Reklama

Výprask vařečkou

TMMP (Čt, 10. 2. 2011 - 21:02)

fajn,nestačí jenom zbušit ale ještě i ponížit tím,že ten dotyčnej musí ukazovat svoje intimní partie,bezva,fakt jak v nějákým prdelistánu kde vyznávají šaríu

Lucka (Čt, 10. 2. 2011 - 13:02)

pokrač...gumovým tatarem to strašně štípalo..kroutila jsem zadkem, cukala sebou, ječela, vřískala a nevím co ještě..počet švihanců byl většinou 35 někdy i vííc. Na zadku jsem měla jelita týden. naštěstí výprasky byly tak jednou do měsíce..gumový tatar nikomu nepřeju..auky:-)

Lucka (Čt, 10. 2. 2011 - 12:02)

u nás to bylo asi tak, když jsem něco provedla, máma na mě měla prádelní vařechu..kalhoty dolů, přehnout přes kraj postele a dostala jsem 25 na holou. brečela jsem, ale dalo se to zvládnout. asi ve 14 prádelní vařechu vystřídal gumový tatar..to už bylo do jelit...

TMMP (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

Rodiče stejně hráblý jak ta rodina v Texaským masakru motorovou pilou

jitka (Po, 7. 2. 2011 - 19:02)

Nechápu,proč se musíš...Určitě stačilo.Ale u nás to je takhle.Kalhoty musí dolu vždy.

Zuza (Ne, 6. 2. 2011 - 15:02)

Já taky občas dostanu.A...No já čuměla. Je mi 15 a mátina si na nmě taky pořídila rákosku ! a jednou už mně s ní nařezala. Bylo to hrůza dostala jsem přes elasťáky pár švihanců tak strašnou bolest jsem nezažila moc nechybělo a skoro jsem se počůrala. Příšte že prý to bude na holou !

Chapu (So, 5. 2. 2011 - 21:02)

Nechápu,proč se musíš...Vetsinou zde jsou sadomasochisticky fantazie, ale proc se nekdy bije na holou vim: protoze to vic boli.

Nechápu (So, 5. 2. 2011 - 20:02)

Nechápu,proč se musíš svlékat,myslím že by to stačilo třeba jenom přes kalhoty nebo sukni.

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 23:02)

Ahoj a zaco tak...Když třeba lžu,přijdu hodně pozdě a tak.Musí toho být víc.No oprávněnené asi jo.

sss (Čt, 3. 2. 2011 - 23:02)

Já taky občas dostanu.A...Ahoj a zaco tak dostáváš???A jakým spůsobem???A myslíš je to vždy oprávěnéé??

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 22:02)

Mamka mi slibuje že...Moc často ne tak jednou za měsíc.Mě už je 17 a dostávám sní od 14.Brečím pokaždý ale dá se to vydržet.

Lenka (Čt, 3. 2. 2011 - 21:02)

Já taky občas dostanu.A...Mamka mi slibuje že rákoskou dostanu.No zlobím ale výprask v 16?Jitko jak často dostáváš?

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

jo i já dostávam na holou a...Já taky občas dostanu.A vydržet to musím někdy přes kalhotky někdy na holou.Nikomu to nepřeju máme doma opravdovou rákosku.Naši ji koupili a mám ji v pokoji na poličce.

poradna (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

Denisko,ten kluk ti očividně lhal.A to je zlé.ale nezavrhuj jo má doma výchovu,kterou si zřejmě zaslouží.Hlavní je že není týranej a jde jen o výprask.Řekni mu že o tom víš a že se mu smát nebudeš.A jestli doma tak opčas dostaneš tak mu taky řekni že dostáváš.A uvidíš jeho reakci.Jestli bude lhát dál jeto lhář a nepoučitelnej bohužel.

tak to ne! (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Už si to moc nepamatuju, je...s tím nesouhlasím já bych tě seřezala 2X tolik!!Já vym naštvalo tě že tě seřezala ,ale tohle!!? To už je i na mě moc!Za to kouření kdyby to bylo po prvé bych tě nezmlátila ,ale za tu facku?!!Já žasnu!!!

simona (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Když mi máma dala ve 14...Co? facku?! To já bych tě asi taky seřezala ,ale rozhodně bych tě nechtěla vyhodit na ulici a mluvila bych s tebou no ,ale asi sibyl vážně rozzuřenej...facku?? c....no já žasnu

vpd (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

No co.. mě by spíš...já nedostala

No... (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Zazi, já bych ti za tohle...já taky ,ale rozhodně né na holou to bych se styděla i já že takovýmu klackovy musim dát na holou

S.L (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

No já myslím že normální rodič by své děti bezdůvodně nebil kdo jste dostal určitě jste si to zasloužili...

moje (Út, 1. 2. 2011 - 22:02)

moje kamarádka dostala přes zimní bundu,to prej byly rány po celým baráku!!!

Reklama

Přidat komentář