Reklama

chci zemřít

Jita (Čt, 28. 4. 2011 - 22:04)

nevim co mam delat rodinu...Adélko, zavolej ještě teď na linku důvěry pro děti. Číslo najdeš rychle na Netu.
Opravdu ti pomůžou, neodkládej to!

Jita (Čt, 28. 4. 2011 - 22:04)

Pro vsechnoSnad rozumím.

Paraziti (Čt, 28. 4. 2011 - 22:04)

zpusobuji deprese, premysleni o smrti atd www.vegastrava.sk/parazity/vytlacit . Precti si knihu TAJEMSTVI tez existuje film.Vsechno se da resit jen smrt ne

adela.. (Čt, 28. 4. 2011 - 22:04)

nevim co mam delat rodinu nemam jen mamku a ta me bere spis jako kamosku a ne jako ceru a to uz od jakziva.proste nwm jak dal jedinne lidi ktere mam jsou dve nej kamosky vlastne uz jedna plotoze te druhe sem asik nebylo moc platna kdyz vyzradila vse co sem rekla a ted uz nemam ani jednu marta se na me vysrala a sla radsi za nikcou takze uz nemam ani jednu detska ve skole me jen za zady pomlouvaji a nikdo me nechape..vim to sem jina nez oni protoze toho mam vic za sebou z detstvi..a proste nejsme tak povrchni jak oni.. uz tak mam jizvy z rezani a ted uz nevim jak dal.pomoc prosim nechci umrit ale nebylo te bolesi uz dost jen potom co se mi pul rodony zabila a alsi se o me nestara..

Deborah (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Pozdě...? Pro tebe, Debbii...Pro vsechno

Jita (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Nevim co napsat.
proste...Pozdě...? Pro tebe, Debbii anebo?

deborah (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Debbie,ještě něco. Čtu...Nebyvaleho ne.
Jen uz to nevidim jen z te sve zvracene strany

Deborah (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Debbie, alespoň tady jsem...Nevim co napsat.
proste vsechno to je,bylo a bude spatne.
na tom uz ted ale nezalezi.je pozde.

Jita (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Pro parchanta ( zyxe...Debbie,ještě něco. Čtu tvé dva příspěvky a v nich něco nebývalého,jakoby to psal někdo jiný.A jen tuším, proč tomu tak je...

Jita (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Debbie, alespoň tady jsem tě našla!
Čekala jsem a začala se o tebe bát.

Deborah (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Pro parchanta ( zyxe ),
takhle to nebylo vubec fer.
kdybys videl,kolik po tobe zustalo bolesti...
sice uz mi neodpovis,ale nemohla jsem si pomoct.

vsem ostatnim bych pri tomhle kroku rada sdelila,at se nez to dotahnete do konce fakt zamyslite nad tim co,koho a jakou bolest po sobe zanechate.

Deborah (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

je mi strašně vůbec nevím...Lucko,
rozhlidni se kolem sebe a bojuj.
hledej.
A mysli na ty co po sobe zanechas kdyz to vzdas.
nemoralizuju.
jsem na stejnym brehu.

Jane (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

je mi strašně vůbec nevím...Lucie, že by nebylo řešení? Co tě trápí?
33 let-krásný věk, ještě se dá mnoho změnit! Nespěchej tam, odkud není návratu!

Lucie (Čt, 28. 4. 2011 - 19:04)

je mi strašně vůbec nevím co od života chci a když se dívám kolem sebe na život jaký žiju je mi ze mě špatně ... je mi 33 a je mi hrozně chci umřít prostě to skončit .......................konec

Deborah (Pá, 22. 4. 2011 - 12:04)

Nevím, jestli se mohu...Nevím, jestli se mohu připojit... Na jednu stranu je důležité mít naději, ale člověk se na ni nemůže upínat, protože když selže, je to na... Je to hodně o lidech, už jenom to chování

s timhle souhlasim, k tomu neni co dodat .

kde je ta tolerance, respekt?
myslim,ze jsme plni tolerance a respektu do urcite miry.
jen do te,dokud je to ,,pohodlne,,.

Když se cítím já bídně, jdu pomáhat těm, kteří jsou na tom ještě hůř (z mého pohledu) a najednou si uvědomím, co všechno v životě mám.

urcite jedna z moznosti..
nekdy muze nastat ale zvracena situace.
ale to tady radsi nebudu popisovat.

slunicko je samozrejme krasna zalezitost,uklidnujici o tom zadna..
ale nic se s nim nemeni.

Vodnářka (Čt, 21. 4. 2011 - 22:04)

Jita: hm,tak to...Nevím, jestli se mohu připojit... Na jednu stranu je důležité mít naději, ale člověk se na ni nemůže upínat, protože když selže, je to na... Je to hodně o lidech, už jenom to chování, kde je ta tolerance, respekt? Proč si to tak vzájemně stěžujeme! Vždyť život je krásný, každý nový den... Když se cítím já bídně, jdu pomáhat těm, kteří jsou na tom ještě hůř (z mého pohledu) a najednou si uvědomím, co všechno v životě mám.
Tak trochu elánu, vždyť venku se na nás usmívá sluníčko! :-)

Deborah (Čt, 21. 4. 2011 - 22:04)

Jsou fráze bezduché a potom...Jita: hm,tak to uz staci asi jen rict ze zivot je jednoduchy a ze si ho komplikujeme my sami ze? ale i tak tedy hezkou dobrou noc bez bdeni

Jita (Čt, 21. 4. 2011 - 22:04)

Jita: fraze jsou...Jsou fráze bezduché a potom ty, které ducha mají... Ale i tak, dobrou noc a ať je alespoň spánek lepší nežli bdění.

Deborah (Čt, 21. 4. 2011 - 21:04)

Jita: fraze jsou sice krasna vec,ale radsi stojim nohama na zemi a ziju realitu. neumim litat,ikdyz by to obcas asi neuskodilo. jinak myslim,ze to neni o veku. nekdo je mlady,ma nadeji a stejne to vzda.

Jita (Čt, 21. 4. 2011 - 21:04)

JK uplne stejne...Debbie a přeci si myslím, že naděje umírá poslední... Ovšem, platí to jen pro mladé,kteří mají ještě čas čekat, ti přeci mohou doufat, že to jiné být může-jednou, snad...

Reklama

Přidat komentář