Reklama

Antidepresiva a jejich vysazování

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Dobřany vis....

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Tak to nepůjde jsem z Plzne

Steve (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Steve,pojď na kafe...Pokud jseš z ML, jo klidně zajdem ... mám kupon na 2 grátis :-D

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

K tematu. ........mluviti stříbro,mlceti zlato...

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Steve slyšel jsem krasne prirovnani...doktor bez kvalitních vědomosti je jako krtek...pracuje ve tmě a občas po nem zůstane hromádka hlíny. ..

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Steve,pojď na kafe ....vysvětlím ti to..

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Steve,každé rozhodnuti vymezí do budoucna rozsah naslednych možností......třeba az některe reseni úplné vyloučí. .....

Steve (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Nevím, nějak ti nerozumím o čem tady vlastně mluvíš ...

Že v každém dospělém něco zůstává méně či více dětské (z dětství) ano to vím, to není nic nového. Ale jak to má či nemá souviset s psych nemocemi a medikamenty - to opravdu nevím. NIJAK.

Napiš prosímtě radši něco k tématu ...

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Steve,každý se můžeme dopustit chyby.Pokud se už tak stane musím najít v sobe silu a pomocí......nebo pozadat kamaráda ,aby problém převzal a pomohl ...tech možností je určíte více. .
Blíženci nejsou výjimkou ....jako ostatní znamení mohou setrvávat v dětské či kompenzovane rodicovske roli ...mohou i dospět do vyzrálé formy .....jako všichni. ..

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Steve, maska chrání to naše male ditě v nás. Postupné zivotem bychom meli směrovat k odstranění masky.? Psycholog a maska .....,

Steve (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Ty nemoci, jejich odhalení a správná léčba - to by měli odhlait lékaři, leč občas se netrefí a léčí nesprávně, či jinými léky .... holt jim to odpust'me - nejsou vševědové, takže občas léčí nesprávně a nasazují nesprávné léčivo. Budeme je za to ale snad kamenovat?

(jak by to dělali islamisté a ti zaostalí z Afriky, Arabských států apod)

To přeci nelze ...

Steve (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Pavel: Nastínils tu několik témat .... ted' jsem zmaten a nevím na co vlastně reagovat. Ano, svým spůsobem máš pravdu. Nevím ale jak to spolu souvisí.

Ta maska - ano - ale to je vlastně přetvářka navenek (někteří to ovládají bravůrvně, obzvláště Blíženci)

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Prý je dobře; neviděl jsem ,už se nepamatuji,nevzpomínám si,nevím,možná asi.atd.

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Ano,pochopitelne,?odbornost a maska t.j.jina otázka. ...

ano (So, 11. 6. 2016 - 13:06)

Steve,každý nosíme něco...Přesně tak a to i doktoři.

lenko (So, 11. 6. 2016 - 13:06)

schizofrenie je duševní...Nedává se ? No diagnostikuje, bohužel někdy se ta nálepka nalepí, stačí mudr cvach a je to.
Jak je možný že i dnes jednomu člověku určí 3 různí lékaři jinou diagnózu ??? a to dost odlišnou co se týče psychiky.
Tak mi to vysvětli .

milá (So, 11. 6. 2016 - 12:06)

schizofrenie je duševní...Lenko před 50 lety nebyla taková možnost terapie, máš trauma?= jsi blázen tady máš léky, znám víc lidí co z nich tyto léky udělaly trosky, ano jistý přínos to mělo asi ale
mnoho lid? by dnes jisté věci vyřešilo s kvalitním psychologem, to že má někdo trauma z toho že příjde o rodiče neznamenáže má schizofrenii. Tak to ale bylo, a ty pokud s tím nemáš osobní zkušenost ?být mudr taky rychle stanovuješ dignózu...
Neříkám že ta nemoc není, ale plno lidí má špatnou léčbu...

Pavel (Pá, 10. 6. 2016 - 19:06)

Steve,každý nosíme něco jako masku,ktera chrání naše vnitřní Já ....
před zranenim z okolí. Teprve po odstranění masky zjistíš jaky ten druhy skutečné je.Nekdo muže budit dojem lháře, podvodníka ,lumpa. .
.ale muže to byt skutečné jenom dojem...To plati i opacne na první pohled seriózní čestný ....Umět přečíst druhého vyžaduje hodně zkušeností a i tak ...

Koník (Pá, 10. 6. 2016 - 18:06)

Vysazuji ode dneška Deniban, Klomipramin a Neurol. Rozhodl jsem se udělat to najednou , budu vás informovat.

Pavel (Pá, 10. 6. 2016 - 18:06)

Steve ,každý z nás je nějak "ustrojeny",narodí me se rodičům s určitou prožitou historii,do nějakého kulturne politického prostředí, zijeme,pracujeme ,raduje me se atd. v nějakém kolektivu. TO vše má na nás vliv,pozitivní i negativní.

Reklama

Přidat komentář