Reklama

Antidepresiva a jejich vysazování

Pavel (Pá, 10. 6. 2016 - 18:06)

Steve ano,pohled či poznání reality muže představovat sok ,stres.Dlouhodoby stres se pak nějak somaticky projevi. Záleží na kvalitě lékaře, nebot řada onemocnění se muže projevit podobne.

Steve (Pá, 10. 6. 2016 - 17:06)

Podívat pravdě? No, radši tu pravdu nevidět ... právěže ten pohled reálný způsobil toto onemocnění.

O léčivu by se dalo diskutovat na dlouhé téma .... ale nejsou to oblbovací bonbonky, nebo že by člověk měl hnd náladu na tančení a veselí - to je špatná fáma a úplně mimo.

co radím ? (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

Podívat se pravdě do očí a nebát se.....!!!!
Možná mi neuvěříš ale mojí mámě dali nálepku..." schizofrenie" jen proto že jí zastřelili tátu, máma umřela když jí byla holčička.. pak jí nevlastní chtěla otrávit ( nehoda nebo ne pravda...nevím)...nevěděla si s tim rady....
Vychovala nás dobře...byla hodná a spravedlivá !!!
Chci jen ríct ze když jí doktoři naordinovali léky...nebyla to ona.....když jí je vysadlii mnoho jsem pochopila , každopádně byls : normální " promiň mami !!!!....ty
Jo prášky jen oblbují...možná " na čas? pomúžou" ale oblbují VAŠÍ OSOBNOST .
Maminko děkuji ...mám Tě rádá. !!!!!!!

promiń (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

schizofrenie je duševní...Jsi kráva

promiń (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

schizofrenie je duševní...Ty s tí máš osobní zkušenost ?? Jestli ne pomlč.

promiń (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

Ale ty jsi kráva...
Jsem slušný člověk...ale tohle už je moc....

co radím ? (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

schizofrenie je duševní...Podívat se pravdě do očí a nebát se.....!!!!
Možná mi neuvěříš ale mojí mámě dali nálepku..." schizofrenie" jen proto že jí zastřelili tátu, máma umřela když jí byla holčička.. pak jí nevlastní chtěla otrávit ( nehoda nebo ne pravda...nevím)...nevěděla si s tim rady....
Vychovala nás dobře...byla hodná a spravedlivá !!!
Chci jen ríct ze když jí doktoři naordinovali léky...nebyla to ona.....když jí je vysadlii mnoho jsem pochopila , každopádně byls : normální " promiň mami !!!!....ty
Jo prášky jen oblbují...možná " na čas? pomúžou" ale oblbují VAŠÍ OSOBNOST .

Lenka (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

Podívat se pravdě do očí...schizofrenie je duševní onemocnění, nedává se z důvodů, které uvádíš. Nedává se vůbec, získává se v průběhu života, obvykle v pubertě. Dá se s ní žít kvalitní život, pokud se člověk tou nemocí zabývá. Stigma téhle nemoci je na samostatnou diskusi.
Ty jinak děvče plácáš hlouposti, zajdi si k doktorovi a pravdy se neboj...

promiń (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

Trochu se mi plete moderno...
Moje mámá byla ta nejlepší na světě...
Nebudu se rozepisovat...chci jen říct že jsem tomu jako holka nerozuměla ale když jí je vysadili " nebo ona" řekla a cítila že to má za pár.....věděla jsem že je naprosto v pohodě.......maminko děkuji Ti za vše....!!!?

co radím ? (Čt, 9. 6. 2016 - 23:06)

a co jim radíš ty?Podívat se pravdě do očí a nebát se.....!!!!
Možná mi neuvěříš ale mojí mámě dali nálepku..." schizofrenie" jen proto že jí zastřelili tátu, máma umřela když jí byla holčička.. pak jí nevlastní chtěla otrávit ( nehoda nebo ne pravda...nevím)...nevěděla si s tim rady....
Vychovala nás dobře...byla hodná a spravedlivá !!!
Chci jen ríct ze když jí doktoři naordinovali léky...nebyla to ona.....když jí je vysadlii mnoho jsem pochopila , každopádně byls : normální " promiň mami !!!!....ty
Jo prášky jen oblbují...možná " na čas? pomúžou" ale oblbují VAŠÍ OSOBNOST .

Steve (Čt, 9. 6. 2016 - 21:06)

a co jim radíš ty?

? (Čt, 9. 6. 2016 - 16:06)

Kdyby to léčivo bylo...nabízejí protože nic jinýho nemají nebo neumí nebo nechtějí.

Steve (St, 8. 6. 2016 - 17:06)

Kdyby to léčivo bylo "k ničemu" tak by ho přeci doktoři nenabízeli. Ale to platí obecně na léčivo ... To jen důchodci do ssebe rvou málem celou lékárnu a myslej si že si tím stáří a blížící-se smrt vyléčí. nevaléčí, jsou to neléčitelné věci a procesy ... ale to je stejně nepřesvědčíte.

To je podobný jako s těma "Šmejdama" nebo podomníma opravářema nebo kotrolora měřidel .... Je to marný, marný, marný!

Honza M. (St, 8. 6. 2016 - 13:06)

Zdravím všechny,... Dle mého názoru antidepresiva nic nevyřeší jen si jimi člověk huntuje tělo.

Máte špatný názor. Léky dokáží depresi vyléčit, známý je asi nezodpovědný, když mu léky docházejí. Deprese tělo zatěžuje mnohem více než léky.

Danny (St, 8. 6. 2016 - 12:06)

Proč to nevyzkoušíš?...Přečti si prosím znovu a pomaleji poslední větu...

Steve (Út, 7. 6. 2016 - 17:06)

Když je to nárazový vysazení .... tak to problém je - abst'ák. AD se musí vysazovat pomalu ... pomalu snižovat dávku.

Ale NÁVYK je něco jiného nežli ABST'ÁK z náhlého vysazení.

Takže se Blanko ničemu nediv, je to normální efekt.

Blanka Tichá (Út, 7. 6. 2016 - 13:06)

Zdravím všechny,

chtěla bych se zeptat, zda nevíte jestli antidepresiva nejsou návykové. Můj blízký příbuzný je bere už 3 roky a když mu dojdou, tak je strašne nervózní a nepříjemný na své okolí. Dle mého názoru antidepresiva nic nevyřeší jen si jimi člověk huntuje tělo. Chtěla bych mu nějako pomoc, aby byl po psychické stránce už fit. Bohužel jak tu píšete o sportu, tak sportovat a ani jiné fyzické zátěže z jiných zdravotních problémů dělat nemůže :( .

ano (Út, 31. 5. 2016 - 17:05)

Zdravím všechny, taky beru...běhání, sport, fyzická práce, práce na zahradě. Nejprve se k tomu musíš donutit, nebude se ti chtít, ale pak jakoby vypneš mozek a jedeš....je to nejen relax, ale i léčba psychiky. Konečně, v různých léčebnách je právě fyzické výkon součástí léčby....endorfiny

Steve (Út, 31. 5. 2016 - 17:05)

... kam .... !? (ty,ty,ty)

jasně (Út, 31. 5. 2016 - 16:05)

Proč to nevyzkoušíš? Nevysedávej u počítače a mazej.

Reklama

Přidat komentář