Reklama

Výprask vařečkou

Táhni kurvo zas (Út, 5. 2. 2013 - 17:02)

víš,jak to bylo...Ty jsi čubka s exnickem anonymka, mám pravdu, že kurvo? Mohla by sis podat ruku s Yossbábou, to je stejná bestie jako ty.

. (Út, 5. 2. 2013 - 16:02)

víš,jak to bylo...Tak si ty noční směny můžeš jít vyzkoušet krávo, ať víš, jak dokážou noční směny rozhodit biorytmus a pak se pochlub, jak se ti po noční spí s rozhozenym biorytmem.

Dobře (Út, 5. 2. 2013 - 14:02)

Podle tebe třeba takovej...víš,jak to bylo myšleno.Takovej doktor je kultivovaný,ten by sem takové nesmysly nepsal,pekař ten má jistě čas psát,když je na noční takové příspěvky,ten je rád,když si odskočí na WC a víš,ono už to o samém autorovi něco vypovídá,takové psaní normální člověk nepíše přes den,ani v pozdních nočních hodinách.Já jsem blbka,s tím jsem smířená,ovšem,co si myslím já o tobě ti raději psát nebudu,ušetřím tě,at tu zase nesoptíš,,,,

. (Út, 5. 2. 2013 - 13:02)

3:28 minut snad každý...Podle tebe třeba takovej lékař, když dělá noční služby, tak podle tebe neni normální? Nebo pekaři, když dělaj noční směny, aby bylo na ráno napečeno, tak podle tebe nejsou normální? V noci vypukne v domě požár a hasiči jedou v noci hasit, tak podle tebe nejsou normální? A jak by tobě bylo, kdyby se ti v noci udělalo zle a doktor v nemocnici by ti řekl, je noc já jdu spát, abych byl normální, samozřejmě, podle tvé přiblblé teorie, co taky čekat od takový blbky jako seš ty!

Ve (Út, 5. 2. 2013 - 10:02)

Vem si prášek na...3:28 minut snad každý normální člověk spí,ne?

Eva (Út, 5. 2. 2013 - 10:02)

I toto jsou naše děti,vychovávané "moderně",bez facky!

http://www.novinky.cz/domaci/292083-detske-gangy-trapi-mesta-cim-mladsi-tim-agresivnejsi.html

Eva (Út, 5. 2. 2013 - 10:02)

Jinak jak se tu někdo...asi tak,s váma souhlasím,možná by to mohlo být námětem i na trestní oznámení,při vzpomínce Kuřimské kauzy věřím,že i takoví lidé žijí..nicméně pár na zadek,třeba i vařečkou a takovéto popisované nelidské týrání je hodně rozdíl,ať si to každý přebere jak chce,např.ten člověk,co nedávno udal tu matku v Praze,že dala dítěti dvakrát na zadek,by se měl jít léčit a má dle mého mínění sám pokřivenou osobnost(ten bonzák!) zralou na psychiatrii,tam už nejde o to,že část lidí výprask za to,že dítě něco provede,schvaluje a část ne,tam jde o devianta,který se snaží lidem tímto stylem vnutit svůj názor...

Kušuj Yossbábo! (Út, 5. 2. 2013 - 03:02)

ven...Vem si prášek na uklidnění, ať se neposereš, bradavicová blbko!

. (Po, 4. 2. 2013 - 20:02)

Jinak jak se tu někdo...ven mastipéro

,,

..

..

.

MUDr. JUDr pudr (Po, 4. 2. 2013 - 20:02)

Jinak jak se tu někdo vyjadřoval, že výprask na holou, vyšpulenej zadek a detajlní popisování výprasků je znak úchyla. Ale kdbyste si četli sado maso stránky tak tam se to taky používá tyhle výrazy. Problém není ve výrazech že by byli extra úchylné, ale spíše že tady se řeší výchovné výprasky a tam sado maso neptaří. někdo by měl prověřit zda ta matka má opravdu děti a tahle je trestá nebo si to vymejšlí. :--)

ven (Po, 4. 2. 2013 - 17:02)

nesouhlasíme s Vámi, pane,...ven

..

..

..

rodiče (Po, 4. 2. 2013 - 17:02)

Dnes pololetnívyvsvětčení...nesouhlasíme s Vámi, pane, přísnost musí být. jak jinak donutit dítě, aby se učilo. jedině strachem z bolesti při výprasku se donutí. ta mladší je v šesté třídě,to její vysvědčení byla hrůza, bylo plno trojek, z matematiky, fyziky, ale i angličtiny a francoužštiny. ta starší na gymnáziu, taky byly dvě trojky, tak co byste s nimi dělali Vy? snad ne dort, dárečky a oslavu? musely se svléct od pasu dolů, aby se nezmazalo prádlo od krve, šlo se rovnou do prádelny ve sklepu, tam jsme je připoutali v předklonu za ruce a nohy ke stolu a byl nářez, mladší dostala víc, za víc trojek, ta se i pokálela a manžela jsem prosila, aby přestal teprve, až když jí tekla z jelit krev. ta starší prosila, že tu malou zabijeme, tak dostala ještě víc za svoji drzost, až omdlela. pak se probrala po vědru studené vody.
to si nesmí dovolit, teď se učí vkleče a každý večer jsou zkoušené, sama učím na gymnáziu a tak na mě nemohou nic hrát, manžel je rovněž vysokoškolák inženýr a dáme je obě do patřičných intencí, budou se učit celý týden, žádné volno ani pět minut, v osm večer chodí spát celoročně, žádná zábava, hudba, televize, za co? za trojky? to snad dávají rodiče jako odměnu jen za jedničky, ne? já sama nosila samé jedničky a ještě jsem se musela učit jazyky, sportovala jsem a jen za neúspěch v šachovém turnaji na střední škole jsem dostala od otce prutem tak, že jsem potom nemohla týden do školy. a svého otce si velive vážím, chovám k němu úctu, kterou naše dcery ani nepochopí, ty žijí v jiném světě, ale alespoň škole se budou věnovat naplno, nenecháme, aby naší rodině dělaly ve městě, kde je naše rodina už po tři generace vážená a uznávaná, svými školními výsledky jen ostudu.

. (Ne, 3. 2. 2013 - 18:02)

nova slaví 19. let a dárky dostaneme my.

To mě připomíná jak Náhlovský vypravoval výprask pubertáka za onanii-fiktivní

Kušuj Yossbábo (Ne, 3. 2. 2013 - 15:02)

ven...zmizni blbko, vem si prášek na uklidnění, ať se neposereš!

ven (Ne, 3. 2. 2013 - 14:02)

Kušuj blbko!ven mastipéro

..

.

..

Zmizni Yossbábo (Ne, 3. 2. 2013 - 14:02)

ven...Kušuj blbko!

Jack (Ne, 3. 2. 2013 - 12:02)

ven...Já na to přišel jak to je Ven a přísná matka nebo jak se ještě nazývá, jak tu píše jak přísně trestá dcery je jedna a ta samá ženská či chlap !!!!!!!!!!!

Colombo (So, 2. 2. 2013 - 17:02)

" STOP VEN A VYPADNI VEN "

o (So, 2. 2. 2013 - 16:02)

6ádám všechny kdo tu nechtějí toho co tu napíše VEN a entruje aby byl dlouhej vzkaz nechť napíšou " STOP VEN A VYPADNI VEN "

Ctirad Malý (So, 2. 2. 2013 - 15:02)

Výprask vařečkou by zasloužil K. Schwarzenberg za jeho slova o vysídlení Sudetských darebáků.
Benešovi dekrety stále platí a žádný postfašistycký rádobykníže nás nebude kaučovat z historie. Ten parchant tu ani nežil tak co má co mluvit do českých dějin. No ještě že mělo dost lidí rozum a daly mu červenou kartu.
Hrabě z Hardeggu tu nemá co pohledávat a slintat tu na stůl.

Reklama

Přidat komentář