Reklama

Výprask vařečkou

miroslava, Ing. (Út, 1. 1. 2013 - 12:01)

Bud je to podvod co píšeš...pane Ixíku,
v naší rodině je situace jiná, všichni jsme už po čtyři generace vysokoškoláci.
všichni máme tituly a u dětí předpokládáme totéž. syn nám dělá radost, studuje první rok techniku. dcera chodí do osmiletého gymnázia, ale prospěch je hrůza hrůzoucí. hlavně z matematiky, chemie a fyziky. samozřejmě je za to pořádně a často bita. pro ni žádné vánoce nebyly, protože známky ze zkoušení byly trojky i čtyřka, za měsíc je pololetní vysvědčení, to nechceme ani vidět. proto nedostala nic, jen jí náš syn přivezl z Prahy prý ze sexshopu pěknou rákosku. Hned na štědrý den večer jsem dceru odvedla do sklepa a rákosku jsem pořádně vyzkoušela. je výborná, dcera nakonec omdlela. když se probrala, tak mi řekla, že mě nenávidí. zajímá mne, co byste na to Vy? já jsem jí vysázela hned 50, až omdlela podruhé.
Přece říci rodičům do očí, že je nenávidí, to si nesmí dovolit! každý den večer byl pořádný nářez a má štěstí, že nemá školu, nevím, jak by v ní seděla.
myslím, že na letošní vánoce nezapomene a již se těší na pololetní vysvědčení, po něm bude potřebovat dcera delší prázdniny.

Petr (Po, 28. 12. 2009 - 18:12)

Holky maji spis vic masochistickejch fantazii, nez ze by byly vic bity.
Holky by telesne trestany nemely byt vubec a kluci jen kdyz si to opravdu zaslouzi. A nemely by dostavat remenem a vareckou a dalsimi nevhodnymi nastroji. Nejvhodnejsi je dlouhy pravitko, nebo placacka, ktery a zasahnou obe pulky stejnomerne a hodne stipou a pali, ale nedaji se zneuzit sadisty.

Bhéla (Po, 28. 12. 2009 - 17:12)

jo,taky se mi zdá že děvčata dostávaji víc.Jenže když pozoruju,jak se spousta holek chová (na diskotéky a různý akce chodím často)tak by je měli řezat každej den.Zvlášť ty bárbíny jsou na to zralý.

sdsd (Po, 28. 12. 2009 - 14:12)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Ja som doštaval 46 ran vrbovim prutom na holu v škole

Lenka (So, 26. 12. 2009 - 21:12)

Mně se stalo něco podobného...Jendo, to je hrozný, v kterým roce to bylo?

Jirka (So, 26. 12. 2009 - 21:12)

Připadá mi to že děvčata snad dostávají víc jak kluci.

Pavel (St, 23. 12. 2009 - 15:12)

to já,když řežu nějákou...Opravdu?

Jenda (Út, 22. 12. 2009 - 21:12)

Největší výprask jsem dostala...Mně se stalo něco podobného co Gábimě.Mamka mně přistihla jak onanuju před stejně starou sousedovic holkou se kterou jsem kamarádil.Bylo nám 14 tehdy to bylo něco nepředstavitelného.Holku,která se jmenovala Jana poslala na chvilku z pokoje a dostal jsem pěkně vařečkou.Pak to mamka řekla jejímu tátovi,ten přišel a oba jsme dostali řemenem.Dostali jsme před moji mámou,Výprask řemenem byl horší než tou vařečkou.

Zdeno (Út, 22. 12. 2009 - 19:12)

Brácha a já jsme měli každý...U nás máme jednu vařečku já i segra.Ségra je o dva roky mladší ale dostáváme výprasky společnou.Když něco provedeme spolu,tak i spolu dostaneme na holou.S rodiči jsme jezdili k moři kde jsme se spolu koupali nazí tak mně to ani nepřijde když dostanu výorask na holou před segrrou.Zrovna včera jsem dostal výprask.Segra při tom psala úkol a já dostával výprask na gauči.

Bhéla (Út, 22. 12. 2009 - 16:12)

to já,když řežu nějákou holku,používám speciální načiní.

Běta (Po, 21. 12. 2009 - 19:12)

Brácha a já jsme měli každý svou speciální výpraskovou vařečku s kterou se nevařilo. A ta moje, protože jsem byla o rok starší, byla o pár centimetrů delší a měla o trochu větší tu trestací plochu. Hrozně mě to štvalo, že dostávám větší výprasky než on.

Janka (Po, 21. 12. 2009 - 15:12)

Nejlepší výprask je stejně obyčejnou kuchyňskou vařečkou. Já sama jsem jich dostala asi stovku. A když zlobí moje holky, tak dostanou taky vařečkou pětadvacet na holou a rázem je klid.

Gábi (Ne, 20. 12. 2009 - 21:12)

Ahoj, tak tos měla dobré, že...Největší výprask jsem dostala v15.Mamka s otčímem odjeli na pár dní k známým a já zůstala sama doma.pozvala jsem kámošky a samozřejmě svýho kluka a udělali jsme si mejdan.Řádli jsme až do rána poprvé jsem spala se svým klukem.Když všichni odešli tak jsem všechno uklidila až na jednu věc,zapoměla jsem uklidit krabičku s kondomem.Ten nás prozradil.Od otčíma jsem dostala takový výprask jaký nikdy v životě.Ležela jsem ohnutá přes postel a řezal páskem,mělajsem zadek jedno obrovský fialový jelito.Ráno.když jsem se probudila jsem měla mokrou postel.

Bhéla (Ne, 20. 12. 2009 - 19:12)

Kámoška dostala napráskáno přes sukni a lesklou zimní bundičku.Nedávno.byly to prej rány na celej barák

Edita (Ne, 20. 12. 2009 - 19:12)

Ahoj Edito a kolik jsi jich...Ahoj, tak tos měla dobré, že 2-3krát za rok. Já docela často u nás to bylo i za menší průšvihy. Prostě vystrčit nahý zadek a držet, ran bylo od 25 do 35 ran. Pokud jsem křičela nebo dávala ruce za zadek začalo se znova.

zdeněk (Ne, 20. 12. 2009 - 19:12)

U nás bylo taky nejvíc po...To máš pravdu,byl jsem párkrát bit před sestrou a jejíma kamarádkama a bylo to horší než celý výprask.Před sestrou jsem ještě holý zadek skousnul ale kdýž jsem dostal před návštěvou ,bit jsem byl v obýváku ohnul jsem se přes křeslo vodítko nebo řemen si rodiče přinesli do pokoje.Nejhorší bylo,když po mně všichni pokukovali.

Andrea (Ne, 20. 12. 2009 - 09:12)

Ahoj Edito a kolik jsi jich...U nás bylo taky nejvíc po ruce vodítko. Viselo v chodbě. Výprasky nebyly až tak hrozné vždy pár švihanců, ale vždycky jsem musela vystrčit holý zadek a ohnout se přes botník třeba i před návštěvou. To bylo horší než ten výprask.

Zdenda (So, 19. 12. 2009 - 20:12)

Ahoj Edito a kolik jsi jich...Nazdar Míšo myslím,že výprask koženým vodítkem bolí asi nejvíce.Měl jsem po něm pěkný šlince.Rány jsem moc nepočítal,stačilo pár ran a zadek jsem měl fialový.Divím se že jako holka dostáváš,myslel jsem,že dostávají jen kluci.Napiš ahoj.

Edita (Pá, 18. 12. 2009 - 20:12)

No pamatuju si že párkrát na...Ahoj Míšo, šňůra ať už od žehličky, rádia nebo televize byla klasika stejně jako vařečka nebo řemen. Šňůra ale byla pro mě nejhorší, bolelo to hodně dlouho

hm (Pá, 18. 12. 2009 - 02:12)

leoši to je ale blbost

Reklama

Přidat komentář