Reklama

chci zemřít

... (Út, 28. 6. 2011 - 06:06)

Bohužel...To Natura: Mám to stejně jako Ty. Až se to rozhodnu udělat, tak nechci aby mi to nikdo rozmlouval a snažil překazit, ale to za předpokladu, že si budu 100% jistá. Zatím nejsem a sebevraždu odkládám. Mám i vymyšlenej způsob, jak. Jen v tuhle chvíli bych váhala a to by nebylo dobrý.

Natura (Po, 27. 6. 2011 - 18:06)

doufam,ze me se to...Bohužel "práškaře" po nezdařené sebevraždě v mnoha nemocnicích považují za nechutné vyděrače a nechávají je s oblibou uklízet místnost po výplachu žaludku. Zacházejí s nimi hnusně, nedůstojně.
Ne všude, ale mnohde je to standard.
Snad si myslí, že tím člověka donutí k chuti žít? Nevím. Ale asi o psychice sebevraha (byť i demonstrativního) asi moc nevědí.

Já když se rozhodnu to jednou udělat, tak nechci aby mi to někdo zkazil. protože to budu dělat v době, kdy budu 100% přesvědčená, že to chci.

Prozatím se o to tedy ani nepokouším, protože nyní jsem ve stavu, kdy bych to nemusela dokončit.

ja (Po, 27. 6. 2011 - 17:06)

tak si to dobre naplanuj ja nedopadl moc dobre zitra k tomu neco reknu ted se mi o tom nechce mluvit

pro Já (Po, 27. 6. 2011 - 15:06)

zkombinoval jsem prášky s...doufam,ze me se to povede.jinou moznost si nepripoustim.

d.k. (Po, 27. 6. 2011 - 14:06)

Taky mi někdy připadá strašně těžké žít, ale když si vzpomenu na to, že někdy se žije docela lehko, občas to přejde.

Člověku se někdy nechce žít, protože má pocit, jakoby pořád o vše musel bojovat a to je vysilující.
Nech chvíli život jen tak plynout, uvolni se, přemýšlej jen o tom, co tě v životě potkala hezkého a sni si.
Kolik věcí a příběhů, jsi ještě nepoznala

Lucrezia (Po, 27. 6. 2011 - 13:06)

Viem určite že...Jojo, kdyby to bylo tak lehké...

Vivien (Po, 27. 6. 2011 - 12:06)

Viem určite že nechceš.
Vzchop sa a dupni nohou : a just budem žiť !
Posielam úsmev, pusu , pohladenie .. až do vyčerpania mojich skladových zásob :)))

Natura (Po, 27. 6. 2011 - 11:06)

Co na to napsat ? udělej to...třeba je to volání o pomoc. Sebevrazi často před činem vysílají takové signály.
jen přes internet jim asi nikdo moc pomoci nemůže...:-(

Sona (Po, 27. 6. 2011 - 08:06)

Co na to napsat ? udělej to - Tvoje věc !

Pro Já (Po, 27. 6. 2011 - 08:06)

To se ti tak akorát podepsalo na játrech. Pěkná pecka,chudáci játýrka.

Pro no (Po, 27. 6. 2011 - 08:06)

Tak já s tebou plně souhlasím. Malý dvůr a velký bič. Hned by přišli na jiné myšlenky. Já dělám v psych. ůstavu a vím,že kdo trpí depresí,tak o ní nemluví. Je uzavřený a má kolem sebe svůj život. Jenže tito to troubí do celého světa. Možná hledají pomoc,nebo útěchu,ale určitě bych ji nehledala zde na netu.
No,příště je vem do té Afriky. Pěkně jsi to napsal. Je vidět,že víš o čem je řeč. Ti opravdu nemocní by dali vše za to,kdyby mohli žít,ale vy si s života nevážíte. Jednou možná přijdete na jiné myšlenky a poznáte jako má opravdu cenu!!

(Po, 27. 6. 2011 - 08:06)

zkombinoval jsem prášky s alkoholem a nevyšlo to...

hodný clovek (St, 15. 6. 2011 - 17:06)

Toužím zemřít! Připadám...tak se zabí a máš klid

Natura (Po, 6. 6. 2011 - 14:06)

Teda já vám řeknu, že...No, tys tomu tedy dal.
O lidské duši zjevně moc nevíš, i když jsi v Africe možná viděl dost fyzické hrůzy.

To miluji fakt, takové řeči, nevíš o čem mluvíš, co je to duševní utrpení.
Jak víš, kdo co cítí a jak moc trpí, ať už k tomu má důvod nebo ne?
Jak si dovoluješ soudit druhé, když nechodíš v jejich kabátu?

Nemyslím, že by sebevražda byla nějakým úžasným řešením, ale každý není takový, jak by podle Tebe "měl být", a je na tom tak, že má prostě chuť skončit. A často už jen rozhovor o tom, jak se cítí mizerně, o sebevraždě, pomůže zbavit se toho napětí a neudělat to.

Co je trpícímu po tom, že druzí jsou na tom v něčem hůře? Chápeš, že těmi výčitkami nikomu nepomůžeš? Akorát sypáním viny na něj ho uvrhneš do ještě větších sraček a blíž k chuti skončit to...

No (Po, 6. 6. 2011 - 12:06)

Teda já vám řeknu, že vaše starosti bych chtěl teda mít. To jde vidět, že nemáte nic jiného na práci a přemýšlíte nad hovadinama a jak zkazit život sobě a ještě k tomu i ostatním, nemluvě o pocitech těch co vás budou pak "uklízet" Mě už v životě potkalo tolik sviňáren, že bych se musel "zabíjet" každýho čtvrt roku.Omlouvám jen těžké zchizofreniky, protože to je opravdu těžká nemoc, kde umřití je asi spíž osvobození,ale tady spíš cítím, jen připosranost se opravdu porvat se životem. Byl jsem sice "jen" 4 měsíce v Africe,ale tam by jste viděli, jak se člověk musí prát se životem,tak se hergot sakra seberte, dejte si studenou sprchu a běžte být někam užiteční. Už mě nebaví poslouchat kolem sebe samý nářky dopr...no však víte co jsem chtěl říct.

Natura (Po, 6. 6. 2011 - 12:06)

premyslim o obeseni to je...No právě. Dyť.
Dobře se oběsit je taky kumšt.

ja (Po, 6. 6. 2011 - 10:06)

premyslim o obeseni to je jisty ale nemuzu se nikde dohledat jak uvazat spravne smycku abych si zlomil vaz a misto toho abych se udusil.

Natura (Po, 6. 6. 2011 - 07:06)

seru na psychinku seru na...Jo, podřezat se, to chce velký adrenalin, to bych taky nedala.
S těmi drogami, práškami, to je zase docela nejisté. jak to namíchat, aby to fungovalo a nevzvrátilo se ven.
Jedině Nuselák nebo něco podobně "sichrovního".
Na to bych taky neměla , skočit.
Mně jsou nejbližší ty prášky, ale tam je malá šance, že se to povede.

taky (Ne, 5. 6. 2011 - 22:06)

Já nevim, taky chci vědět....je mi těžko, poseru ted poslední dobou co se dá... :-(

konec (Ne, 5. 6. 2011 - 22:06)

Já nevim, taky chci vědět. Mám strach z každýho dne, nic nezvládnu a k tomu mám strach, že se nezvládnu zabít.

Reklama

Přidat komentář