Reklama

Výprask vařečkou

:-o (Po, 28. 3. 2011 - 05:03)

A hele, banda úchyláků, kterou vzrušujou výprasky se zde sešla, aby pohonila čůráky.

Aco (Ne, 27. 3. 2011 - 22:03)

a co jsi měla při výprasku na sobě? Nebo to bylo na holou?

Kačka (Ne, 27. 3. 2011 - 19:03)

Doufám, že mu to aspo?n...Radši se tomu budu snažit vyhnout.Bude mu divný,že nosím místo tanga bombardaky.Ale musím.Přes krátké kalhotky jsou vidět jelita.Proč jsem musela být bita tak nevhod.Když jsem s nikým nechodila tak jsem ani jednou nebyla bita a zrovna to muselo přijít nevhod.Už aby mi bylo18.

lidka (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

Ahoj,bude mi letos 17 a...Doufám, že mu to aspo?n uděláš rukou, protože 14 dní by to určitě nevydržel

Kačka (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

ahoj je mi 16, doma...Ahoj,bude mi letos 17 a včera jsem dostala od otce výprask rákoskou.Naposledy před tím jsem dostala řemenem,když mi bylo 14.Výprask rákoskou jsem dostala poprvé,po zadku mám pěkný šlince.Tu ženskou co jí tátovi prodala v erotickém obchodě proklínám.Se svým klukem se ted nejméně 14dní nemůžu pomilovat.Nechci aby viděl můj zadek po výprasku.

Natušíík (Út, 22. 3. 2011 - 22:03)

ahoj je mi 16, doma...No toto aj ja mám,len mna bije mama.Bije ma s varechou,ale tiež sa musím postavit do kuta :/ ponižujuceeee.........ma potom tyzden chalan ani poriadne za zadok chytit nemože :D chudáááčik :(

Zuzanka (Út, 22. 3. 2011 - 21:03)

ahoj je mi 16, doma...OMG

karolina (Út, 22. 3. 2011 - 19:03)

ahoj je mi 16, doma dostávám výprasky taky, když něco provedu tak táta vztane a začne si odepínat pásek se slovy:"tady už někdo nedostal dlouho na prdel" a nebo " tady někdo potřebuje výchovnou lekci" pak mě vezme za předloktí postavímě( když sedím) sedne si, položí si mě na klín stáhne mi kalhoty a kalhotky a dá mi jich většinou tak 25 až 30 občas je to už k nevydržení strašně při tom křičím a brečim
a pak mě postaví do kouta kde musím tak hodinu stát a ani se nehnout

Jana Fisher (Po, 21. 3. 2011 - 08:03)

přesně tak, každé dítě...A mohu vědět jak jsou Vaše děti staré a jak u vás výprask probíhá?

Zdenda (Ne, 20. 3. 2011 - 17:03)

Ahojte ja som Lenka mám 14...Ahoj Lenko já byl bit v pondělí.A ještě dneska mám trochu jelita

Eva (Ne, 20. 3. 2011 - 13:03)

Ja jsem dospela a kdyz neco...Něco podobnýho jsem zažila jen jednou.S bývalým přítelem.Sice jsem dostala jen rukou a přes kalhotky,ale i tak to pořádně štípalo.Bylo mi do breku,ale musím říct,že mě to i trochu vzrušilo.Naposledy jsem dostala od táty,když mi bylo asi 12let.Teď je mi jednou tolik.Chci říct,nejsem žádná masochistka,nebo tak něco,ale ve skrytu duše se mi to i trochu líbilo.Jsem divná?..

Lenka (Ne, 20. 3. 2011 - 12:03)

Ahojte ja som Lenka mám 14 rokov,a výprasky dostávam často,napůríklad predvčerom :/to som mala za papulovanie a odvrávanie :/

Katka (So, 19. 3. 2011 - 15:03)

nějak nechápu, proč by se...Ja jsem dospela a kdyz neco provedu, a nemusi to byt ani "desny", tak od partnera dostanu vyprask. Jako dite jsem vyprask nikdy nedostala.

TerezaK (So, 19. 3. 2011 - 15:03)

nějak nechápu, proč by se měl rodič a priori chovat k dětem jinak než k dospělým. Manžel, když provede něco děsně špatného, tak taky dostane výprask? Nebo šéf v práci? Kde se bere v rodičích ten postoj, že dítě je nějaký jiný živočišný druh než dospělý a dle toho je třeba s ním jednat?
Jak se mají děti naučit respektovat ostatní, když se jim od jejich nejbližších respektu nedostává? To, že dělají chyby, blbiny, přehmaty, je přece normální součást vývoje a když se jim jako odpověď dostane násilí, tak buď přestanou dělat cokoli a stanou se závislými na úsudku ostatních, nebo se vzbouří a začnou oprávněně dělat naschvály.

institut bezpeč (So, 19. 3. 2011 - 13:03)

Souhlasím s komentářem číslo 2 a 3 nahoře. Nejvíce doporučuji jako první linku bezpečí.
Předtím však napiš na e-mail linky bezpečí.
1. Číslo na linku bezpečí je 116 111, a je zdarma jak z pevné linky tak z mobilního telfonu.
2. E-mail na linku bezpečí je: [email protected]
3. www stránka :
http://www.linkabezpeci.cz/
4. Pokud něčemu nerozumíš, můj e-mail je [email protected]

Peter (St, 16. 3. 2011 - 01:03)

U nas to bolo tak,
1. Upozornenie
2. Upozornenie + popripade jedna vystrazna po nohaviciach
3. Uz vyprask.
Cize nie z nicoho nic. V 90% pripadoch to skoncilo pri tom druhom bode, malokedy to zaslo az k vyprasku. A tiez sa na mna nikto nepozeral, ked som nieco vyviedol vonku, vzdy som dostal az doma!

Nella (Po, 14. 3. 2011 - 18:03)

nesnáším větu škoda...přesně tak, každé dítě musí vedet, že at provede cokoliv , tak vždycky musí přijít domu a řešit věc s rodiči, musí vedět, že mu pomužou, trestat dítě tak že se počurá muže jedině magor a rozhodně to nemá nic společného s výchovou, akorát si dotyčný sám řeší vlastní koplex. Já sama mám 2 děti, když provedou něco hodně špatného dosatnou výprask ale přiměřený jejich věku, v žádném případě ne do krve . Výprasku předchází kázaní, on takový půlhodinový výslech s vědomím, že po něm hrozí výprask je mnohokrát učinější. Takže se proberte a nepište tady nesmysly.

Jakub (Ne, 13. 3. 2011 - 20:03)

Vařečka? To nic není. Já dostával řemenem a od 12-ti let rákoskou. Bylo to vždy na holou a musím říci, že vždy zaslouženě. Poslední výprask jsem dostal zhruba před rokem ve svých 18-ti letech a i tentokrát na holou a oprávněně. Nepochybuji o kladných účincích.

jitka (Ne, 13. 3. 2011 - 19:03)

Prutem jsem dostala...Já naštěstí nikomu zadek po výprasku neukazuju.Dostanu tak jednou za měsíc.V pokoji sundám z poličky rákosku a čekám na mamku.Nejdřív je domluva a pak mi řekne kolik dostanu.Většinou musí kalhotky dolu a dostanu na holou,po rákosce jsou jelita vždycky.Ale jak vidím tak nejsem sama.

Terka (Ne, 13. 3. 2011 - 11:03)

Pro mně je nejhorší když...Prutem jsem dostala naštěstí jen jednou bylo to od babičky u ní na prázdninách. To teda byl ale mazec! Prut je fakt nejhorší co může být. Přišla jsem domů ze zábavy skoro až ráno bylo mi skoro už 16 a cítila jsem se už hrozně dospělá a navíc jsem byla na babičku ještě trochu drzá. Babička volala mámě a ta jí řekla ať mně za to pořádně seřeže zadek. Prutem to bylo o moc horší než vařechou doma od mamky. Přehla si mně přes stůl v kuchyni a našvihala mi tenkrát holej zadek že jsem skončila uřvaná a počuraná navíc jsem ještě chvíly takhle musela klečet před ostatnímy sestřenicemi a bratranci v koutě na hanbě samozřejme dole nahatá aby byl bylo vidět moje vybarvující se pozadí . Jak přijeli druhý den naši tak jsem na ně zadek musela ještě jednou vystrčit jestli byl výprask důkladný zase před ostatnímy. V životě jsem se tak nestyděla.

Reklama

Přidat komentář