Reklama

Nahota, stud a školní prostředí

Radka (So, 30. 7. 2011 - 19:07)

tak ve školce se děti zas...To je pravda, že nevnímají sexualitu, ale stejně jsem se styděla ne jen před klukama, ale prostě přede všema to bylo celkově nepříjemný.

raduš, (So, 30. 7. 2011 - 19:07)

tak ve školce se děti zas tak nestyděj a ještě nevnímaj sexualitu

Radka (So, 30. 7. 2011 - 19:07)

My, když jsme měli vždy 1× do roka přespávačku ve školce, museli jsme stát v řadě úplně nazí kluci a holky dohromady a čekat až na každého dojde řada aby nás mohla p. učitelka osprchovat :D

eoj (So, 30. 7. 2011 - 17:07)

na slovensku vyšetřovali všechny dohromady a plavalo se bez plavek?

joe (So, 30. 7. 2011 - 17:07)

nahota na školách kedysi bola bežná záležitosť - preventívne prehliadky, plavecké kurzy atď., teraz to tak nie je

David (St, 26. 1. 2011 - 08:01)

Já když mi bylo 13 nebo 14, tak jsem mamku uprosil před dovolenou k pořízení kraťasových plavek - tehdy to začínalo teprv být módní a byly dost drahé, musel jsem mámu ukecávat. Když jsme pak byli v kempu tak první koupání byla pohoda, ale po návratu od vody jsem zjistil, že plavky mezi věcma nemám. Mamka byla dost naštvaná a odmítla mi koupit jiné, takže zbytek dovolené jsem se musel koupat nahý. Dodneška si myslím, že mi ty plavky schválně sebrala ségra s kamarádkou, protože na mě pak pořád koukaly a chichotaly se.

zarri (Po, 10. 9. 2007 - 01:09)

Jóóó, společné sprchy... je jisté ubytovací zařízení, kde se to rok co rok provozuje. Ale černoch jsme tam neměli.
Zato jsem byl letos o prázdkách v jedné takový dost fajné "ubytovně". K ubytování sloužila budova školy... délka pobytu asi týden. No a ve škole sprchy zpravidla nebývají...V téhle byla jedna, ale na dívčích záchodech a věčně obsazená. Pro kluky tam byly na dvoře tři roury vystrčený ze zdi a na nich kropítka... Docela silný exhibicionismus. nejhorší to bylo poprvý, ale potom už to šlo. Člověk si zvykne, akorát na něj všichni čumí. Pravda, jednou se mi stalo, že jsem se tak sprchoval a přišel borec a začal si ho mydlit pod plavkama...

Kata (Po, 18. 12. 2006 - 18:12)

Jo spolecne sprchy to byl na koleji mazec, zejmena kdyz znicehonic se ve sprse objevil cernoch.

Pavel (Po, 18. 12. 2006 - 16:12)

Nemyslím si, že by společné sprchy byly něco běžného. Nikdy jsem to nezažil a vím, že ženy nesnesou přítomnost muže například na WC. Nedokážu si teda vůbec představit společné sprchy. Společné sprchy v některých zařízeních mohou být, ale neznamená to, že se tam sprchují společně muži a ženy. Když se tam sprchuje žena, tak muž musí počkat až žena své sprchování dokončí a teprve potom tam může jít muž.

Jitka (Ne, 17. 12. 2006 - 10:12)

Taky se musim pridat k tomu, ze spolecne sprchy jsou bezne. Nebo aspon u nas na koleji to tak bylo. Byly jedny sprchy pro kluky i holky na na patre. Nechapu co to ma za vyznam ta vytka s hygienou a ze by to neproslo, ja myslela ze je to otazka kultury a konvenci nevidim duvod proc by do toho mela hygiena mluvit.

Návštěvník (So, 26. 8. 2006 - 21:08)

Ty společné sprchy nejsou zase taková fantazie nějakého úchyláka.Když pominu nudistické kempy v Jugošce,tak ve Francii jsem byl v kempu překvapen že se tam ve sprchách v mužské části pohybovali ženy a klidně se vedle mě sprchovali.Já bych do ženského nevlezl,už proto že je mi to nepříjemné,jako že bych byl za šmíráka.Později jsem si na to zvykl a už mi to nevadilo.Holil jsem a za mnou se koupali dvě holky ve sprše,třeba měli u nich plno.Bylo to na Korsice a ve většině kempů to takto fungovalo a nebyli to nudistická střediska,kterých je tam hodně.
V Tatrách jsem se chodil mýt do potoka,našel si vhodné kameny a myju se,když přišla Němka asi 5 metrů vedle se rozkročila a začala se omývat.Tak jsem klidně dokončil a šel pryč.Viděl jsem ale nezblázním se snad.

Pavel (So, 26. 8. 2006 - 09:08)

Taky tomu nevěřím. Na hygienická zařízení těchto objektů (bazény, koupaliště, hotely, ubytovny....) jsou totiž normy a ty to musí splňovat, jinak jim to hygienici zavřou. Rozhodně NEMŮŽE existovat, aby se např. na hotelu či ubytovně ve společných sprchách myli muži a ženy dohromady. To jsou zas fantazie nějakého úchyláka. Samozřejmě se to v určitých případech dělá (společné sauny, nudistické pláže). Ale tato místa jsou na to přímo plánována a člověk tam jde s vědomím, že to tak bude. Mimojiné, i na těchto zařízeních je WC pro muže a ženy oddělené. ROZHODNĚ NEBUDOU SPOLEČNÉ SPRCHY NA NORMÁLNÍM HOTELU ČI UBYTOVNĚ!

Zarri (Pá, 25. 8. 2006 - 23:08)

Máchovo jezero.

Terro (St, 21. 6. 2006 - 15:06)

A kde ten kemp byl?, tomu totiz moc neverim

Zarri (So, 17. 6. 2006 - 01:06)

Teď nedávno jsem byl taky v takovém zajímavém kempu - na školním výletě - a rozhodně se nejednalo o nějaké puritánské ubytovací zařízení. Pánské společné sprchy, málem tam ještě bylo vidět okýnky ve vedlejší místnosti, a sprchovali se tam všichni dokupy - malý děcka, my starší, kantoři i staří dědci...

Jitka (St, 19. 4. 2006 - 01:04)

Myslim ze nekteri tema vzali dost po svem. Ale za kazdou "rozumnou" reakci jsem rada. K tomu co napsal dodod musim rict ze u me to bylo na stredni podano a vnimano stejne tj. jako normalni.

Jindra (Út, 11. 4. 2006 - 20:04)

Jo, ježdění do školního bazénu, na to si taky pamatuju... Jeden rok tam s náma jezdil takovej starej dědek, asi už důchodce, kterej učil někde ve vedlejší třídě, takže jsme se ani pořádně neznali, a protože byl chlap, chodil s náma do klučičích sprch. Jestli se mejeme, mu bylo celkem jedno. Samozřejmě jsme taky močili ve sprchách nebo v bazénu a někteří se nemyli vůbec a nikomu to nevadilo.
Stejně jedno mu bylo taky, když se tam někomu během koupání ztratily ze šatny slipy (nebo ponožky), prostě jel domů bez nich a nic se neřešilo... Další rok už s náma jezdily jenom ženský, ten dědek už šel do důchodu a tak s námi chodila do sprch naše tehdejší třídní učitelka (bylo to, myslím, nějak v páté nebo šesté třídě). Ta už nás ale hlídala o dost víc. Jednou se taky spolužák vyčůral ve sprše a za trest už se nevykoupal a dostal poznámku.

A k těm společným sprchám - těch už jsem zažil taky dost a taky pár zajímavých střetů... Třeba jsem se šel sprchovat a nějaká ženská stála dva metry před těma kabinkama, co se v nich sprchuje a že tam nesmím chodit, že tam má kamarádku, která nechce, aby ji někdo rušil. A zachvíli odtamtud vylezl chlap a divil se co tam ta baba tak vyvádí...

Návštěvník (Út, 14. 3. 2006 - 12:03)

A nakonec si všich společně zašoupali a pohádky byl konec .............

Boss (Po, 13. 3. 2006 - 12:03)

Ano, pokud je prirozena nahota v detstvi brana jako normalni, tak v budoucnu predejdeme smirovani a podobnym uchylnostem i pripadnym problemum ve sprchach, atd..
Sportuji a muzu vam rici ze nekde je pouze spolecna sprcha ci satna a tak neni problem ze se sprchuji holky a kluci spolu. Kdo ma problem s ostychem tak se proste nemyje a jde domu jak prase...

Pavel (Po, 13. 3. 2006 - 07:03)

Ještě k tomu koupání, jestli se flusalo a močilo do vody. U nás ne. Ta učitelka, kromě kontroly ve sprchách jestli se mejeme, nám řekla, že za čurání do vody nám dá třídní důtku. Že se to snadno pozná. Že do vody je přidána chemická látka, a když se někdo vyčurá do vody, voda kolem něj se zbarví fialově. Nevím dodnes jestli to jde-ale nikdo z nás tehdy neměl odvahu to zkoušet.

Reklama

Přidat komentář