Reklama

Výprask vařečkou

Lucie (Po, 11. 1. 2010 - 16:01)

Vy onanové jedni, co vás na těch výprascích tak baví?
Můj mladší bratr jednou dostával na zadek vařečkou hodně velký výprask, bylo mu tehdy asi 13let, a když ho pak mamka pustila, tak měl velikého pindíka v poloze za pět minut dvanáct. Docela trapas, normálně se při výprasku vzrušil. Mamka z toho byla také zaražená a příště už ho trestala jen přes slipy.
Čau, užívejte si.

tak tak (Ne, 10. 1. 2010 - 19:01)

tak tak

Onan (So, 9. 1. 2010 - 16:01)

ještě jsem si nikdy tak krásně nezaonanoval, jako u téhle diskuse

zdeněk (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

Taky jsem jako malá dostala...Jako žák na základce jsem táké dostal spoustu různých výprasků.Bál jsem se hlsvně těch plánovaných výprasků,protože byly dobře připravený.Když však někdo dostane vejřez před někým tak si to dlouho pamatuje to s Majkou souhlasím.Jeden takový výprask jsem dostal.Někdo s kluků někde vzal kondom a přinesl ho do školy.přemýšleli jsme jakou lumpárnu s ním uděláme.Naplnil jsem ho vodou a dal jedné spolužačce do tašky.Prasknul a když holka púřišla domů měla tašku s učením plnou vody.Byla to dcera paní učitelky,která mně učila.Když jsem přišel z venku byl jsem překvapený kdo jae u nás na návštěvě.Po krátkém výslechu následovalo to co jsem v dané chvili chtěl co nejméně a nejvíce bál.Musel jsem si stáhnout kalhoty a vystrčit zadek následoval výprask páskem.Po výprasku jsem musel ještě ukázat zadek.

P.L. (So, 9. 1. 2010 - 11:01)

K úvodní otázce: Maminky používají vařečku proto,že tatínkové používají pásek :-) . Prostě proto že ta věc je doma a k tomu účelu se hodí. U nás nebylo bití pravidlem,většina prohřešků (cigára, sem tam pivo,poznámka) se řešila domluvou,zákazem televize nebo domácím vězením,když jsem byl na mámu moc drzej tak jsem dostal facku. Opravdu nářez vařečkou jsem dostal snad dvakrát když jsem byl malej.
Jednou jsem si ale dovolil moc. Koncem druháku na průmyslovce mě čekala písemka z matematiky. Ze známek co jsem už měl to vypadalo na dvojku na vysvědčení. Ale teď jsem byl dutej! Bylo mi jasný,že ta písemka mi výslednou známku zkazí o stupeň. No co,zfalšoval jsem omluvenku a šel za školu. Písemce se vyhnu a dostanu průměr ze známek co mám! Poprvé a naposled. Nevěděl jsem,že naše třídní mámě zavolá,že nejsem ve škole.
Vrátil jsem se domů a máma dělala jakoby nic. Nechal jsem tašku doma a vyrazil ven. Když jsem se vrátil,byla taška u mámy v pokoji a žákovská venku otevřená na stránce se zfalšovanou omluvenkou. Hned mezi dveřmi jsem dostal facku. Máma mě seřvala jak malý dítě,co si to o sobě myslím,co si to dovoluju. Že jsem už přišel domů ožralej,že hulím a každou chvíli mám poznámku (měl jsem tři za rok) to ještě snesla. Ale záškoláctví-záškoláctví trpět nebude nikdy! Prý mám zalézt do pokoje a učit se a že si to se mnou ještě vyřídí. Počítal jsem s domácím vězením snad na měsíc,ale to jsem se mýlil.
Když jsem se večer koupal,vlítla na mě máma do koupelny s velkou vařečkou v ruce. Jako že máma jinak sprostě nemluvila,teď asi padla poslední kapka. Vystrč prdel,parchante! Co si to o sobě myslíš,že budeš chodit za školu? Lidi,na mokrej holej zadek to bolí opravdu šíleně! Rány jsem ani nepočítal,za chvíli jsem začal brečet jak malej a nakonec jsem se před ní počural do vany. To ponížení a stud bylo horší než bolest. Když jsem vylezl,řekla mi máma úplně v klidu že když lžu jako malej kluk,takže jsem jako malej taky dostal. Jít za školu jsem si pak až do matury nikdy nedovolil.

Fénix (So, 9. 1. 2010 - 11:01)

Evo tak proč ho trestáš když se za to nenávidíš?Nechápu tě!

Eva (So, 9. 1. 2010 - 10:01)

Ono bití na holou má sexuální podtext, já nejvíc dostávala přes nahou tak v 16 letech, můj otčím se tím bavil vždy třeba hodinu - musela jsem si svlíct sukni a většinou úplně sundat spoďáry a poslouchat jeho kázání. Pak mne poslal pro vařečku a nebo si vytáhl pásek z kalhot a musela jsem si mu lehnout přes kolena a on mne bil přes zadek a stále chtěl slyšet, že už budu hodná a poslušná. Stačilo abych se posunula a už mi rukou sáhl mezi nohy a pomalu mne sunul zpět a rovnal si mne dost dlouho a třeba mne držel i za prsa. Hodně často mne ještě po výprasku nechával potupně klečet a teprve pak jsem se mohla zase obléct. Trest mi moc vadil, ale teď po létech na to často se vzrušením vzpomínám a občas podobně i nasekám svému 12 letému synovi a taky mne to vzrušuje a dost to schválně protahuji. Manželovi se to moc nelíbí, ale já mu vysvětluji, že alespoň vidím jak hodně mu dávám - nikdy nemá zadek víc nasekaný než mírně do červena. Já mívala i jelita, to bych synovi nikdy neudělala, ale přesto se za to nenávidím.

J. (St, 6. 1. 2010 - 12:01)

Před kým jsi byla bita a v kolika letech? To se na tebe o prázdninách chodili dívat soused?

Majka (St, 6. 1. 2010 - 08:01)

Taky jsem jako malá dostala několik výprasků, kdy jsem se nemohla ani posadit. Ale úplně nejstrašnější byly prázdninové výprasky před klukama. Třeba ty výprasky nebyly ani moc velké, ale být bita před dalšíma děckama a dospělými bylo hrozně ponižují. Z toho mám husinu ještě teď.

Monika (Út, 5. 1. 2010 - 10:01)

U nás doma se také muselo poslouchat na slovo. Neexistovalo neposlechnout, neuctivě odseknout nebo přijít po večerce. Většinou trest vykonávala mamka vařečkou v poloze "přes koleno". To se ještě dalo vydržet, ale asi pětkrát jsem dostala i řemenem a na holou, že jsem se fakt nemohla ani posadit.

Jana (Út, 5. 1. 2010 - 10:01)

Barčo,jsme na tom asi...Myslím si,že má Alena pravdu.Jsem z vesnice a u nás musíme rodiče poslouchat do té doby,pokud jsme doma.Pokud ne,následuje trest.Moje starší sestra byla bita asi měsíc před svatbou,když odsekla našemu otci,Řemen měl hody.Otec tvrdí,že ví,proč nám prdel narostla

Pája (Po, 4. 1. 2010 - 23:01)

Vařečkou to neznám, mamka vždycky vezme moji žabku nebo kartáč v koupelně. A žabkou na holou to bolí fakt hodně.

hm (Po, 4. 1. 2010 - 22:01)

to je sexi

Jirka (Po, 4. 1. 2010 - 21:01)

Barčo,jsme na tom asi...To mi připadá opravdu k neuvěření rákoskou 20leté slečně.

Alena (Po, 4. 1. 2010 - 20:01)

Na zakladce jsem byla pěkné...Barčo,jsme na tom asi stejně.I když mi bylo už dvacet,je rákoska na skříni v mém pokojíku.Také ještě občas nezahálí.Až budu zase bita vzpomenu si na Tebe

K.L. (Po, 4. 1. 2010 - 16:01)

Mám jeden nepříjemný zážitek...Ahoj, já mám taky svoje zkušenosti s přítelem mé matky. Řezal mě skoro pořád. A rukou to teda bylo málo kdy. Na holou vždycky.

Barča (Ne, 3. 1. 2010 - 16:01)

Na zakladce jsem byla pěkné...Omlouvám se za překlepy jak jsem zvyklá psát rychle tak jsem si nevšimla,že mi přeskakují některá písmena na klávesnici.

Barča (Ne, 3. 1. 2010 - 16:01)

Mám jeden nepříjemný zážitek...Na zakladce jsem byla pěkné éro.Proto jsem byla bita velmi čsto.Na skřini ležel proutek.Kdzž jsem něco provedla,nebo dostala poznámku ,fotřík sundal proutek se skřině a dostala jsem našviháno co se do mně vešlo.Na poslední výprask ale nezapomenu.Dostala jsem ho v prváku .Byla jsem na intru.Táta se dověděl o mých průšvizích a pozdních příchozích do školy.Přijel za mnou a čekal na mne na pokoji.Tata poprosil moji spolubydlící jestli by nás chvilku nechala o samotě ,že si chce se mnou promluvit.Když odešla,zamknul odepnul řemen a zeptal se jestli vím za co.Sklonila jsem hlavu a spokorou přijala trest.Musim,říct ,že mi to pomohlo další výprask už jsem nedostala a úspěšně jsem nakonec odmaturovala.Dnes mám práci ,která mi baví a jsem tátovi vděčná,že na mně dbal abych si dodělala vzdělání.

Pavel (So, 2. 1. 2010 - 16:01)

Velmi si vážím příspěvků uvedených v této databázi.Myslím si,že by bylo správné,aby přispívající uvedli svou mejlovou adresu,aby bylo možné přímo reagovat.Nemám rád anonymitu.Všem přispívajícím přeji mnoho úspěchů v roce 2010

to je jedno (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

Mám jeden nepříjemný zážitek stal se asi před 4 roky :
Mama nebyla doma jela na služební cestu a já zůstala doma s jejím přítelem.
On mi řekl ať vyluxuji koberec já na něho začala křičet že ne ať si to udělá sám.
A on ke mě přisel a dal mi facku a já mu to oplatila. On odešel do kuchyně přinesl vařečku.
A řekl mi ať si sundám kalhoty tak jsem si je sundala. On mě tak seřezal ze jsem si dva dny nemohla sednout . Můj první a poslední výprask.

Reklama

Přidat komentář