Reklama

Výprask vařečkou

Jo pavliku (Po, 14. 1. 2013 - 17:01)

Ano?já nikoho nenutím,aby...Obzvlášť když tvoje úmysly jsou naprosto čisté, viď?

Pavel (Po, 14. 1. 2013 - 17:01)

I tak je to výmysl...Ano?já nikoho nenutím,aby tomu věřil.ALE NEHODLÁM TU POLEMIZOVAT S LIDMI S TAKOVOUTO ÚROVNÍ A TAKOVÝM SLOVNÍKEM.

Pavel (Po, 14. 1. 2013 - 17:01)

martin měl v 8 letech...Tady je asi někdo méně chápavý.Bylo to v 70.letech,ty žákovské knížky byly od druhé třídy.Takže ano,měl ji v 8 letech.O žádném zápachu ani o větrech jsem tam nic nepsal.

pan ixík (Po, 14. 1. 2013 - 14:01)

V 70.letech jsem byl...martin měl v 8 letech žákovskou a prděl a smrděl? já jí měl až od 4. třídy

:(( (Ne, 13. 1. 2013 - 18:01)

V 70.letech jsem byl...Á, přísný rodič se tu opět ukájí. Ixík bude blahem bez sebe.

Pavel (Ne, 13. 1. 2013 - 18:01)

V 70.letech jsem byl školák.Měl jsem kamaráda Petra a ten měl o dva roky mladšího bráchu Martina.Když mi bylo deset,tak jsem byl u Petra na návštěvě.Hráli jsem stolní hokej,střídavě,i s Martinem.Náhle se otevřely dveře a vešel jejich otec.Věděl jsem,že je hodně přísný.Hlasitě jsem ho pozdravil dobrý den a kluci mu taky řekli ahoj.On jen řekl ukažte mi žákovské knížky.Martin výrazně zbledl.Když ji tátovi podával,klepala se mu ruka.Dostal totiž ten den ve škole pětku.Jeho táta pak řekl,abychom uklidili ten hokej.Já chtěl jít domů,ale on mi řekl, abych zůstal,že to bude poučné.Po těch slovech Martin zčervenal.Ten stolek jsem museli dát doprostřed pokoje a Mertin pak musel donést vařečku.Pak mu jeho otec řekl,ať se svlékne od pasu dolu donaha.Martin zčervenal ještě víc,ale poslechl a začal svlékat kalhoty,pak šly dolů i podkolenky a trenky.Stál a čekal na další pokyn.Jeho táta řekl,že dostane 30 ran na zadek.A Petr že mu bude držet ruce a já nohy.Trochu jsem rozpaky zčervenal a sklopil oči na Martinovi bosé nohy.Pak si musel Martin lehnout na břicho na stolek.Jeho táta mu vyhrnul košili až do půli zad.Martin natáhl ruce dopředu a Petr ho za ně uchopil.Já ho chytil za kotníky a rozpačitě jsem koukal zblízka na jeho holý,zatím bílý,třesoucí se zadek.Pak dopadla první rána.A pak pleskla další.Martin nejdříve kňučel.Pak se rozeřval naplno.Křičel a brečel.Taky hodně kašlal.Zadek mu po přibývajících ranách pořádně rudnul.Když výprask skončil,pustil jsem jeho nohy.Martin se sesunul na zem a držel si zbitý zadek.Vzlykal a vzápětí se počural.Byl to dost otřesný zážitek.

:(((( (Ne, 13. 1. 2013 - 10:01)

...už táhni do haj.zlu, deb.ile úchylnej!

pan ixík (Ne, 13. 1. 2013 - 09:01)

http://zpovednice.cz/detail.php?statusik=667994 Jsou výprasky na zadek ještě aktuální? zpovednice a názory sou fakt různorodé

pan ixík-oparva (Ne, 13. 1. 2013 - 09:01)

volby prezideta 1. kolo 2013...mělo bejt knížete a vysočana a ne vylili ale volili---pardon oprava

pan ixík (Ne, 13. 1. 2013 - 09:01)

volby prezideta 1. kolo 2013 vylili asi lidi kolem přísného rodiče co má nezdárnou dceru která nosí domů dvojky a je za to přísně trestána, tak takový lidi asi zvolili knížete vyšočana.

Si myslím že kritici sou voliči ods

Hurvínek (So, 12. 1. 2013 - 21:01)

Já jsem tak šťastnej, že už taťkovi svému nenadávám, to všechno moje svědomí!

158 (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

porušujete pravidla dikuse

:(( (So, 12. 1. 2013 - 15:01)

Jinak mě udivuje že někdo...Úchylnej blbe, říká ti něco pojem "Aktivní témata"?

Míra (So, 12. 1. 2013 - 15:01)

Já jsem naposledy dostal ve 14 letech. Od té doby jsem spíše dostal facku, než na prdel. Ale nebylo to žádné přehnané bití, sice jsem dostával na holou nebo přes trenky, ale bylo to tak jednou za 4 měsíce. Většinou jsem dostával za nekázeň, nikdy na za známky. Většinou jsem dostával od otce. Nebyl to žádý rodinný obřad, kde se na mě dívala celá rodina včetně vzdálených příbuzných, jak si v trenkách jdou pro nářez a nesu v rudce rákosku - to u nás v žádném případě nebylo. Když jsem něco provedl, tak si mě otec vzal stranou a dostal jsem. Většinou to bylo tak, že jsem přišel k sedačce, nebo k židli, stáhl si kalhoty, někdy i trenky, otec si mě ohnul přes koleno a dostal jsem. Většinou jsem dostal rukou, málo kdy vařečkou.

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 10:01)

Ixíku, jsi úchyl? Michal,...Jinak mě udivuje že někdo je tu tak často že já něco napíšu a za pár minut je tu už komentář nebo náhoda?

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 10:01)

Ixíku, jsi úchyl? Michal,...ale proč už usnula přísná paní učitelka tak proč tady tady to žije

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=398831 --- výprask 18letého od táty. Jinak když zadáte v google : ZPOVEDNICE VÝPRASK ,vyjede vám spostu případů

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

Si myslím , že tady ty bojovníci proti úchylům připouští že dřív byli výprasky, ale enchtějí aby se tady o tom bavilo. jeden 14letej mě před časem napsal, že jako výprasky dětí zkončili někdy v 90 letech, ale já myslím že některé děti to znaj i ted sice třeba tak 13 a strší už asi nedostávají nebo mimořádně a možná už nejsou výprasky na holou, ale určitě nějaké výprasky sou a budou vždy. Já jednou dělal průzkum na netu a dost dětí mě napsalo že dostávají, teda mohli si vymejšlet ale ne určitě všichni-dokonce se mě ozval i 16letý puberták či holka ted nevím že dostává ještě. takže bych byl rád kdby se tu někdo ozval kdo dostával nebo trestá nebo stále dostává nebo třeba ví že někdo dostává dostával a psal tady o tom. Ale fakt realitu ne fantazii prosííííííííííím

samej (Pá, 11. 1. 2013 - 22:01)

honič, Markéto, a možná ten samej honič

Zdeněk (Pá, 11. 1. 2013 - 22:01)

Bohužel, často jsou diskuse...Já souhlasím s MARIKOU.V 80letech to tak bylo.Za poznámky nebo pozdní příchody jsem také dostaval výprasky na zadek.Většinou páskem nebo vodítkem vařečkou jen málo kdy spíše jsem dostával řemenem.Ohnul jsem se přes postel pak přišlo to nejhorší vystrčit zadek před mamkou a starší sestrou.A pak po vejprasku ty jelita.

Reklama

Přidat komentář