Reklama

chci zemřít

Esmeralda (St, 6. 6. 2007 - 15:06)

no to jsi mi udělal radost obdarováváme jeden druhého ani vlastně nevíme jak

Pavel (St, 6. 6. 2007 - 15:06)

No, z nejhoršího jsem určitě venku a zvládl jsem to tak, jak píšu.Je to o poznání sebe sama a objektivního zhodnocení situace,získání co nejvíce informací o nemoci atd.

Pavel (St, 6. 6. 2007 - 15:06)

No, z nejhoršího jsem určitě venku a zvládl jsem to tak, jak píšu.Je to o poznání sebe sama a objektivního zhodnocení situace,získání co nejvíce informací o nemoci atd.

Návštěvník (St, 6. 6. 2007 - 13:06)

Pavle vypadá to že jsi se z toho dostal a nemáš čas si sem zaskočit byli bychom rádi kdyby jsi nám dal zpětnou vazbu jak jsi to zvládl pro posilu druhých

AAAAA (Út, 5. 6. 2007 - 16:06)

náhodou u střelby má člověk pocit volnosti a vítězství,stoupne přirozeně v krvi a v mozku dopamin a člověk je šťastný aspoň na chvíli něco jako když řídíš auto na velkou rychlostí a stoupne ti adrenalin takže střelbu proč ne?

Pavel, (Út, 5. 6. 2007 - 12:06)

Téma,chci zemřít.Proč?Neumím vyřešit svoje problémy.Proč?Budu je tedy studovat,radit se s odborníky,případně brát určitou dobu léky.Časem třeba příjdu na nějaké přijatelné řešení nebo se pomocí odborníků a léků stav natolik zlepší,že budu moci dál normálně žít.Proč hned kapitulovat.Hledjte,studujte,raĎte se s odborníky,kdo jiný Vám má pomoci když Vy sami předem vyklízíte prostor.

Viktor (Út, 5. 6. 2007 - 11:06)

Dobrý Esmeraldo, k depresi a beznaději je kurs střelby jak dělanej :-o

Esmeralda (Út, 5. 6. 2007 - 10:06)

Pavle navštívil jsi někdy psychologa nebo psychiatra můžeš mít v mozku nízkou hladinu dopaminu...a to způsobuje tyhle stavy,někdy pomůžou antidepresiva zkusil jsi to někdy?A prázdnota ta se dá naplnit,jen bys měl ze sebe něco obětovat třeba čas,přátelé za tebou nepřijdou ty si musíš najít sám,prázdnotu naplníš třeba koníčkem zkus chodit na ryby nebo na kurz střelby nebo se zapiš do nějakého klubu třeba horolezeckého...setkáš se s lidmi a pomalu si vytvoříš přátele krůček po krůčku nebo začni prostě jen tím,že budeš chodit do knihovny je tam spousta dobrých knížek a když se začteš uvidíš,že budeš číst jedním dechem a po prázdnotě bude šumafuk v knihovně se také setkáš s lidmi můžeš je oslovit co čtou co ti doporučí a najít si přátele i mezi čtenáři jenom bys měl sám něco dělat nikdo to za tebe neudělá.Nepíšeš jestli jsi sám nebo s rodinou atak...Především začni bojovat sám se sebou..

Návštěvník (Po, 4. 6. 2007 - 22:06)

Pavle, taky to znám. Prázdnotu cítím už skoro pořád, tíseň někdy, v těch horších chvílích...

Pavel (Po, 4. 6. 2007 - 21:06)

Není to jen smutek, je to prázdnota a velká tíseň.

Esmeralda (Po, 4. 6. 2007 - 21:06)

co si myslíš že je příčinou tvého smutku prázdnota samota nezaměstnanost.....napiš

Pavel (Po, 4. 6. 2007 - 21:06)

Musím poděkovat také tobě Janičko. Děkuji.

Esmeralda (Po, 4. 6. 2007 - 21:06)

to není pravda někde se začít musí,pak první budeš chybět sám sobě a pak své budoucí vyvolené a pak svým dětem to je ta nedočkavost, jsi trochu netrpěliví všechno jedno po druhém a kdo bude asi tak venčit tvého psa který tě čeká v budoucnosti jen o tom nevíš?uvidíš že vše bude fajn zkus se na to podívat jinak

Pavel (Po, 4. 6. 2007 - 20:06)

Děkuji Esmeraldo za tvé hezké psaní. Ale já už nemůžu takto dál. Chybět jen sám sobě nemá smysl.

janička (Po, 4. 6. 2007 - 20:06)

můžeme si povídat spolu, pokud budeš chtít? Vždy budeš někomu chybět!

Esmeralda (Po, 4. 6. 2007 - 20:06)

zase chceš zemřít zkus jít na seznamu na čet trochu si pokecat tady to na pokec moc není,když zemřeš budeš především chybět sám sobě zamysli se kdo se bude smát vtipům kdo si dá kotletku kdo neuvidí východ slunce kdo si nepospí v pelíšku tak jako já kdo neuvidí svou budoucnost která je skvělá jenom jsme trochu netrpěliví a neumíme si počkat a přijde to na co čekáme,chceme hned vše? Nevěřím na zázraky spoléhám na ně!optimista vidí sír a pesimista jen ty díry v síru!může soudružka provádět sex samozřejmě,ale musí bít nahoře,aby byla zdůrazněna vedoucí úloha strany,takže hlavu vzhůru a nahoru aby byla zdůrazněna tvoje úloha v životě snad jsi se aspoň trochu pobavil jinak pokud si nebudeš vědět rady tak je tu www.hehp24.cz pokud máš depresi měl by ses léčit dokud je čas

Pavel (Po, 4. 6. 2007 - 20:06)

Dobrý den, sedím tu sám a není tu nikdo, kdo by si chtěl popovídat. Cítím vnitřní bolest. Komu budu chybět, když zemřu ?

Pavel (Ne, 3. 6. 2007 - 14:06)

Ahoj Esmeraldo, díky za radu. Zkusím vše, aby mi bylo lépe. Je mi fakt hnusně.

Esmeralda (Ne, 3. 6. 2007 - 13:06)

tak za prvé vstaň a udělej si velký hrnek horkého kakaa dodá ti hořčík na depku a pak vstaň a jdi se projít uvidíš jak krásně prší a že i déšť je krásný nejen slunce,dny nás všech nejsou jen samé slunce taky nám někdy prší hodně záleží na tom jak ten náš déšť vezmeme jestli tak že budeme mokří nebo tak že když neprší nebude úroda po procházce si dej na internetu veselá vide a pobav se snad trochu zaženeš chmury

Pavel (Ne, 3. 6. 2007 - 13:06)

Dobrý den, dnes se necítím vůbec dobře. Sedím u počítače a přepadají mě černé myšlenky. Nevím jak je zahnat.

Reklama

Přidat komentář