Reklama

Výprask vařečkou

Natálka (Ne, 28. 2. 2010 - 22:02)

Hrozně :((

anonym (So, 27. 2. 2010 - 21:02)

Tak zvaný rozumný člověk...Jak ale vidíte tak dobro vítězí jen v pohádkách.Pro ty kdo šikanují slabší děti bych zavedl tvrdé tělesné tresty aby ti hajzlové na to do smrti nezapomněli a už nikdy nikoho nešikanovali a pěkně před všemi aby měli ostudu.Ti co někomu ubližují se nejvíce bojí bolesti.Trojky z chování se nebojí.

Věrka (So, 27. 2. 2010 - 21:02)

Já zase včera dostala... :(Bolelo to hodně,já také občas dostanu od táty páskem,někdy i na holou.Drž se.

Zdenda (So, 27. 2. 2010 - 21:02)

jak mi bylo asi 12 tak jsem...Já jsem také dostal vařečkou i řemenem.Ve škole jsem sice nedostal ale,když jsem přišel domů tak to na mně čekalo.Musel jsem si sám vařečku přinést z kuchyně a na mamku vystrčit zadek.Kolik jsem jich dostal ani nevím,měl jsem zadek pěkně červený.

Natálka (Pá, 26. 2. 2010 - 23:02)

Já zase včera dostala... :(

pavola (Pá, 26. 2. 2010 - 13:02)

jak mi bylo asi 12 tak jsem od učitelky dostala 25 na holy zadek vařečkou a potom od ředitele 25 rukou a ještě mě čekal vyprask doma to bylo hrozne doma jsem dostal 45 vařečkou

J (Pá, 26. 2. 2010 - 11:02)

Tak z pozice psycholožky Vám...Tak zvaný rozumný člověk přispůsobuje svět sobě.Proto všechen pokrok přivolali lidé nerozumní (SHANO)

Stejně jako ohen neuhasí jiný ohen,nemůže zlo zadusit jiné zlo. Jen dobro které narazí na zlo a nenakazí se jím zvítězí.L.N.Tolstoj

A už to také kráčí k nám jako všechno nové co jsme přijali...bití dětí není řešením-chce to dobrý vlastní příklad,laskavost,přátelství,trpělivost,dohodu,domluvu,určení pravidel.Hezké dny všem..

Rodič muž (Čt, 25. 2. 2010 - 20:02)

Jak tak koukám můj příspěvek...,cituji jednu frázy,kterou řekl jeden ministr.CHcete li vzít rodičům možnost děti trestat tak vyrobte rodiče umělý roboty bez nervů,které buddou snášet jejich nevychovanosti.Ten kdo přijde s dětmi do styku tak to jistě pochopí.Kdo né tak jen žvaní.

H. (Čt, 25. 2. 2010 - 19:02)

Jinak podle Vašich názorů, si dovolím říct, že Vám nebo někomu Vám moc blízkému, rodiče hodně ublížili, že?

H. (Čt, 25. 2. 2010 - 19:02)

Tak z pozice psycholožky Vám říkám, že to není možné. Pokud byste to dítě tedy neuzavřela do nějaké oddělené buňky, pak možná, ale stejně je tu vliv osobnosti dítěte-asi 90% a nemocí-teorie tabula rasa je dávno překonána . Absolutně popírate vliv okolního světa. A krom toto, děti se učí napodobou dospělých asi do 6 let, pak dostane vlastní rozum a když začnou třeba kouřit, tak Váš skvělý příklad budou mít někde... Až ty děti jednou v dospělosti budete mít, pochopíte, vo co go...

humanista-reali (Čt, 25. 2. 2010 - 09:02)

Milá zlatá,
člověk se mění....Jak tak koukám můj příspěvek jste nepobral-zkuste to tedy zatím brát cvičně jako trénig tolerance a snášenlivosti jiných správných názorů-mohl by to být jakýsi předstupen a jiskřička lidskosti ve vás.Jak jsem již psala děti se mají vychovávat vlastním dobrým příkladem v harmonickém prostředí lásky a pochopení-pokud myslíte že to tak nejde poukazujete tím již na svou neschopnost.Jinak přečtěte si celou diskusi-rady byli dány-jen chtít je vnímat.

H. (St, 24. 2. 2010 - 17:02)

Milá zlatá,
člověk se mění. O tom není pochyb. Skutečně si přečtěte něco vědeckého (i když ve formě pro laiky) a nevěřte pověrám...

Nebo si snad doopravdy myslíte, že skvělý táta, který by splnil vaše hloupé testy) třebas nemůže propadnout alkoholismu a stát se agresivním tupcem (tzn. vychlastat si mozek)??? Toť jenom jeden příklad za vvšechny. A člověk, který by dítě doopravdy chtěl, by ty testy nacvičil, jako testy do autoškoly...

Jinak koukám, že jste můj příspěvek moc nepobrala.

A stále jste nám tu nenapsala ani jednu možnost, jak tedy máme děti vychovávat bez trestů (počítám, že jste i proti těm psychickým-zákazy, zavírání na samotku, nadávání atd.) a nemít hnusné americké rozmazlené fakany, kteří ve 12 střílejí spolužáky...

Odejít z diskuze je jednoduché, když všechny kolem nypomínáte a osočujete, ale kloudnou radu nedáte...

abstraktní huma (St, 24. 2. 2010 - 15:02)

Vážená ,vážený-proč by si měl někdo nacvičovat psychotesty,proč by měl někdo lhát-ano kdo lže ten i krade a určitě byl doma bit.Pokud já vím člověk se mění jen málo jak se říká starého psa novým kouskům nenaučíš.Věřím ,že většina týraných dětí měla rodiče už po pubertě-zdá se tedy že se jim ta změna osobnosti moc nepovedla-ba co víc poslali svou bezva agresi dál.Je opravdu hrozné a ostudné jak tu lidé snad dokonce s pedagogickým vzděláním brání násilí na dětech.Jinak tuto diskuzi považuji za ukončenou-nemám čas ani náladu někoho přesvědčovat a s někým se dohadovat svůj názor nezměním a to že bití dětí i dospělích je trestné.

H. (Út, 23. 2. 2010 - 18:02)

Jaký rozdíl a kdo posoudí že...A proč si myslíte, že by podobné školení a selekce zabralo? Vy vůbec nemyslíte na to, že se člověk v životě mění a že i ty nejlepší psychotesty si lze nacvičit... Bohužel se obávám, že jste ale ještě nepřekročil práh puberty a asi Vás rodiče trestají na zadek, protože nejste schopen přijmout existenci změny osobnosti-dané zkušenostmi atd. atd.(při tomto zjištění ztrácejí podobné testy smysl) což je vázáno na věk po pubertě. Pokud se do mne za to nějak začnete navážet, tak si prosím přečtěte Vývojovu psychologii třeba od paní Marie Vágnerové.

pedagog (Po, 22. 2. 2010 - 21:02)

Jaký rozdíl a kdo posoudí že...Každý žijeme asi někde jinde.Za týrání dětí považuji opravdu týrání,surové bití do obličeje.Takový člověk by měl být ve vězení.Rozhodně nepovažuji za týrání,když rodič dítě několikrát napomene a dítě se chová rozcabeně dál a tak dostane pár pleskanců na zadek.Nanejvýš mu to ubere jeho drzé důstojnosti.Jak se chovají některé děti v Německu to jsem jen zíral a musím uznat,že některé děti u nás nejsou na tom tak zle.Dítě háže písek po dospělých,nikdo ho nesmí stresovat natož mu dát na zadek.Dále musím říct,že nevěřím žádným žvástům a školení psychologů.to co nám tvrdí tak v praxi žádné výsledky nevidím.

*M. (Po, 22. 2. 2010 - 19:02)

Mezi týráním a výpraskem je...Naprosto přesně řečeno
A pro abstraktní humanisty: Mě je týraných dětí také líto a zrůdy, které týrají děti bych zabila. Ale mezi mými kamarády a známými je několik rodin s dětmi. Pokud vím-snad asi každý rodič z nich své potomky občas plácne. Někteří častěji, některé méně. Ale vím na 1000%, že kdyby to bylo nutné, tak za svoje dítě položí život!!! Děláte, jakoby většina rodičů byli zrůdy. Každý normální rodič chce pro dítě to nejlepší. A těch normálních rodičů je většina. A mám otázku-jaký trest tedy považujete za ideální? Zákazy? Nadávky? Psychické týrání? Rozmazlování (tím dítěti taky můžete svým způsobem ublížit, víte to?)?

abstraktní huma (Po, 22. 2. 2010 - 10:02)

Jaký rozdíl a kdo posoudí že takovýto výprask je ještě ok a tohle už je moc-že to správný rodič pozná je blbost třeba práh bolesti máme každý jinak nastavený,to se týká i nadávek a zhazování dítěte.Já bych vůbec nedovolila mít děti jen tak někomu -každý kdo by si je chtěl pořídit at projde kurzem rodičovství zda je bez špatných vlivů schopen dítě vychovat.Pokud ne a nemá na to at si jej nepořizuje -takové dítě se pak dostane do společnosti a dělá tam paseku a tak je nakonec přítěží pro společnost.Bít někoho je špatně at je to dítě nebo dospělí-takto problémy akorát gradují a ne se řeší.

H. (Ne, 21. 2. 2010 - 22:02)

Mezi týráním a výpraskem je trošku rozdíl, ne? To je jako říct, že je stejné vytunelovat banku a ukrást z hladu rohlík...

abstraktní huma (Ne, 21. 2. 2010 - 17:02)

já mám zas moc ráda ty utýrané děti co je nezvládli jinak jistě skvělí dospělí..fuj

*M. (Ne, 21. 2. 2010 - 17:02)

Já mám moc ráda ty abstraktní...Konecne normalni nazor:-)

Reklama

Přidat komentář