mlčeli -byla tam holka a 2 kluci-ty dva dablici všechno svedli na holku-moc sem tomu ale nevěřil a ona se bránila ona to zas sváděla na kluky. měl sem chut jim sundat kalhoty a nařezat jim na holou, ale bylo léto a měli na sobě tenký kratasy-holka jak je obviklé je měla docela obtáhlé a pochopitelně zařízlé tak dostala jako první- a ječela a já jí řek že to je z toho že má tak těsný šortky pak šli nařadu kluci-donutil sem po výprasku aby si klekli na pytle s cementem a přitom se museli omluvit a slíbit že už tam nepůjdou-kluci byli cizí a ta holka místní---a vždy když sem jí potkal tak sem jí řek jestli azs chce nazadek i když už byla velká- akorád pak si našla kluka a ten jednou za mnou přišel že pokud jí to stále budu říkat že to nahlasí na policii že sem jí při výprasku ošahával-a jářek dobře ale byli by to lži a on na to to by se vidělo

Mája (Pá, 12. 4. 2013 - 01:04)

Trestat za známky je dnes úplná nesmysl, nebot učitelé jsou neobjektivní a nespravedliví. Někdy známkují podle nálady. A pokud třeba dítě na lepší známky nemá, tak bití mu rozhodně IQ nezvýší. Mimochodem známky nic nezaručují - úspěch v životě je o něčem jiném.

Robert (Ne, 7. 4. 2013 - 12:04)

Míšo, sama vím co dělá...Když jsou špatné známky nebo neposlušnost, tak je pořádný nářez nutný. Jelita od rákosky k tomu patří.

phdr (Pá, 5. 4. 2013 - 21:04)

Samozřejmě že tu jsou jen...Neber vše podle sebe.

Hitokage (Čt, 4. 4. 2013 - 19:04)

Někdy dítě potřebuje výprask. Já sám jsem vděčný mamince za to, že se nebála mi občas nařezat. Vychovala ze mě to co jsem teď a jsem s tím spokojený.
Veškeré názory, že děti se nemají bít apod. pokládám za zvrhlost dnešní doby a myslím, že tito lidé, kteří to prosazují by potřebovali poprvé za život dostat pořádný výprask.
Samozřejmě, nic se nesmí přehánět.

Karel (Čt, 4. 4. 2013 - 18:04)

Výprask musí bolet, jinak...Lepší než vařečka je dlouhá pružná rákoska.

Milka (Čt, 4. 4. 2013 - 11:04)

Výprask musí bolet, jinak by to nebyl trest, to je jasné.
Ale občas to bylo hrozné, velkou vařečkou na holou kůži a když se mamka pořádně rozmáchla, tak jsme brečeli všichni.

Karel (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

výprask je trest, proto má...Souhlasím! Výprask musí bolet, jinak by se minul účinkem.

Radka (Pá, 29. 3. 2013 - 19:03)

Míšo, sama vím co dělá...Nemyslím si že to co píšeš je pravda,pokud ano tak je to spíš týrání.Já občas také dostala ale takhle ne.

Sss (Pá, 29. 3. 2013 - 08:03)

lenko: i kdby to byla pravda tak by asi tělocvikář si už stěžoval u třídní že nemáš známky z tělocviku-já taky chodil do školy i kdby to byla pravda bylo by lepší spíš osvobození od tělocviku než časté omluvy

lenka (Čt, 28. 3. 2013 - 19:03)

Rákoskou do krve? Tak to...Míšo, sama vím co dělá rákoska, já s ní dostávám taky každý pátek, jak dojdu ze školy, podle známek, naši jsou moc přísní, prvně je to 25, po nich naskáčou jelita vždycky. Když dostanu trojku nebo i horší, tak musím klečet a pak dostávám druhý výprask od maminy ještě před spaním a to se nedá vydržet, to se počůrám a do krve je to často, když mi rákoska rozsekne jelito. Spát musím jenom na břiše a na tělocvik bývá čáásto omluvenka.

Michaela (So, 23. 3. 2013 - 15:03)

Máte někdo zkušenosti s...Rákoskou do krve? Tak to nepovažuju za trest, ale za mučení. Já jsem jako holka dostávala rákoskou poměrně často, skoro vždycky do jelit, to si myslím, že je v pořádku, rozhodně mi to nikdy neublížilo, i když to bolelo jak čert, ale do krve, to už je sadismus.

V. (Pá, 22. 3. 2013 - 10:03)

Máte někdo zkušenosti s výpraskem rákoskou až do krve? Za jak dlouho se zadek zahojí?

Pavel (Pá, 22. 3. 2013 - 07:03)

TErezo: Naprosto...No, spíš by ten kluk měl dostat nějký pořádný výprask někde na pranýři, na veřejnosti.Klidně bych takové tresty pro takové kluky zavedl.No a pak ho samozřejně zavřít do toho ústavu, kde už teď je.Ale alespoň na 10 let.

S (St, 20. 3. 2013 - 14:03)

Souhlasím dítě má dostat...TErezo: Naprosto souhlas

Ted vyšlo najevo, že ten parchant syn zabil svojí matku- já bejt policajtama tak ho zavřu na celu s nějakým sadistickým pedofilem a moh by mu dát nazadek podle libosti a třeba ho i jinak trápit akorád přímo sex by měl ten pedofil zakázanej a nechat ho tam s ním třeba 24h

Tereza (St, 20. 3. 2013 - 12:03)

To víš, my jsme v Čechách...Souhlasím dítě má dostat na prdku samozřejmě přiměřeně,ne ho zmlátit jak psa,ale nějaké zákazy trestu jako v jiných zemích to je fakt na hlavu.Jak jinak potrestat dítě,když mu něco člověk řekne 3krát a ono nic,tak se jako má pochválit nebo co tady je za debatu.Ne už to chápu vysvětlovat 30krát a ono se stejně nic neděje,jo to je nápad(( A samozřejmě nestojím za týráním dětí,ale to je snad jasný. Ovšem tresty přiměřené věku a potom "prohřešku" s tím souhlasím,jinak nám z dětí vyrostou fakani a to chcete vychovat další generaci grázlů jako jsou ne všichni,ale je jich spousta. Nemají úctu k nikomu a ničemu,tak to já tedy ne. A ty názory že je to trestné,tak pardon ale s tím jděte do prdele.

trik (Ne, 17. 3. 2013 - 21:03)

u nás doma se dávalo 14 ran...Tak v tvym případě se ani není čemu divit. Tady se ti honí nejlíp, co?

Reklama

Přidat komentář