Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

To víte, každému se taková diskuze nelíbí

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Určitě pásek bolestivý je, ale s rákoskou nebo prutem se to nedá srovnat.

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Vy s tím máte zkušenosti?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Trochu ano

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 01:01)

Aha

Karel (Ne, 17. 1. 2021 - 22:01)

Asi máš pravdu, zmírním to a udělám ten seznam. Díky za radu.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Nikdo z nich děti nemá, všichni to jsou trosky, které mají na hovno život a vzrušuje je týrání dětí

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Já vím, taky si to myslím, ale kdyby náhodou, aby když tak dostali lekci nauč se přemýšlet, protože týrání dětí nesnáším, hlavně teenagerů a tihle jsou(pokud vůbec jsou) hodně týrání

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 23:01)

25 na zadek je málo, ne?

Karel (Čt, 14. 1. 2021 - 22:01)

Možná jim to zvýším. Zase ale mají tam těch 10 na pipinu a to musí strašně bolet pořádně páskem na pipinu.

Karel (Čt, 14. 1. 2021 - 22:01)

Možná jim to zvýším. Zase ale mají tam těch 10 na pipinu a to musí strašně bolet pořádně páskem na pipinu.

misulko (Po, 2. 4. 2007 - 13:04)

s ocom so sa bavyl a povedal ze ak do konca prazdnin nic zle nebudem robyt max 2 az 3krat tak ma uz nebude tak mlatit

Kombucha (Ne, 1. 4. 2007 - 21:04)

Přemýšlel jsem o tom, Misulko. Že by sis zkusil s otcem promluvit. A zkusit to můžeš - když bude všechno relativně v klidu, tak se mu podívat do očí a zeptat se ho: Tati, proč mě tolik biješ?

Ale popravdě nevím, jestli to bude co platné - když říkáš, že bratr nedostává, jenom ty. To není v pořádku. Já myslím, že když zavoláš na to číslo, že tím nic nezkazíš. Přece jenom je šance, že si tam s Tebou bude povídat někdo, kdo má v této oblasti víc zkušeností než kdokoliv tady.
Hodně štěstí.

misulko (Ne, 1. 4. 2007 - 19:04)

radsej ne ale nevie niekto ako povedt im ze ma to boly aby nepovedaly ze aj oni dostavyly a aj viac

Kombucha (So, 31. 3. 2007 - 23:03)

Tak jsem přece jen něco našel:

http://www.unicef.sk/ldi/

je tam informace o Linke detskej istoty:

Na bezplatné číslo telefónu 0800 500 500 môže zavolať každý kto potrebuje pomoc alebo chce pomôcť !

Kombucha (So, 31. 3. 2007 - 23:03)

Zkus to napsat někam do televize. Třeba se toho někdo chytne.

Jinak pro ostatních - kam se vlastně může takové dítě obrátit o pomoc? Trošku jsem hledal na Internetu, a nic moc jsem nenašel. Ještě tak v Čechách. Ale na Slovensku vůbec nic. Článků spousta. Ale konkrétní kontakty, kam by se dítě mohlo obrátit, nikde nic...

misulko (So, 31. 3. 2007 - 19:03)

A nacomi je hra na gytaru ked ja nechcem byt hudobnik a keby ste vedely ako to boly tov strunov po ruke.Ani som si nemal somenut usi zasa cvicit auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

misulko (So, 31. 3. 2007 - 19:03)

no a potom ma co zmlati tak ze nedudem mat zadok skoro do krvy ale uplne.A vcera to dopadlo tak ze toto pisem po stojacky a pisiel som teraz neskoro domov a vecer zasa dostanem.A co je najhorsie ze brat prisiel este neskora ako ja ako mal a iba sa s m rozpraval a ja si zasa nesadnem aj tyzden

Micalík (Pá, 30. 3. 2007 - 23:03)

misulko, to seš na tom ještě dobře, mě mlátil tatínek i jeho maminka i za větší hovadiny, než špatný známky. A žádných pár facek, ocvokovaným řemenem, nebo botou nebo co přišlo pod ruku klidně do hlavy.Dokud jsem měl sílu řvát a chroptět. Jizvy mám dodneška. A tebe aspoň fotr něco naučí, ale mě akorát tak zalízat někam do kanálu. Babka mě aspoň v opilosti neojela, ale to jenom proto, že jsem byl ještě moc malej a pak až jsem byl větší, už jsem na to měl moc rozumu.Dneska, kdybch se k ní přiblížil, by se po mě snad zase začala plazit.
Jít s tím na policii? To sotva, za totáče je to nezajímalo a dneska je bába politický vězeň a fotr někde zmizel ve světě a tak by mě to nikdo nevěřil.
A už se těším na kretény, s odpověďma, jak si to určitě zasloužím, třeba za to, že jsem byl v Pionýru a snažil se vzorně učit. Já jsem za ty lidi ani dobu nemohl.

Radek (Pá, 30. 3. 2007 - 20:03)

misulko, po pristim vyprasku bez na policii a ukaz jim zadek. Urcite ti pomuzou.

Reklama

Přidat komentář