Reklama

Výprask vařečkou

Ondra (So, 7. 11. 2009 - 17:11)

Ahoj lidičky.
U nás doma se...Milá Jarko,také já se sestrou vzpomínáme jak jsme občas dostali vářečkou,když jsme byli malý.Klekli jsme na kanape mamka si přinesla s kuchyně vařechu jak jsme se sestrou vařečce říkali zadky jsme si dali vedle sebe a dostali jsme výprask.Jako větší jsem dostal asi tak dvakrát.Poslední v devítce za kouření jsem dostal od mamky páskem.Dnes na to vzpomínáme s úsměvem.

ffffffffffff (Pá, 6. 11. 2009 - 15:11)

ss

zdeněk (Čt, 5. 11. 2009 - 19:11)

Tak to buď rád Zdeňku,že...Paní Ivvano a čím dostává já většinou řemenem.Určitě nedostává moc,holky nikdy moc nedostávají.

Pavel (Čt, 5. 11. 2009 - 14:11)

Tak to buď rád Zdeňku,že...Ivano a kolik je Tvojí dceři roků

Karel (St, 4. 11. 2009 - 21:11)

Ahojky nechce nekdo pokecat o zazitcich z vyprasku?? [email protected]

Ivana (St, 4. 11. 2009 - 02:11)

Tak to buď rád Zdeňku,že nejsi můj syn. Já mám dceru a to taky občas zaslechne. :-)

zdeněk (Út, 3. 11. 2009 - 18:11)

Dostat výprask před cizí...Nazdar Jarko dík za odpověď,to teda bylo hodně nepříjemné zvlště ten začátek toho výprasku a ta nepříjemná štiplavá bolest při výprasku,ještě pořád slyším tu tolik neoblíbený pokyn vystrč zadek,více se ohni,nedávej tam ty ruce.A pak se nejvice jsem se styděl po výprasku,když si mne prohlížela.

Jarka (Út, 3. 11. 2009 - 10:11)

Dostat výprask před cizí holkou musí být pro kluka hodně zahanbující, to ti tedy Zdeňku opravdu nezávidím. Ani švagra bych u svého výprasku mít nechtěla, lituju tě Soňo. Ale v rámci rodiny jsem se nikdy přehnaně nestyděla, spíš mě zajímalo, jak moc budu bita, a že je u toho brácha, to bylo v té chvíli úplně to poslední.

zdeněk (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Zdravím Jarku.
Můj poslední...čauky Soňo já mám také podobný zážitek s výpraskem.Dostal jsem řemenem před sestrou a její kamarádkou.Musel jsem si stahnout trenýrky ohnout se o opěradlo židle a pak už to jelo napřah rána a štípnutí nářek.Před sesetrou jsem se tolik nestyděl ,protože pár výprasků jsme absolvovali spolu .Vařečka nás párkrát sblížila ale před její kamarádkou to pro mne byla hanba .Zvláště ,když jsem chodil se starší sestrou do třídy.Druhý den věděla o mém výprasku celá třída.

Lucka (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Lucko, já taky dostávám od...Deniso ráda si s tebou popovídám

Soňa (Po, 2. 11. 2009 - 13:11)

Zdravím Jarku.
Můj poslední a asi nejstrašnější výprask se odehrál před dvěma lety (další už snad nebude). Nejhorší bylo, že jsem byla bita před celou rodinou: mladší bratr, sestra a její manžel, nevlastní otec, všichni u toho museli asistovat a moc dobře se bavili na můj účet. Byla jsem přehnutá přes klřeslo a matka si na mě vzala tu největší možnou vařečku. Hrůza!

Jarka (Po, 2. 11. 2009 - 12:11)

Ahoj lidičky.
U nás doma se taky trestalo vařečkou. Někdy jsem měla půl roku pokoj a pak třeba přišli tři výprasky během několika dní. Otec se o nás moc nezajímal, takže i trestání bylo na mamce. Pro výprasky byla vyčleněná jedna velká vařečka, s kterou se jinak nevařilo. Když jsem něco provedla, tak jsem musela ihned sundat kalhoty, kleknout na židli a přehnout se přes kuchyňský stůl. Mamka mi většinou ještě stáhla punčocháče a kalhotky a pak už následoval sekec. Dvakrát deset ran na každou půlku, někdy i víc. Dneska už na to po dvaceti letech vzpomínám s humorem, ale tenkrát to bylo velmi ponižující a bolestivé.

*M. (So, 31. 10. 2009 - 22:10)

A mimochodem, tito "rodice" co si z povinnosti vzpomenou 2x za rok na sve dite, rozhoduji o jeho osudu...Takove dite ma diky lidem("rodicum"),ktere vlastne ani nezna, jisty zivot v decaku az do dospelosti. Jsou i jine druhy rodicu, ktere nelze odsoudit za to, ze daji dite do decaku, ale tech, o kterych tu pisu je bohuzel nejvic). A predstavte si, ze existuji lide, kteri by dali za dite nevim co a chteji ho adoptovat...je az neskutecne co a jak dlouho vydrzi od ruznych uradu, aby dite-casto za nekolik let-mohli ziskat do pece. A ze v CR je nejvic deti z cele EU(mozna i Evropy, to nevim jiste) je alarmujici! A ceske zakony bohuzel podporuji tyto "rodice, kteri si 2x za rok nahodou z povinnosti vzpomenou, ze nekde v ustavu maji dite! Pokud by mely tyto deti adoptivni rodinu, ktera je bude milovat, tak treba obcas schytaji nejaky ten pohlavek(samozrejme dobre mineny), ale zmizi cekani, zda si je jejich povedeni rodice vezmou k sobe nebo ne...a zmizi psychicke tyrani, ktere je v tomto pripade podporovane ceskymi zakony! To dite musi delat to, co chteji rodice, i kdyz ho to trapi!
Me nikdo nevymluvi, ze psychicke tyrani ma horsi nasledky nez "par pres zadek". Znovu opakuju, ze je treba rozlisovat sem tam nejake placnuti od tyrani! 95% rodicu sve dite miluje kdyby bylo treba, tak za ne treba umrou! Zbytek rodicu jsou bohuzel vyjimky(tyrani), ktere je potreba trestat a ani antipohlavkovy zakon je nezastavi...Prosim zamyslete se nad tim a nedelejte z kazdeho "pohlavku a plesknuti" hned tyrani!

*M. (So, 31. 10. 2009 - 22:10)

Lidi,vzpamatujte se-je prece rozdil mezi soustavnym bitim za kazdou hloupost, kdy dite nevi ci je. To je tyrani a samozrejme ho NEpodporuju!!Svoje deti sice zatim nemam(je mi 21), ale obcas chodim hlidat(3 a 5 let,kluci)a bez placnuti to obcas proste nejde, i kdyz se snazim sebevic. Vzdycky ovsem pouzivam jenom ruku. Kdybych mela svoje deti, MOZNA bych v nejhorsim dokazala pouzit varecku, ale to je maximum,dal si neumim predstavit, ze bych zasla! Daleko horsi je psychicke tyrani(coz jsem zazila ja(i kdyz to mi rodice tak nemysleli) a kolikrat jsem si prala radsi dostat pres pusu!). Mimochodem vy, co jste proti telesnym trestum, zkuste zjistit v jake situaci jsou deti v decaku. Vetsina z nich MA rodice, kterym ovsem staci 1x za pul roku projevit o dite zajem. Tyhle deti nikdo nebije a netresta, ale nase uzasne ceske zakony podporuji PSYCHICKE tyrani techto deti-nedavno jsem zazila situaci, kdy si pro 4letou holcicku po pul roce prisli rodice,vzali ji na pul hodiny na prochazku(nemluvim ani o tom,ze svoje rodice snad skoro neznala, nebylo u ni zadne nadseni, privitani, radost...)a pak z toho chudak mela takove trauma,ze bylo rozhodnuto ze pokud sama nebude chtit, tak proste s rodici nepujde...Mimochodem, za zajem o dite se povazuje i to, ze mu 1x za pul roku poslete treba pohled...Umite si predstavit, co to dela s trosku starsim ditetem?? Porad diky tomuhle ceka, ze si ho vezmou domu...Tohle je u me tyrani, a ne to ze date malemu diteti pres zadek, za to, ze treba vbehlo do silnice. Jo, a tyto deti diky temto "rodicum", nemaji sanci na adopci ani na pest. peci...Navic, vetsina rodicu svoje dite miluje(ostatni jsou bohuzel smutne vyjimky), kteri svemu diteti nechteji ublizit, ale naopak ho slusne vychovat. A podle me to bez placnuti jde jen u maloktereho ditete...Prosim prestante resit, jestli ma tenhle deb...i zakon zakazujici pohlavky projit a zamerte se radeji na zmenu v zakonech co se tykaji rodiny a deti v decakach-urcite udelate lip.

Denisa (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Jsem ráda ,že nejsem sama kdo...Lucko, já taky dostávám od svého otčíma řemenem, vařečkou, rukou, kartáčem na vlasy nebo prutem. Nikdy i když ho prosím se neslituje a seřeže mě jako psa, potom musím klečet. Mamka mu to schvaluje že prý na mě byla moc hodná tak aspoň on mě umí udržet v lati. Teď zastává heslo škoda rány, která padne vedle. je mi 14....jestli chceš můžem o tom pokecat.

Lucka (So, 31. 10. 2009 - 18:10)

Tak už sem se s mamkou...Jsem ráda ,že nejsem sama kdo prožívá něco podobného co já.Mně bylo 17 a minulý týden mně otčín stršně mně seřezal řemenem.Když jsem byla malá tak mně řezal asi do 13 let.Dlouho jsem si pamatovala ten strach,když přišel s páskem za mnou do pokoje.Seřezal mne vždy pořádně.Pak však si dal pokoj až do minulého týdne.Přišla jsem pozdě domů s klukem se ,kterým chodím jsem se zpozdila.Strašně křičel,pak ucítil cigarety a už to bylo.Vzal pásek a seřezal mně jako když jsem byla malá.I když jsem dostala přes kalhoty tak mám jelita ještě dnes.Nemůžu se svléknout ani před svým klukem ani jít do bazenu si zaplavat.

Ondra (Čt, 29. 10. 2009 - 22:10)

Bylo mi 13 a chodila jsem na...Ve škole jsem dostal výprask jen jednou.Spíš jsem dostával výprasky doma.Ten školní jsem dostal asi tak ve čtvrté třídě.Kouřil jsem na zachodě a byl jsem přistižen.Dostal jsem na výběr sníženou známku z chování nebo na zadek.Třídní mně odvedla do kabinetu a požádala o exekuci kolegu.Její kolega si došel pro rákosku.Pěkně toštípalo a jak jsem se styděl před paní učitelkou nemusím řikat.

katka (Čt, 29. 10. 2009 - 19:10)

Tak už sem se s mamkou usmířila, říkala že mi nechce ubližovat ale pokud něco provedu tak že mě klidně zase seřeže. Ten minulý výprask jsem si nejspíš zasloužila. Vzkaz pro Adama, promiň ale s klukem si dopisovat nechci, je mi to trapný svěřovat se o tomhle.

Petra (Čt, 29. 10. 2009 - 12:10)

Bylo mi 13 a chodila jsem na základku.Naše chemikářka byla velice přísná a souhlasila s fyzickými tresty. Na každou hodinu jsme museli být řádně připraveni,jinak jsme byli potrestaný.Jednou jsem jí řekla že si budeú stežovat a ona si mě zavolala do kabinetu co to mělo znamenat,to ať si zkusím ohla si mne přez koleno a nandala mi pětadvacet řemenem. Od té doby sem se jí už nepodívala do očí.

Adam (Po, 26. 10. 2009 - 20:10)

ahoj, je mi 16 let a včera...Ahoj Katko vím,že dostat výprask v tomto věku je neppříjemný.já svůj největší dostal ve 14.Dostal jsem řemenem před kamarádkou.musel jsem se ohnout přes postel a dostal jsem na holý zadek .Jmenovala se taká Katka.Nechceš mi napsat.Můžeme si sdělit své zážitky.

Reklama

Přidat komentář