Reklama

náhradní mateřství-matka

katka2244 (Pá, 18. 1. 2013 - 20:01)

Dobry den hledam nahradni matku. Prosim pokud chcete pomoci napiste na e-meil : katka2244

Léna (Pá, 18. 1. 2013 - 18:01)

Dobrý den jsem maminka od 3 dětí,bohužel mě nedopadlo známé pomoci k miminku ze zdravotních důvodů musela ukončit darování vajíček,tak že vše padlo.Veškeré testy mám,mohu začít okamžitě.Pokud budete mít zájem ozvěte se na emai [email protected]

marie (Čt, 17. 1. 2013 - 15:01)

Dobry den, pritelkyne nema v...dobry den rada bych nabydla služby nahradni matky.tel722768918

Beruska.lilien (So, 12. 1. 2013 - 11:01)

Dobrý den, ráda bych nabídla své služby náhradní maminky. Mám jedno dítě. Jsem zdravá. Již jednou jsem náhradní maminkou, byla a ráda pomohu dalšímu páru k vytouženému pokladu. Pokud je tu nějaká zoufalá rodina, která nemůže mít miminko napište a určitě se dohodneme. S pozdravem Lilien. Brno email: [email protected]

Zdenicka.Zachov (Pá, 11. 1. 2013 - 09:01)

Dobrý den,nabízím se jako náhradní maminka pro vaše děťátko,mám tři krásné děti.Volejte 776047917.

bývalá nm (St, 9. 1. 2013 - 10:01)

Pozor na Moniku F. z Prahy....Nepochopím, jak jednání Moniky F., tak jednání bio rodičů.Žádný rozumný člověk by nedal předem nějaké peníze.Za co jste jí je dali?Za milý úsměv?

A (Út, 8. 1. 2013 - 13:01)

Pozor na Moniku F. z Prahy. Je to podvodnice - má několik e-mailových adres, NM má domluveno s několika páry najednou na různých klinikách, tahá z rodičů peníze, které samozřejmě nevrací.

Zara555 (Ne, 6. 1. 2013 - 21:01)

Dobry den!Hladam nahradnu maminku, pre nase velmi vytuzene miminko, embryjka uz mame, takze mozeme hned zacat! Prosim vazne zaujemkyne, aby sa mi ozvali na mail: [email protected]

nahradnimatka88 (Pá, 4. 1. 2013 - 16:01)

ahojky,nabizim se jako nahradni matka,mam zkusenost.jsem vdana,mam 2 zdrave deti,tehotenstvi a porod bez komplikace.je mi 24 let,jsem zdrava.nejlepe zapadni [email protected]

kateřina (St, 2. 1. 2013 - 21:01)

ahoj...jsem 29 letá maminka 4 krásných holčiček a chtěla bych toto cestou pomoci jiným lidem být stejně štastná jako já...všchny těhotenstvý i porody v pořádku úplně bez komplikací..nekouřím ani nepiju..pokud někdo s takovým problémeme čtete tento inzerát určitě se ozvěte.jsem solidní a každýmu ráda zodpovím všechny otá[email protected]

renča (St, 2. 1. 2013 - 17:01)

Ano,muzu potvrdit slova [email protected]

renča (St, 2. 1. 2013 - 17:01)

Dobrý den, už dlouho zvažuji, že bych do toho šla, mám 2 zdravé děti a těhotenství i porod byly bez komplikací. Mít dítě je krásné a ráda bych proto pomohla někomu, kdo mít dítě nemůže. Požaduji 10 tisíc měsíčně a po porodu 300 tisíc. Jsem klidné povahy, vedu poklidný a spořádaný život. Jsem stále na mateřské (až do 06/14), proto využijte toho, že nejsem v žádném pracovním stresu :)pište na [email protected]

Jitka (Po, 28. 12. 2009 - 09:12)

Dobry den,rada se stanu...Sháníme náhradní maminku prosím zda-li platí vaše nabídka ozvěte se email [email protected]

Jitka (Po, 28. 12. 2009 - 08:12)

Dobrý den,sháníme náhradní maminku , která by nám byla ochotná pomoci. Jen vážně Jitka a Mirek kontakt email [email protected]

Jana Jirmová (Po, 21. 12. 2009 - 12:12)

Jsem ochotná Vám pomoci s...Dobrý den, myslíte-li to vážně napište mi na [email protected]

Johana (St, 16. 12. 2009 - 22:12)

Dobrý večer, i my scháníme, jenže ne náhradní matku, ale milující maminku a tatínka....Ty nejhodnější rodiče, kteří by přímou adopcí poskytli domov našemu zatím nenarozenímu drobečkovi. Moje kamarádka měla být náhradní matka, ale vše se otočilo, dnes je těhulka a mimíska si nechat nemůže. Najdem lidičky., kteří by milovali děťátko kterí by nebylo geneticky jejich? Jestli máte vážný a upřímný zájem, nebo si chcete jenom popovídat, napište na: [email protected]

Petra (Út, 15. 12. 2009 - 02:12)

Dobrý večer hledáme nahradní...Jestli chcete, napište na: [email protected]

Liba (St, 2. 12. 2009 - 23:12)

Dobrý večer hledáme nahradní maminku která nám pomůže odnosit naše miminko.Jen vážně.Děkuji Liba

Italka (So, 28. 11. 2009 - 11:11)

HELO ALL,mám zájem se stát náhradní maminkou seriozním partnerum,bez ohledu na to,jsou-li heterosexual či homosexuál-jedinec.Můj přítel a já to štěstí měli.Now bych ráda,abych mohla přinést radost,páru...který nemůže učinit bez náhrady o pomoc.E-mail:([email protected])

tanzanie (Čt, 26. 11. 2009 - 09:11)

Dobrý den,budem upřímní,stát se náhradní matkou není pro každého.Je opravdu pro zvláštní osoby.Uvědomte si, že se stane náhradní maminkou je velkým rozhodnutím a měli by být spravedlivě odměněny.Jen proto, že jsi náhradní neznamená,že už nikdy vidět pár nebo dítě po delviery.Většina párů a náhradní mají celoživotní vztah,který roste.Vazby mezi vámi jsou zvláštní.(uvažuji také nad tím"nahradní")[email protected]

Reklama

Přidat komentář