Reklama

Výprask vařečkou

Hurvínek (So, 12. 1. 2013 - 21:01)

Já jsem tak šťastnej, že už taťkovi svému nenadávám, to všechno moje svědomí!

158 (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

porušujete pravidla dikuse

:(( (So, 12. 1. 2013 - 15:01)

Jinak mě udivuje že někdo...Úchylnej blbe, říká ti něco pojem "Aktivní témata"?

Míra (So, 12. 1. 2013 - 15:01)

Já jsem naposledy dostal ve 14 letech. Od té doby jsem spíše dostal facku, než na prdel. Ale nebylo to žádné přehnané bití, sice jsem dostával na holou nebo přes trenky, ale bylo to tak jednou za 4 měsíce. Většinou jsem dostával za nekázeň, nikdy na za známky. Většinou jsem dostával od otce. Nebyl to žádý rodinný obřad, kde se na mě dívala celá rodina včetně vzdálených příbuzných, jak si v trenkách jdou pro nářez a nesu v rudce rákosku - to u nás v žádném případě nebylo. Když jsem něco provedl, tak si mě otec vzal stranou a dostal jsem. Většinou to bylo tak, že jsem přišel k sedačce, nebo k židli, stáhl si kalhoty, někdy i trenky, otec si mě ohnul přes koleno a dostal jsem. Většinou jsem dostal rukou, málo kdy vařečkou.

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 10:01)

Ixíku, jsi úchyl? Michal,...Jinak mě udivuje že někdo je tu tak často že já něco napíšu a za pár minut je tu už komentář nebo náhoda?

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 10:01)

Ixíku, jsi úchyl? Michal,...ale proč už usnula přísná paní učitelka tak proč tady tady to žije

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=398831 --- výprask 18letého od táty. Jinak když zadáte v google : ZPOVEDNICE VÝPRASK ,vyjede vám spostu případů

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

Si myslím , že tady ty bojovníci proti úchylům připouští že dřív byli výprasky, ale enchtějí aby se tady o tom bavilo. jeden 14letej mě před časem napsal, že jako výprasky dětí zkončili někdy v 90 letech, ale já myslím že některé děti to znaj i ted sice třeba tak 13 a strší už asi nedostávají nebo mimořádně a možná už nejsou výprasky na holou, ale určitě nějaké výprasky sou a budou vždy. Já jednou dělal průzkum na netu a dost dětí mě napsalo že dostávají, teda mohli si vymejšlet ale ne určitě všichni-dokonce se mě ozval i 16letý puberták či holka ted nevím že dostává ještě. takže bych byl rád kdby se tu někdo ozval kdo dostával nebo trestá nebo stále dostává nebo třeba ví že někdo dostává dostával a psal tady o tom. Ale fakt realitu ne fantazii prosííííííííííím

samej (Pá, 11. 1. 2013 - 22:01)

honič, Markéto, a možná ten samej honič

Zdeněk (Pá, 11. 1. 2013 - 22:01)

Bohužel, často jsou diskuse...Já souhlasím s MARIKOU.V 80letech to tak bylo.Za poznámky nebo pozdní příchody jsem také dostaval výprasky na zadek.Většinou páskem nebo vodítkem vařečkou jen málo kdy spíše jsem dostával řemenem.Ohnul jsem se přes postel pak přišlo to nejhorší vystrčit zadek před mamkou a starší sestrou.A pak po vejprasku ty jelita.

pan ixík (Pá, 11. 1. 2013 - 19:01)

trochu mysli.
Matka,...to ale nevíš jistě, ale máš pravdu že mě to taky napadlo

ixíku, (Pá, 11. 1. 2013 - 17:01)

a co tvůj otec a třeba...trochu mysli.
Matka, přísný rodič, ...je opět mezi námi. Jen pod nickem petra 22.

pan ixík (Pá, 11. 1. 2013 - 09:01)

jarko, já byla bita...a co tvůj otec a třeba babičky dědové a příbuzný ty se ti nemohli zastat? proč si to třeba neoznámila na lince důvěry?

petra 22 (Čt, 10. 1. 2013 - 21:01)

U nás se trestalo vařečkou...jarko, já byla bita rákoskou a to byla hrůza,jelita jsem mívala někdy až do krve
byla jsem bita do maturity, ani na maturitní věneček jsem nesměla, nářez byl za každou horší známku, jinak zlobit nepřicházelo vůbec v úvahu, to bych nepřežila. doma jsem měla peklo, nesměla jsem nikam, ani jsem nikdy neměla žádnou kamarádku, znala jsem jen učení, matka mě zkoušela, jak jsem něco neuměla, tak byl mazec, nejhorší bylo ve škole sedět, to nešlo a na tělocviku se převlíkat, aby to ostatní holky neviděly. dostávala jsem pak poznámky, že neklidně sedím, za to byl pokaždé další nářez, až jsem se připo, matka se mnou neměla vůbec soucit, byla jsem bita i nemocná, na svůj svátek, o vánocích, o narozeninách. někdy i dvakrát po sobě, nejdřív hned jak jsem přišla ze školy, pak bylo klečení v kuchyni a často nářez ještě jednou před spaním, to už jsem se vždycky bolestí počůrala, matka na mě křičela, že mě nechtěla, že jsem měla jít do děcáku, ale že by ji za to lidi v práci odsoudili. po maturitě jsem se ihned sbalila a jsem v podnájmu, od matky už dva roky, žiju hodně skromně, ale v klidu, svou matku nechci ani vidět, ať si žije sama, měla jsem doma utrpení, nepřeju to nikomu.

Jarka (Čt, 10. 1. 2013 - 10:01)

U nás se trestalo vařečkou často, ale vždycky tak nějak přiměřeně, a hlavně jsme si to vždycky zasloužili. Když jsem o několik hodin přetáhla večerku, tak jsem nic jiného než bolestivý výprask nemohla čekat.

pan ixík (St, 9. 1. 2013 - 14:01)

Evo a michu: Ono každé dítě je jiné, nějaké dítě nějaký ten výprask zaslouží, na jiné dítě stačí zvýšit hlas nebo jen s ním o tom normálně promluvit, ale pokud domluvi nepomáhají tak pak je na místě třeba i vařečka. Ale určitě odsuzuju takové to aby se bolestí počůral či pokadil nebo dokonce omdlel to už je pak týrání a na udání na sociáůlce či policii.

pan ixík (St, 9. 1. 2013 - 14:01)

a...na příspěvku není nic úchalného tak se prober

mich (St, 9. 1. 2013 - 14:01)

já myslím,že takové...moje máma nejdřív dlouho mluvila o tom co jsem udělal nebo měl udělat pak jí došla slova a došla si pro vařečku ohnula mě přes koleno stáhla kalhoty nařezala mi na holou a bylo po srandě.nebylo to zase za každou blbost ale když jsem neposlech a čím jsem byl starší tím víc jsem odmlouval tím víc ji docházela slova.když jsem chodil do devítky tak jí došla i dvakrát týdně.

Eva (St, 9. 1. 2013 - 09:01)

VIDĚLI JSTE TEĎ REPORTÁŽ...já myslím,že takové klasické naplácání na zadek by mělo být spíše vyjímečnou záležitostí,kdy už vám fakt dochází slova,pro to,co dítě dělá,a ne nějakým standardem..

pan ixík (Út, 8. 1. 2013 - 20:01)

VIDĚLI JSTE TEĎ REPORTÁŽ NOVY O VÝPRASCÍCH? tED TAM ŘÍKALI ŽE TO DOST LIDÍ PODPORUJE-JÁ JÍ BOHUŽEL NEVIDĚL CELOU ZROVNA JSEM PŘICHÁZEL K TV, ALE TO CO JSEM SLYŠEL STAČILO-ŘÍKALI KDYŽ NEMLÁTÍTE HADICÍ A TAK ŽE JE TO PŘÍPUSTNÉ-mimochodem jsem slyšel nedávno jak jeden asi 13letej vyprávěl co bylo doma když přines pětku sice výprask nedostal ale prej ho otec schodil na židli takovou silou až se rozbila

Reklama

Přidat komentář