Reklama

náhradní mateřství-matka

bananamama (Pá, 21. 9. 2012 - 22:09)

Ráda se stanu náhradní maminkou... Je mi 32let,mám dvě děti,jsem zdravá... Jsme z Ústeckého kraje.

M. (Po, 17. 9. 2012 - 14:09)

Ráda se stanu náhradní matkou. Mám své 2 děti, obě těhotenství i porod bez komplikací. Moravskoslezský kraj.
V případě zájmu: [email protected]

K. (So, 15. 9. 2012 - 19:09)

Dobrý den,
jsme mladý pár(29,30let) a touto cestou hledáme náhradní maminku, nejlépe ze středočeského nebo pardubického kraje.
Veškeré info máme, kliniku a právníka také...
Najde se milá žena(ideálně svobodná maminka), která nám pomůže, samozřejmě za finanč. odměnu, k tomu největšímu štěstíčku - našemu miminku??? Pište na mail: [email protected]
Budeme se těšit na odpovědi :)

martina (Po, 13. 8. 2012 - 09:08)

Zdravim, mám doma dvě nádherné a zdravé rošťany. Mít děti je něco, co se ničemu nevyrovná. Ráda pomohu ženě, která nemůže mít vlastní děti, ke štěstí. Prosím pouze vážně.
[email protected]

Jirina (St, 8. 8. 2012 - 13:08)

Dobry den, jsem 28leta maminka 2 a pul lete dcerky. Nyni jsem byla darovat vajicka a jsem kompletne zdrava. Rada bych se stala nahradni matkou. V pripade zajmu piste na e-mail [email protected]

SALOME (So, 4. 8. 2012 - 21:08)

Hladate nahradnu maminu,ktora Vam pomože stat sa rodičmi?Mam 31r.,žijem v ČR.Ja už maminou som a doprajem to aj Vam.Viac info na [email protected]

Hledáme (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

Dobrý den, ráda bych touto...Milá Ájo, prosím, už jednou jsem Vám zkoušela psát, nevím, jestli jste můj vzkaz četla. Byla byste tak hodná a napsala mi, jestli vaše nabídka ještě stále platí? S díky [email protected]

paja (Út, 31. 7. 2012 - 07:07)

Dobry den...
Před třemi tydny jsem porodila svemu bio.paru krasnou a hlavne zdravou holčičku,kterou by bez me pomoci nikdy neměli....NM je velmi velka obět a hlavně pomoc druhemu...

ikonikova (Čt, 26. 7. 2012 - 17:07)

nabizim se jako nahradni matka i se svym vajickem.jednou jsem darovala,a mam vsechni vysetreni za sebou.jsem vdana a mam 2 zdrave deticky.tehotenstvi a porod bez komplikace.vic pres mail: [email protected]

Roman (Út, 24. 7. 2012 - 22:07)

Dobrý den ráda pomůžu...VELMI BYCH UVÍTAL KDYBYS TO NEPRODLENĚ ODSTRANILA!DÍK MOC.ROMAN

Marcelka1985 (Út, 24. 7. 2012 - 07:07)

Dobrý den,
ráda bych touto cestou pomohla páru, který nemůže mít miminkou vlastní cestou. Je 26 let, mám 16ti měsíční holčičku, bydlíme v okrese Nymburk. Pro případný zájem pište na mail: [email protected], budu se těšit.

nioka (Čt, 12. 7. 2012 - 21:07)

Hledáme náhradní matku...dobry de n pokud stale hledate nm ozvete se doted beru hormony na pripravu ivf dnes se mi pani zmeho paru sesypalla zduvodu ze nema vlastni vajicka takze to pro me cele padlo cyklus ana ivf mam jen zacit tesim se)[email protected]

mona (Čt, 12. 7. 2012 - 21:07)

Hledáme náhradní matku...dobry de n pokud stale hledate nm ozvete se doted beru hormony na pripravu ivf dnes se mi pani zmeho paru sesypalla zduvodu ze nema vlastni vajicka takze to pro me cele padlo cyklus ana ivf mam jen zacit tesim se)

Náhradní matka (So, 7. 7. 2012 - 13:07)

Dobrý den,
také bych ráda pomohla párům, kterým se nedaří počít své miminko, odnosit jejich děťátko a tak jim dát to nejcennější.. Sama mám 15ti měsíční mimčo, je mi 26 let, bydlím v okrese Nymburk. Vše mám samozřejmě srovnané (citově atd.)..;-) Takže pokud byste měli zájem, neváhejte mne kontaktovat na e-mailu [email protected].

náhradní matka (Ne, 1. 7. 2012 - 13:07)

Dobrý den,
hledám zde znovu pár,který hledá náhradní matku.Již jsem byla s jedním párem domluvená, bohužel ale paní kvůli zdravotnímu stavu nedovolili vlastní vajíčka a do darovaných jít nechtěli.Je mi 34 let, jsem svobodná (ale již přes 15 let žiji s přítelem,otcem mých dvou dětí).Náhradním mateřstvím jsem si již jednou prošla a vše se nám vydařilo již po prvním ET.Pokud budete mít zájem napište na email:[email protected]

Alice (So, 16. 6. 2012 - 18:06)

Dobrý den, hledáme ženu která je již rozhodnuta stát se nebo se již v minulosti stala náhradní matkou. Nabízíme jasně stanovené podmínky, úhradu nákladů spojených s těhotenstvím/ měsíční + po porodu /, právní smlouvu.Nadstandartní lékařská péče zajištěna.Repro centrum domluveno Hledáme pouze ženu, která je psychicky vyrovnaná, ví co chce a co chceme my. Brno a okolí děkujeme za nabídky prosím na [email protected]

Denisa (Ne, 10. 6. 2012 - 19:06)

Ahojte, Ráda bych pomohla páru který nemůže mít miminko, je mi 21 let a mám už 3 dětičky a další mít nechci, všechny těhu byli v pořádku, jsem zdravá, nekuřačka. Kdo by měl zájem ozvěte se : [email protected]

tereza (Pá, 8. 6. 2012 - 12:06)

Dobry den, pritelkyne nema v...Dobrý den, Již jsem podstoupila ten dlouhý proces s NM a mam ho úspěšně za sebou MOHU DOLOŽIT PAPÍROVĚ OD SOUDU.Chtěla bych pomoci ještě jinému páru který stejně jako ten předešlí nemohl počít miminko.Ale požaduji aby jste měli již vše připravené a domluvené v reprodukční klinice aby se co možná nejdříve mohlo začít se stimulací. Prosím kontaktujte me na email : [email protected] napište vaše tel číslo a já se Vám ozvu.Ted něco o mě jsem nekonfliktní osoba se smyslem pro humor je mi 26 let,1 ditě mám a žiji v Praze. A jak jsem již uvedla jednomu páru jsem splnila jejich životní sen přivedla jsem jim na svět krásné miminko.

tereza (Pá, 8. 6. 2012 - 12:06)

Dobrý den, Již jsem podstoupila ten dlouhý proces s NM a mam ho úspěšně za sebou MOHU DOLOŽIT PAPÍROVĚ OD SOUDU.Chtěla bych pomoci ještě jinému páru který stejně jako ten předešlí nemohl počít miminko.Ale požaduji aby jste měli již vše připravené a domluvené v reprodukční klinice aby se co možná nejdříve mohlo začít se stimulací. Prosím kontaktujte me na email : [email protected] napište vaše tel číslo a já se Vám ozvu.Ted něco o mě jsem nekonfliktní osoba se smyslem pro humor je mi 26 let,1 ditě mám a žiji v Praze. A jak jsem již uvedla jednomu páru jsem splnila jejich životní sen přivedla jsem jim na svět krásné miminko.

muffinka1989@at (St, 30. 5. 2012 - 18:05)

Dobrý den,
je mi 23 let.Mám za sebou dvě pohodové těhu a ráda bych pomohla nějakému páru,který touží potom nejvíce cenným co může být-vlastní miminko.Jsem zdravá,nekouřím nepiji...Vše co vás bude zajímat ráda odpovím!
ÁjA

Reklama

Přidat komentář