Reklama

náhradní mateřství-matka

milada (Po, 17. 12. 2012 - 15:12)

hledáme touto cestou...Hledám, prosím, náhradní matku - pokusy mít vlastní děťátko nevyšly.Hledáme náhradní matku pokud možno z Prahy, která by nám porodila naše miminko.Máte-li opravdový zájem pomoci,ozvěte se,prosím, na [email protected]

Radana (St, 12. 12. 2012 - 08:12)

Dobrý den jsem z Plzně. Rozhodla jsem se být náhradní matkou Vážní zájemci mohou psát na [email protected] P.S. Pouze solidní a seriozní jednání

diana (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

ZDRAVÍM, CHCI SE STÁT NÁHRADNÍ MATKOU [email protected]

D (Po, 3. 12. 2012 - 16:12)

Jsem mladá a zdravá maminka 3 dětí a proto jsme se rozhodla že pomůžu někomu kdo to štěstíčko lásky ještě nemá. Nabízím se jako náhradní máma. Pro více info si pište : [email protected]

Helena (Út, 27. 11. 2012 - 18:11)

Hedáme touto cestou...NÁHRADNÍ MATKA Ráda někomu pomohu k miminku jako náhradní matka. Pokud chcete, ozvěte se na e-mail [email protected]ějte se všichni moc krásně :-)

pokladek (Čt, 22. 11. 2012 - 18:11)

Dobrý den
Stále hledáte Náhradí maminku?
Pokud ano ozvěte se...
Už jsem jednou Náhradní matka byla a vše proběhlo jak má, a chtěla bych udělat radost dalším lidem kontakt:[email protected]

Helena (Út, 20. 11. 2012 - 18:11)

Hedáme touto cestou náhradní maminku,osm let se snažíme o děťátko, i formou IVF, ale bezúzpešně. Proto hledáme ženu, která by nám pomohla,finanční vyrovnání dle dohody, v připadě skutečného zájmu prosíme pište na e-mail : [email protected]

xx (So, 10. 11. 2012 - 23:11)

Zdravím,můžete mi,prosím,dát někdo info,kde se náhradní mateřství provádí? Zatím jsem slyšela jen o klinice ve Zlíně.
Rok jsem chodila na umělé oplodnění a teď mi oznamili,že nikdy nebudu mít vlastní děti.Náhradní mateřství je má poslední šance.
prosím ozvěte se na adresu [email protected]

Lada (So, 3. 11. 2012 - 09:11)

hledáme touto cestou náhradní maminku z Prahy a okolí, která by nám pomohla děťátko odnosit. V případě skutečného zájmu nám pomoci, pište na adresu [email protected]

Adam (Po, 15. 10. 2012 - 08:10)

Dobry den, pritelkyne nema v...Dorbý den, s přítelkyní se o své dítě snažíme přes pět let. Doktoři ríkají, že jsme oba v pořádku. Chodíme třetím rokem na umělé oplodnění, zatím bez výsledně. Jsme z toho už hodně nešťastní a nevíme jak dál. Jako poslední možnost nás napadla náhradní matka. Jak jsme se dočetli, v našem právním státě to není tak jednoduché. S oplodněním to není tak špatné, ale následné věci. Např. když se náhradní matka cukne, tak s tím prý nic nenaděláme. Ale přesto bychom do toho chtěli jít. Věříme, že se najde poctivá matka, která v tom nebude vidět pouze tučný zisk. Pokud by se našla nějkdo, kdo by nám chtěl pomoci a udělat nás šťastnými, prosím ozvěte se nám: [email protected]

Pavla (Po, 8. 10. 2012 - 20:10)

Dobrý den, ráda bych touto...Pokud stále nabízíte nm - ozvěte se mi:[email protected]

Vlaďka (Po, 8. 10. 2012 - 13:10)

[email protected] je podvodník, který slibuje zaslání léků. Celou její činnost jsem předala na Policii ČR, která zahájila trestní stíhání pro podvod a neoprávněná distribuce léčiv. Divím se, že Vám to okrádání lidí stojí za flastr!

Tereza (Pá, 5. 10. 2012 - 02:10)

Dobrý den, ráda bych pomohla páru, který nemůže přirozenou cestou přivést na svět to pro co jsme byli stvořeni..dítě.Již jsem si tímto zdlouhavím procesem prošla a musím podotknout, že úspěšne. Porodila jsem krásnou holčičku, čímž jsem udělala obrovskou radost jednoumu zoufalému páru.Pro důvěru mohu doložit papírově.Vím co vše to obnáší jsem zdravá je mi 26let a již mám 5letého synka a žiji v hlavním městě.Pro bližší informace pište na [email protected] byla bych ráda kdyby se ozval pár který o to má opravdu zájem.

Náhradní mamka (Pá, 5. 10. 2012 - 02:10)

Dobry den, pritelkyne nema v...Dobrý den, ráda bych pomohla páru, který nemůže přirozenou cestou přivést na svět to pro co jsme byli stvořeni..dítě.Již jsem si tímto zdlouhavím procesem prošla a musím podotknout, že úspěšne. Porodila jsem krásnou holčičku, čímž jsem udělala obrovskou radost jednoumu zoufalému páru.Pro důvěru mohu doložit papírově.Vím co vše to obnáší jsem zdravá je mi 26let a již mám 5letého synka a žiji v hlavním městě.Pro bližší informace pište na [email protected] byla bych ráda kdyby se ozval pár který o to má opravdu zájem.

mirka (Čt, 4. 10. 2012 - 22:10)

Dobrý večer,hledáte náhradní maminku? Pokud ano,tak mi napište. Jsem ze SZ Čech. [email protected]

Zuzka (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

Dobrý den, mám čtyři krásné a zdravé děti. Jsem mladá -31let, takže bych ráda pomohla páru, který si děťátko přeje, ale nemůže jej z jakýkoliv zdravotních důvodů mít. Již jsem tuto možnost konzultovala s lékařem a bylo mi doporučeno, že jsem vhodný adept pro tuto pomoc někomu, kdo děti prostě míti nemůže. Nechci za to peníze, pouze vykrýt náklady na mateřství. Pouze vážným zájemcům - nejsem v situaci, kdybych si pak dítě mohla nechat, takže budu ráda, když se mi opravdu ozvou jen ti potřební a rozhodnutí. Miminko je dar a mělo by se k němu takto zodpovědně i přistupovat. [email protected]

Péťa (Po, 1. 10. 2012 - 16:10)

Dobrý den ,své zdravé děti už mám a ráda pomůžu jinému páru k miminku. Jsem velmi zodpovědná. Prosím jen vážně. [email protected]

Anna (Ne, 30. 9. 2012 - 18:09)

Ahoj,ráda se stanu Vaši náhradní matkou. 24 let,2 děti. Cena: 110 000. email: [email protected]

Ahoj (St, 26. 9. 2012 - 20:09)

Jsem solidní žena s dvěma dětmi. Nabízím se jako nahrádní matka,která už opravdu nechce žádné jiné děti,takže riziko nehrozí. Jsem vdaná-snad to není problém...v případě potřeby bych se i rozvedla,v mé situaci by mi to nedělalo problém. Asi je to klišé...ale za odměnu to nedělám,opravdu chci udělat někoho štastným,ovšem riskuji "defacto"možná i život,takže určité finance jsou zde zcela namístě. Obě těhotenství proběhla bez komplikací,to druhé(před dvěma roky zakončené plánovaným císařem)taky bez komplikací. Je mi 24 let a jsem ze severu. Email: [email protected]

bananamama (Pá, 21. 9. 2012 - 23:09)

Ráda se stanu náhradní maminkou... Je mi 32let,mám dvě děti,jsem zdravá... Jsme z Ústeckého kraje.

Reklama

Přidat komentář