Reklama

Výprask vařečkou

Petra (So, 7. 10. 2006 - 15:10)

dostávám za drzost, odmlouvní, špatné známky...musím si vyhrnout sukni nebo sundat kalhoty, stáhnout kalhotky, přehnout se přes kolena a dostanu na holou...rukou nebo páskem

Pavel (So, 7. 10. 2006 - 08:10)

Podle toho co tu píšete, patří někteří rodiče skoro do kriminálu. Protože nutit dospívající děti svlékat se kvůli výprasku do naha, to smrdí sexuálním zneužíváním! Taky jsem občas dostal výprask, ale tak do 10, 11 let a nikdy ne na holou. I tak to štípe dost. A určitě ne za špatný známky. Když jsem dostal pětku, rodiče mi domluvili, musel jsem sedět doma a učit se. Matka mě pak někdy z tý látky zkoušela (podle knížky). Pokud jsem si ale tu pětku vymazal ze žákovský, potom byl výprask. Prý kdo lže ten i krade. Stejně tak jsem občas dostal za nějakou poznámku. Od otce řemenem, od matky vařečkou. A vždycky přes kalhoty nebo tepláky. Výprasky u nás byly tak do 11 let, potom už nikdy. Bolelo to, ale nikdy jsem nedostal tak, že bych měl jelita na zadku.
Později jsem občas měl domácí vězení, zákaz televize nebo jsem nedostal kapesný. Když mě otec přistihl jak kouřím ve sklepě, musel jsem s ním na dvorek, vytáhl Sparty a koukej hulit. A dokud jich nevykouřím aspoň pět, nepůjdu domů. Po třetí se mi začala motat hlava a houpat žaludek. Skoro jsem nevyšel do schodů. Všechno se se mnou točilo. Zvracel jsem, spal jsem s kýblem u postele! A od tý doby se mi chtělo zvracet, jen jsem ucítil tabákový kouř. A už jsem nevzal cigáro do pusy.
Svoje děti zatím nemám, ale neumím si představit, že bych je měl, hlavně v pubertě, bít na holou. Že dcera bude mít třeba zrovna menstruaci, matka jí přesto stáhne kalhotky a nařeže na holou, to mi přijde krajně úchylný. Ta holka z toho může mít komplexy na celej život. Tohle není o ponížení při trestu, je to sexuální zneužívání!

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 00:01)

I při menstruaci je důležité stáhnout kalhotky. Klidně i náplacat přes pipinu.

Šárka (Pá, 6. 10. 2006 - 19:10)

Já tedy nejsem žádnej úchyl. Dneska jsme měli školu na 10:00. A kamoška skutečně dostává výprasky na holou jak malá a já jsem jenom ráda, že to u nás doma není.

Jirka (Pá, 6. 10. 2006 - 19:10)

Petra: Hmmm Za co dostáváš? Jak to probíhá? Svěř se tedy!

Lenka (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

kulový nemocná,sníš svůj spankingový sen,co?????ježíš vy jste dementní

Petra (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

Jirka:Jsem nemocná.

Jirka (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

Jo ? A jaktože nejsi v pracovní den v 9:45 ve škole ? A místo toho brouzdáš po webu co ?

Petra (Pá, 6. 10. 2006 - 09:10)

Jsem jedna z těch, o kterých píše Šárka. Je mi 16 a skutečně dostávám na holou...Je to strašné, když se převlíkám ve škole do tělocviku a ostatní to vidí...

Milan. (Út, 7. 3. 2023 - 11:03)

Ahoj , rád bych Ti nabídnul moji výchovu , líbí se Ti a vzrušuje Tě dostávat na zadek? Tak napiš na [email protected] a domluvíme se . Budu rád , když dáš i ty mě .

Šárka (Pá, 6. 10. 2006 - 08:10)

Spoustu z těchto příspěvků asi nějaké fantazie jsou. Nicméně jsem na střední škole a mám kámošku, která fakt za průsery výprasky dostává. Na vlastní oči jsem viděla jelita na jejím zadku při převlékání do tělocviku. Když jsem se s ní o tom bavila tak přiznala že dostává důtkama nebo vařechou na holou v 16 ! nechápu takové rodiče. U nás se vše řeší rozumnou domluvou maximálně se zvýšeným hlasem a taky to jde.

Tomáš (Pá, 6. 10. 2006 - 00:10)

to Hanka:
Tak tohle už jsem někde četl. Místo matky byl otec, tvůj věk se nějak zázrakem nezměnil a sestra zestárla o dva roky. Krásná fantazie, ale ne pro mně. Kdyby neexistovaly spankingové diskuse, tak neřeknu. Ale ony existují a ten tvůj "příběh" patří tam.

Markéta (Čt, 5. 10. 2006 - 22:10)

Případ Hanky je fakt hrozný. Já sice taky občas vyfásnu od našich pár výchovných a někdy i přes holou i v 17 a vím že mně mají rádi a že je to bolí víc než mně. A le v tomto věku dostat tak až se člověk počůrá to normální není.

TerezaK (Čt, 5. 10. 2006 - 21:10)

Hanko, to snad ani není možný....panebože, kde to žijeme. Nejde to nějak zastavit? Třeba že byste se se sestrou dohodly a až to na máti zase přijde, třeba jí přidržely ruce, až se vyzuří? Jednoznačně a jednohlasně říct DOST, takhle se s námi zacházet nebude.Třeba si uvědomí, že pojem týrání dětí se týká i jí (i když o tom pochybuju). Nebo pohrozit zásahem zvenčí, požádat doktorku, školu, sociálku, příbuzné, tátu... Tohle už je fakt moc a věř, že se to na vás obou podepíše na celý život. Vím, že se mi to káže, že obrátit se proti vlastní matce je nesmírně těžké, ale věř, že ona byla první, kdo se obrátil proti vám. Přece slečna, které ostatní vykají a která bude zanedlouho vydělávat vlastní peníze, NEMUŽE být bita na holou páskem!!! Osoba, co tohle páchá, je jednoznačně tyran a vylévá si tak svou neschopnost a vztek. Jak píšeš, s výchovou a mateřstvím tohle nemá vůbec nic společného. Člověk není stroj na "všechnosprávně", občas samozřejmě ujede každý, ale tohle??? Hrozně mě Tvůj příspěvek pobouřil a pokud se se setrou rozhodnete s tím něco dělat, budu vám držet palce a podporovat vás, aspoň takhle na dálku přes net.

Hanka (Čt, 5. 10. 2006 - 20:10)

Teda absolutně nechápu někoho, kdo může schvalovat výprasky jako výchovný prostředek. Mně je skoro 18, jsem v posledním ročníku na gymplu a dostávám od našich hlavně teda od matky za průšvihy i špatný známky úzkým koženým řemenem nebo rákoskou přes kalhotky, občas i na holou. Ten kdo schvaluje výprasky, si asi neumí představit tu šílenou bolest, pokaždý když vám dopadne pásek nebo rákoska na zadek. Vůbec mi to nepřijde jako výchovné, zvláště když v 18-ti letech někdy nemůžete pořádně sedět a máte velké problémy zamaskovat stopy po výprasku . Úplně nejhorší ale je, když musím sledovat výprask své 15-tileté sestry, která je bita skutečně jako žito. Občas se stává, že ji máti vytáhne i z postele a přes pyžamo ji sešvihá zadek rákoskou tak, že sestra brečí ještě hodinu po výprasku. A to třeba jenom za pětku ve škole. Nevím proč, ale občas dostáváme tvrdé a dlouhé výprasky. Za pětky jsou někdy skutečně tak dlouhé, že už se to nedá ani vydržet a párkrát se stalo, že to matka přehnala a přestala až tehdy, když jsem se já nebo ségra počůrala. Pak totiž teprve usoudila, "že toho máme skutečně dost a že si to budeme pamatovat". To vůbec není žádná výchova a ten kdo si tohle nezažil, asi nepochopí, že výprask vůbec neberu jako výchovný prostředek. Fakt je ten, že jsme "poslušné dcerunky", ale to je asi tak všechno, k čemu nás to vede. Tupě dodržovat jedno nařízení za druhým. Už se těším, až budu ze školy pryč, i když mám máti ráda a výprasky nejsou až tak často, její výchova mi připadá přeci jenom trochu přehnaně tvrdá, ale dělat nemůžu nic dokud mě živí a musím tam bydlet. Hanka

Honza (Čt, 5. 10. 2006 - 16:10)

Martinu jsem zřejmě neprávem nařknul, omlouvám se..

Honza (Čt, 5. 10. 2006 - 16:10)

Proboha, co je to tady za lidi!! Myslím tím Helenu, Petru, Martinu, LP a další..zamyslete se nad sebou..mlátit takhle velký děti vařečkou už je fakt trochu trapné a hlavně zbytečné, protože takové děti už začínají mít vlastní hlavu, a ještě trapnější je z toho dělat zvyk..neřeknu když dítě nedostává výprasky a pak něco hrozného provede a dostane třeba svůj jediný výprask, ale dělat z toho zvyk..vzhledem k tomu, že se ty výprasky opakují, tak asi nejsou příliš účinné co?....

TerezaK (Čt, 5. 10. 2006 - 15:10)

Teda to je síla. Zdá se, že v Čechách je sadismum zcela běžná záležitost. V severských státech (a pokud vím, i jinde) je bití dětí jzákonem zakázané a rodiče prostě musejí tresty řešit jinak. A jde to - problémy s dospívající generací jsou u nás i tam srovnatelné, takže se zdá, že ty vaše nezbytné a neškodící výprasky vařečkou se trochu míjí účinkem. Já sama jsem občas dostala za opravdu zásadní prohřešky (taky třeba v 15 před svým klukem, a to tak, až jsem ležela na zemi a máma do mě kopala), a tu nenávist, hanbu a zášť, kterou jsem cítila,to se nedá popsat. Nechtěla bych, aby něco byť i vzdáleně podobného cítily moje děti ke mně. Mám dvě, tři a jeden rok, a plánovitě je nebiju, ani přes ruce, když sahají kam nemají. Přiznávám, že k tomu jsem se taky musela propracovat přes různá plácání přes zadek u staršího kluka, ale nikdy jsem na něj nevzala žádný předmět. Teď už asi půl roku nedostává vůbec a vycházíme spolu mnohem, mnohem líp. Myslím, že jakékoli bití lze nahradit nějakým účinnějším trestem, který je v přímé souvislosti s prohřeškem. Stačí trocha vynalézavosti a vyvarovat se vzteku.

rene (Čt, 5. 10. 2006 - 11:10)

Za co vetsinou dostavaji

Návštěvník (Ne, 1. 10. 2006 - 21:10)

Ani zvirata to nedelaji mladatum, proto vas nemuzu jimi nazvat. Ale jinak, bavi vas sadismus?

Reklama

Přidat komentář