Reklama

Dárek na sv.Valentýna

Blboune, (Čt, 14. 2. 2013 - 02:02)

Tak nakonec jsem koupil...to jsi nekoupil jí,ale sobě,věř mi,že pokud je žena příjemně překvapena z takového dárku,jenom to hraje aby byl na domácí půdě klid,jistě by měla radost ze zlatých naušnic,nebo prstenu,nebo pěkného oblečení.Já tuhle pitomost neslavím,ale pokud-nejpříjemnější dárek by pro mě byl,kdybych slyšela otázku-co si přeješ za dárek?A já bych prostě sdělila,jaký dárek si přeju,těch nevhodných a ponechaných na dně skříně mám za poslední roky víc,než potěšujících a funkčních,dobrou,lidi.

U nás (St, 13. 2. 2013 - 13:02)

to neřešíme.Manžel že mi také něco koupil,já jsem mu koupila hrníček se srdíčkem a až přijede půjdeme někam na večeři,uděláme si hezký večer a je to.Valentýn neberu za nějaký svátek.

Žaneta (St, 13. 2. 2013 - 13:02)

Já jsem nám koupila toto http://www.erosstar.cz/vibratory-dilda-penisy/sady-vibratoru--idk/smile-crazy-collection--idz7733
:)
tak uvidíme s jakou šileností příjde přítel, typuji, že něco podobného :D

jolana (Út, 12. 2. 2013 - 15:02)

Tak nakonec jsem koupil...to my si ho koupili i bez blbýho Valentýna!

Roman (Út, 12. 2. 2013 - 13:02)

Chtěl bych manželce koupit...Tak nakonec jsem koupil vibrátor i podvazkový pás s punčochama

JANA48 (Út, 12. 2. 2013 - 12:02)

neřeším Valentýna!pro...JEJDA PANÍ INO MLUVÍTE MI Z DUŠE!TAKY NESNÁŠÍM PŘEVZATÝ AMERICKÝ KÝČE!
JE MI NA ZVRACENÍ Z TĚCH RÚŽOVÝCH A ČERVENÝCH BLBOSTÍ TED KOLEM!
TAKY NESLAVÍME!
ASI JSME VÁŠ ROČNÍK A MÁME STEJNÝ NÁZOR!
MLADÍ HOLD TÍHNOU K AMERICKÝM BLBOSTEM PROTOŽE CO NENÍ AMERICKÝ TAK NENÍ IN!!!

ina (Út, 12. 2. 2013 - 11:02)

neřeším Valentýna!pro mně americký svátek fuj...!
40let jsme poslouchali rusáky a nyní zas ameriku no to je hrozný ty jejich svátky...!a vůbec celý jejich blbiny americký nápisy... svátky santa klausové...!!!!
nedám dopustit nad českými svátky a tradicemi takže jednoznačně Valentýn fuj...!neslavíme!!!ameriku nepodporuji!!!

Leona (Út, 12. 2. 2013 - 10:02)

Ahojte, poraďte prosím...Tak já mám stejný problém. Volím většinou spíše dárky pro oba. Např večeře, masáže nebo letos jsem na www.fotondo.cz nechala vyrobit puzzle z naší společné fotografie.

xx (Pá, 8. 2. 2013 - 23:02)

Přeju si být ošukána od jednoho pána,ale nemůžu ho jmenovat,tak jak mu to mám naznačit?Poraďte,prosím!!!

Líba (Pá, 8. 2. 2013 - 23:02)

Chci si koupit byt,kurnik,lidi,věřili byste tomu,že žádný nemůžu sehnat????V dnešní době!?

Síííma (Pá, 8. 2. 2013 - 19:02)

Zdravím. Taky jsme s přítelem přemýšleli, co podnikneme.. Většinou tady tyhle věci plánujeme společně. Říkali jsme si, že bychom zašli na nějakou dobrou večeři a pak třeba na wellnessko. Myslím si, že v hotelích po Brně určitě budou nějaké ty Valentýnské akce, akorát ještě budu muset zjistit, kde..nevíte náhodou někdo o něčem? :-)

Marta (St, 6. 2. 2013 - 16:02)

No my Valentýn slavíme...bude tam valen. zábava? To nevím, že tam něco takového bývá. Taky tam v létě často chodíme, je to tam moc pěkné a opravdu dobře vaří. Tak to bychom taky s přítelem mohli uvážit tu zábavu:)) A to je teda toho 14tého?

zahradnice (St, 6. 2. 2013 - 15:02)

No tak jestli je to jeho predstava,tak z toho bude urcite nadseny :)I kdyz se trochu divim,ze ti tohle rekl az po 15 letech,ze to z neho nevypadlo driv.Ja jsem se koukala po nejakych hotylcich po brne,kam by se dalo vyrazit, ze bych ho tim prekvapila ja,ale zatim jsem se nerozhodla.Hlavne nevim,jestli vubec dostanu v praci dovcu,takze kdyby to bylo jenom pres noc a vpatek do prace,tak by to nebylo ono

Honza (St, 6. 2. 2013 - 11:02)

Moc dobré ...........

Lucka (Út, 5. 2. 2013 - 12:02)

Před nedávnem se manžel svěřil, že by chtěl, abychom koupili a já vyzkoušela vibrátor. Manželé jsme 15 lel, ale nikdy jsem nic takového nevlastnila ani nezkoušela. Napadlo mne, že bych tento nápad mohla zrealizovat jako dárek na Valentýna. Hledala jsem na netu, četla různé recenze a nakonec objednala vibrátor Iris. Minulý týden přišel. Původně jsem myslela, že ho rozbalím až s manželem, ale zvědavost mi nedala. Byla jsem doma sama, manžel byl v práci, děti ve škole a já měla odpolední. Vybalila jsem zásilku a pocítila mrazení po celém těle a touhu vibrátor vyzkoušet. Dala jsem ho nachvilku dobít. Po dobití jsem si pustila tichou hudbu, lehla si na sedačku a s vibrátorem začala intuitivně dělat vše co mě bylo příjemné. Byl to super pocit. Po chvilce dráždění poštěváčku jsem nevydržela a zasunula si ho dovnitř do vagíny (to jsem původně myslela, že udělám až s manželem). Byla jsem tak vzrušená, že už se to nedalo zastavit. Intenzivními pohyby vibrátorem jsem dospěla k mohutnému orgasmu. Totéž jsem zopakovala ještě v sobotu, kdy jsem byla také doma sama. Teď se těším na příští týden, až to na Valentýna manželovi předvedu.

Přesně tak, (Po, 4. 2. 2013 - 15:02)

i u nás.Dobrý oběd,nebo večeře.Když už doma,tak nějaký zákusek,chlebíček a tak.

zahradnice (Čt, 31. 1. 2013 - 11:01)

Me osobne by se nejaky pobyt libil,kdyby me tak pritel prekvapil.Porad lepsi nez nejake pradlo,ktere mi vzdycky dava a ktere stejne nenosim,protoze se mi netrefi do vkusu a vetsinou ani do velikosti :)
Ale zase ocenuju,ze mi vubec neco koupi,to zase ocenit musim.No a kam chces jet?Ma to byt jenom na jednu noc nebo na delsi dobu?A chcete nekdy i vylezt z pokoje nebo planuje i nejake vylety a podobne?chce to mit aspon nejakou predstavu

pobyt (St, 30. 1. 2013 - 09:01)

Ahoj,já přemýlím co koupit příteli na valentýna,ale zatím mě nic nenapadá.Uyžovala jsem,že bysme si mohli někam na ten den zajet,případně zůstat do pátku,když to tak dobře vychází.Nevíte o nějakém pobytu,kde by bylo něco na valentýna?Spíš budeme chtít být sami,ale nějaká dobrá večeře by určitě chybět neměla

Myslím si, (Čt, 17. 1. 2013 - 15:01)

Svátek Valentýna = svátek...že to slaví možná víc mladí lidé,než dospěláci,za nás to nebývalo.

! (Čt, 17. 1. 2013 - 15:01)

Svátek Valentýna = svátek obchodníků, kterým zvyšuje tržby. U nás nemá tradici.

Reklama

Přidat komentář