Reklama

Nahota, stud a školní prostředí

Lu (Út, 3. 1. 2012 - 18:01)

Fernando,

proč jsem na...TO SE FAKT STALO? PROC TI TO TAK VADILO?

Fblaggyx (Po, 26. 12. 2011 - 16:12)

no abych se ale projevil sám tak u nás na koleji jsme spávali normálně až na jednu noc když jsem si s jednou holkou domluvil rande. tak jsem čekal a vyhlížel ju z okna(byla krásná a my se spolu dohodli že příjde nahoře bez).jak jsem ji uviděl tak jsem si s kámošama připravili foťák a video kamery jak jsme slišeli otevřít dveře tak jsme rychle vyběhli spokoje a začali fotit ale tam běžela úplně nahá nejškaredějsí holka jakou jsem kdy viděl a všem kteří na chdbě byli dala pusu. mám štěstí že to nebila moje první pusa ale kámoše jo ten pak řekl že bi radši lízal koule slonovi.

Fblaggyx (Po, 26. 12. 2011 - 16:12)

no nevím, my měli...jo taky souhlasím já jsem ve svých 12(nechci tím nic říct a není to zkaz pro dívky)měl už chlupi.

Karel (Pá, 23. 12. 2011 - 15:12)

Ja se jako dite stydel...no nevím, my měli prohlídky kluci holky zvlášť. Pochybuji, že v 5. tříde, teda ve 12 letech ti dělali prohlídku před celou třídou a ještě když vedle tebe stála holka

Bruca1 (Pá, 23. 12. 2011 - 12:12)

Ja se jako dite stydel strasne. Nejvic mi utkvela jedna rocni lekarska prohlidka. Nejspis v 5. třídě, pak už chodily k doktorovi holky zvlast. V te 5. jsme byli jeste pohromade, do pul tela, i holky. Stali jsme podle abecedy, z mnou ma platonicka laska uz z materske, Yvona. Doktorka mě poslechla, prohledla a pak jako vsem klukum trenky ke kolenum (toho byly holky usetreny), prohmatala varlata a přetahla predkozku. A v te chvili jsem se podival vlevo a zjistil, ze ma sousedka na mne uprene kouka, snad i predklonená, jak tam stojím nahý, s přetaženou předkožkou., hrůza a už nikdy jsem na Yvonku nepromluvil

Jiří (So, 15. 10. 2011 - 14:10)

Mám slušne cez 40,...zajímavý příběh :)

starec (St, 12. 10. 2011 - 12:10)

Mám slušne cez 40, pamätám si, že sme raz boli na lyžiarskom výcviku zo strednej a po pár dňoch tam prišli Sovieti tiež na lyžiarsky (neviem prečo tak ďaleko, keď v ZSSR bolo veľa kopcov) My sme v porovnaní s nimi mali voľnosť, napr. sme sa sprchovali oddelene, kto kedy chcel atď. Oni boli ako vojaci, chalani chodili do spŕch všetci naraz, všetci sa vyzliekli do naha a čakali, kedy sa uvoľní sprcha, nikto sa nehanbil, nikto sa nezakrýval, proste tam iba stáli a čakali

Fido (Po, 10. 10. 2011 - 21:10)

Ne, to ne - to už vlastně k tématu nepatřilo.

pro Fido (Po, 10. 10. 2011 - 21:10)

jo tak :) ja myslel ze neco k tomu studu a chovani ve skole

Fido (Po, 10. 10. 2011 - 21:10)

Myslím to zhruba ve smyslu příspěvku xxx: školy, případně jejich zřizovatelé mají málo peněz na nějaké aktivity - když se poškodí zmiňovaný bazén, je to drahá sranda; opravářské firmy jsou drahé. Na dojíždění někam jinam není pomyšlení - doprava je drahá. Zájmové kroužky utáhnou školy jen s bídou - drží je nadšení organizátorů nebo podpora rodičů. Takový předrevoluční Svazarm, který umožňoval činnost radioamatérům, leteckým modelářům nebo zájemcům o jízdu na koni - to jsou dneska jen pohádky. Poměry se změnily i v samotném vyučování - dnes opravdu stačí jen omluva od matky bez potvrzení lékaře a harant se uleje ze školy (my bychom z toho dříve měli obrovskej průšvih). A v soukromých školách učitel neznamená už vůbec nic - my jsme si zaplatili a vy nás to musíte naučit. Že při hodině svačíme nebo si dáme nohy na lavici, toho si nevšímejte.

pro Fido (Po, 10. 10. 2011 - 20:10)

Pro xxx: Jojo, máš pravdu -...jak to myslis? v cem se pomery zmenily?

Fido (Po, 10. 10. 2011 - 18:10)

Pro xxx: Jojo, máš pravdu - je jiná doba, ty poměry se změnily...

... (Po, 10. 10. 2011 - 11:10)

Kazdy z nas jiste chodil do...a jak si to měla ty? v jaky době jsi chodila do školy? za sociku nebo po revoluci?

xxx (Pá, 26. 8. 2011 - 11:08)

Pro xxx: To je snad omyl. Za...co ja vim, tak plavani uz moc neni, skoly nemaji penize na udrzbu bazenu a chatraji, pak jsou deti line a rodice jim spis daji omluvenku nez by meli neco na telocviku delat. Ted si ucitele nemuzou dovolit co kdysi.

xxx (Pá, 26. 8. 2011 - 11:08)

na střední škole jsme...hezka povídka, ale je to jenom povídka :))

Fido (Čt, 25. 8. 2011 - 22:08)

Pro xxx: To je snad omyl. Za mých školních let se plavání ve škole skutečně nevyučovalo, ale pak to bylo zavedeno (tuším, že od 3.třídy) a snad to stále platí!?

! (Čt, 25. 8. 2011 - 08:08)

na střední škole jsme...ahoj vysokoskolaku, minimalne 5 obrovskych hrubek, ze se nestydis. Kdyby to "tva" vedela, jak pises, musela by se hruzou otrepat.

Fblaggyx (Čt, 25. 8. 2011 - 00:08)

na střední škole jsme měli nádhernou spolužačku která se jednou na fotbalovém utkání svlékla do půl pasu a začali svími ňadry pořádně třepat všichni se na ni dívali a zatím naši spolužáci dali dva góli.potom začala chodit smím nejlepším kamarádem a dokonce měli sex na chlapeckích záchodech.teď to proč to píšu jednou jsem byl povolán k tabuli a ona seděla sama v poslední lavici a učitel jsi sedl do předposlední potom se spolužačka svlíkla do naha a všichni vetřídě viděli jak se můj macek zvedá do oblak.potom se učitel otočil aviděl jak je nahá a dal ji třidní dudku a potom ji její prsa a vaginu začal schovávat a přitom se jí dotkl prsou a vagini v tom jsem mu vrazil a on mi dal dudku a návrch na trojku z chování hned ten den mi ta holka dala pusu a za dva dny semnou začala chodit do konce střední a první dva roky na vysoký. prosím napištemi jak byste se v takové situaci zachovat a jak se vám to líbilo ještě mám příhodu jak přišel můj třídní opilí do školi ale to až příště.

xxx (Út, 2. 8. 2011 - 13:08)

nedá sa paušalizovať, ale...dnes na skolach neni plavani, lidi pak neumi plavat a v lete se jich hodne utopi

joe (So, 30. 7. 2011 - 19:07)

na slovensku vyšetřovali...nedá sa paušalizovať, ale ja som zažil hromadné prehliadky, teda chalani spolu, baby spolu, na nejaké ohľady žiakov sa nebral ohľad. Plávalo sa vždy v plavkách, ale povinné sprchovanie bez plaviek a dozor učiteliek (často bezohľadný) bol samozrejmosť

Reklama

Přidat komentář