Reklama

chci zemřít

Eriko (So, 30. 4. 2011 - 16:04)

Chceš zemřít? Chápu tě,...ty bys jí pomohla tak akorát do hrobu, co?

Erika (So, 30. 4. 2011 - 12:04)

Chceš zemřít? Chápu tě, já taky.

Erika (So, 30. 4. 2011 - 12:04)

Chceš zemřít? Chápu tě, já taky.

Lenka :( (Pá, 29. 4. 2011 - 15:04)

Děkuji za rady,beru si to k srdci.

Lenko, (Pá, 29. 4. 2011 - 15:04)

a nevím, proč by ses tím basketem nemohla dál zabývat, když už nemůžeš aktivně, tak alespoň pasivně. Pokud jsi tam měla super kámoše, určitě pochopí, proč s nimi nemůžeš aktivně hrát a ocení, když je budeš podporovat.

Lenko, (Pá, 29. 4. 2011 - 15:04)

Jenže mím nej kroužkem byl...neodsuzuj, jsou lidi, kteří jsou na tom daleko hůř, pokud nebydlíš pod mostem a máš co jíst a máš volný prostor pohybu, tak jsi na tom ještě dobře. Jsou holky, které jejich otcové, příbuzní zavřou do sklepa a zneužívají je tam a objevení se dočkají třeba až v 18.
Tím nechci tvé problémy shazovat, ale musíš si uvědomit, že nejsi středem vesmíru, a pokud si potřebuješ o svých problémech popovídat, zavolej na linku důvěry!

Lenka :( (Pá, 29. 4. 2011 - 15:04)

Jenže mím nej kroužkem byl basket.Měla jsem tam super kámoše,ale já ho nesmím hrát,protože nesmím běhat ani skákat(zdravotní potíže).Jednou když nás měl táta hlídat o víkendu tak nás dal ke svý mámě a ta na mě byla hnusná,tak jsem utekla z domu(skončila jsem na policii). Nic proti tomu,ale ty ani nevíš ani jakej já mám těžkej život!:´(

Lenko, (Pá, 29. 4. 2011 - 15:04)

Děkuji za radu,ale já...víš kolik dětí vyrůstá v rozvedených rodinách. I můj přítel v takové vyrůstal, vykládal, co si všechno jako dítě prožil, a byly to situace hodně těžké a co mu pomáhalo byla spousta koníčku, kterým propadl. Tím chci říct, máš nějaké záliby, chodíš do nějakých kroužků, prostě něco, v čem se můžeš vybít? Tam můžeš potkat spoustu svých možných kamarádů z různých věkových skupin. Nežij jen ze dne na den, netrap se, že jsi sama. Udělej něco proto, aby jsi sama nebyla!

Lenka :( (Pá, 29. 4. 2011 - 15:04)

Děkuji za radu,ale já pořádnou kamarádku mám,ale s tou se skoro furt hádáme,ale pak se zase usmíříme + to jako bonus mám otravnýyho bráchu,kterej mi skoro pořád nadává a rozvedený rodiče.

Lenko, (Pá, 29. 4. 2011 - 14:04)

Ahoj.Zanedlouho mi bude 12 a...dokážeš si vůbec uvědomit kolik lidí bylo na tom v tvým věku podobně a vyrostli z nich výborní vědci, filozofové, myslitelé... Kašli na své vrstevníky. Stačí mít jednoho pořádnýho kamaráda.
Anebo změň školu, v jiném prostředí můžeš najít pochopení.

Lenka :( (Pá, 29. 4. 2011 - 14:04)

Ahoj.Zanedlouho mi bude 12 a chci spáchat sebevraždu(už asi 1-2 roky),protože mi nikdo nerozumí,nikdo mě nedokáže pochopit. Už nemám skoro žádný pořádný kámoše.:(

Martine, (Pá, 29. 4. 2011 - 13:04)

Ahoj , nejsem zrovna typ...zamysli se nad sebou, co chceš od ženy, která tě podvedla už na počátku vztahu? Ta Ti za to nestojí!!! Odprosti se od ní, stahuje tě jenom ke dnu!!!

Martin (Pá, 29. 4. 2011 - 13:04)

nechci z nikoho nic tahat o osobnim bankrotu vim ale asi jsem to spatne napsal ...a ani to nejde napsat jetoho proste uz moc

Acharys (Pá, 29. 4. 2011 - 13:04)

Ahoj , nejsem zrovna typ...je mi to líto Martine...,ale takových je nás hodně a na život si sáhnout nemužeme...Víš co by bylo mrtvých jen při myšlence nic nám nevychází ,tak ten život odstřelím ?...To nesmíš .Máš kde bydlet?...Co k jídlu ...pokud ano ,tak nejsi na dně ...vím,že asi něco prožíváš těžkého v sobě a má to příčinu ,ale bojuj si zdravý ?Tak to nevzdávej...

(Pá, 29. 4. 2011 - 13:04)

to už tady bylo.........jeden se chtěl zabít a tahal z lidí prachy tady........umíral na etapy a přitom to byl podvodník.....

Joe (Pá, 29. 4. 2011 - 13:04)

Ahoj , nejsem zrovna typ...Zbavit se dluhů jde přes tzv. osobní bankrot. Zadej to do googlu a přečti si o tom.

Martin (Pá, 29. 4. 2011 - 13:04)

Ahoj , nejsem zrovna typ který bz se chtěl zabít , vždycky jsem k tomu přistupoval s nadhledem ale ted se mě dva roky už bortí vše.Jako malý jsem vyrůstal bez otce stěhovali jsme se skoro každý rok a já musel pořád přestupovat na školách.jelikož jsem byl ještě bez peněz bez ničeho nemohl jsem si kamarády udržet , nikdo nechtěl v 13 letech jezdit někam no to je jedno prostě můj problém je že mám přítelkyni která mě podvedla na začátku vztahu jsem to táhnul jenom já nabral si pujčky a vydělával pak jsem narazil na dobrý obchod ona začala dělat a já podnikat, ale... přestali platit dostal jsem se do exekucí . i přes to jsem makal abych vydělal peníze a zabezpečil nás..byl jsem dva měsice pryč přijel jsem domu vždycky na výkend vše bylo v pořádku a pak jsem se jednou dozvěděl že má jiného ,mezi tím co jsem byl pryč spala u bývalého a prostě kompletní vztah ted chce prý semnou zustat jeho prý opustila já jí dal šanci ale včera zase navštěvovala jeho profil a koukala se na jeho fotky takže žiju s partnerkou která miluje jiného myslím že je semnou ze soucitu mám dluhy které jsem si nadělal v naději na společný život s ní. Máma si udělala ted další dítě a už to prostě neklape a vím že mě nepomůže otce nemám , práci nemám , o lásku jsem přišel , a jen čekám.... je toho už moc! nechci se zabít chci mít krasnej život ale v tuhle chvíli nemám nic nemúžu dělat nic , nezvládám to jediná cesta jak vše vyřešit je tohle...pujčky jsou pojištěné proti smrti , ona může být konečně štastná s ním , a máma bude mít o starost mín...moc mě to bolí ale dělám všem jen starost najít odbornou pomoc? na to nemám už nevím za co mám bojovat ? jak mam žít ve světě kde už žadný moralní hodnoty neexistují..

Hana (Pá, 29. 4. 2011 - 12:04)

Když se nad tím zamyslíte, tak deprese postihují stále více lidí. Někteří z nás měli dětství nic moc, manželství také žádná "sranda" není.Zprávy v televizi, už člověka spíše děsí. Naši politici neumějí nic jiného, než vyhrožovat, co všechno nás čeká, když tak zlobíme, nemáme je rádi, nešetříme a ještě bychom je chtěli, nedej Bože, vykopnout z jejich teplých pelíšků. Je skoro nemožné získat byt, najít slušnou práci.
Tak z čeho máme být optimističtí? Z čeho se radovat? Na co se těšit? Také jsem na antidepresivech, ale že by mi bylo nějak líp, tak to teda není.

JD (Pá, 29. 4. 2011 - 12:04)

Milá Jito, z Vašich příspěvků je vidět, že jste dosti empatická, co Vás vedlo k navštěvování těchto velmi vážných témat? Je to od Vás záslužné a hezké. Píšete, že jste již postarší paní, můžu s Vámi něco probrat?
Já totiž nemám s kým, můj nejlepší kamarád má podobný problém a ostatní kamarádi by to nepochopili. Bude mi 40 let...

Linky (Čt, 28. 4. 2011 - 22:04)

Modrá linka
549 241 010
608 902 410
denně 9.00 - 21.00

Linka bezpečí
800 1 55555 nonstop

Linka pomoci Alternativa dívky(pro mladistvé dívky) 241 727 763 nonstop

Linka důvěry DKC 241 484 149 nonstop

Reklama

Přidat komentář