Reklama

Dárek na sv.Valentýna

Marta (Út, 10. 2. 2015 - 17:02)

Já jsem to letos pojala jinak, koupila jsem lístky do divadla a to na Othella :)
Tak se těším. Přítel taky rád chodí do divadla, ale určitě takový dárek nebude čekat :) Lístky jsem sehnala s 20% valenstýnskou slevou, tak si uděláme výlet do Prahy :)

petucha (So, 7. 2. 2015 - 18:02)

Kamarádka mi poradila stránku www.mujpullitr.cz kde jsem si objednala broušený půllitr se jménem přítele.

Sirio (Út, 3. 2. 2015 - 14:02)

Zkus něco lehce erotickýho třeba z www.bananek.cz, tím chlapovi uděláš radost vždy a spojíš příijemný s užitečným

Leona (St, 5. 6. 2013 - 12:06)

symbolicky dárek, kytička, čokoláda, případně večere, pěkný společný večer, nebo nějaká blbuska, jak ojsem třeba koupila vtipné boxerky partnerovi nebo tak něco. Rozhodně žádné velkolepé slavení ;)

jina (Čt, 25. 4. 2013 - 20:04)

A to ho donutíš?já kdybych...Dvakrát přemluvat ho nemusím, máme to prpstě rádi. Nene jen se cvičí ve 42 stupních, podívej se na www.hotcityyoga.cz

renata (Út, 23. 4. 2013 - 08:04)

Můj chlap je na praktický...A to ho donutíš?já kdybych dala chlapovi permanentku na jogu tak je asi rozvod :)a tu hot jogu ani neznám, nějaká rychlejší?

Banna (St, 5. 2. 2014 - 19:02)

Ahoj všem Valentýnské dárky nakupuju vždycky na www.anetashop.cz, letos jsem nakoupila úžasnou svíčku, aroma vosky a šumivé koule - tak se těším jak se budeme společně válet ve vaně.

jina (Po, 25. 3. 2013 - 20:03)

Ahojte, poraďte prosím...Můj chlap je na praktický dary a tentokrát jsem ho překvapila, darovala jsem mu permici na bikram jogu, já na ni chodím už nějakou dobu, on tvrdil, že by to taky rád zkusil, tak už se nemá na co vymlouvat. aspoň budeme mít společnou aktivitu, poslední dobou je toho času nějak málo

Mirina (Út, 19. 3. 2013 - 21:03)

No pro nás to je asi nejlepší. Vaří suprově, vypadá to tam taky fakt pěkně. Příjemná obsluha. Máme to tam prostě rádi :-). Tak to jestli tam pojedete, tak se tam určitě zastavte.

Jiřina (St, 13. 3. 2013 - 11:03)

Ten Kadclův mlýn je nejlepší hospůdka v tom Mariánském údolí? Tam jich je dost pokud si to dobře pamatuji, ale dlouho jsem tam nebla, tak se právě zajímám, protože jsem slíbila dětem, ze je tam letos vemu, tak at víme, kam se pak jít třeba dobře najíst a tak

Mirina (Čt, 7. 3. 2013 - 13:03)

Kadclův mlýn je fajn, také tam občas zajedeme. Hlavně v léte, když se jedem podívat do Mariánkého údolí :-)
A také souhlasím, když se dva mají rádi, tak si to dokáží připomenout i jindy.

Sára (St, 27. 2. 2013 - 21:02)

Taky se musím připojit, na kaskádě sme byli na valentýnské menu taky.. a musím říct, že jsem byla mile překvapená :)

N. (Čt, 21. 2. 2013 - 23:02)

Já jsem byla také na té...Ale jistě,ten svátek je nesmyslnej.

N. (Čt, 21. 2. 2013 - 23:02)

Já jsem byla také na té...Ale jistě,ten svátek je nesmyslnej.

Petruse (Čt, 21. 2. 2013 - 18:02)

Já jsem byla také na té zábavě v Kadlcově mlýně. Mívají tam různé akce, vždycky je s přítelem velmi rádi navštěvujeme. Máme to tam rádi. Jinak Valentýna taky nějak neslavíme. Když se mají dva rádi dokáží si to připomenout kdykoli a ne jen na 14 února. No ne?

lucka (Čt, 21. 2. 2013 - 12:02)

No my chodíme na véču i prvního května a občas i na den žen.Prostě u nás se vždycky nějaký důvod najde :)
amalie: jaké zábavy myslíš?nebo to nebylo na můj příspěvek?

Amalie (Po, 18. 2. 2013 - 11:02)

No my Valentýn slavíme...Jee tam to také znám. Oni tam dělají i zábavy jo? Tak to se tam příště taky podívám.

Sylva (Ne, 17. 2. 2013 - 16:02)

My valentýna neslavíme,ale...Zdravím. Jojo o kaskádě jsem taky slyšela, že tam měli letos opravdu super valentýnské meny. Kamarádka tam byla s přítelem na večeři a básnila mi o tom snad až do včerejška :D ..Já Valentýna moc nepreferuji, takže raděj si na nějakou dobrou večeři skočím 1. května :-)

lucka (Pá, 15. 2. 2013 - 09:02)

My valentýna neslavíme,ale jelikož nám na toto datum vychází výročí,tak se částečně slaví.Na dárky moc nejsme,takže si většinou zajdem na nějakou dobrou večeři,k tomu vínečko.Včera jsme vyrazili na kaskádu u brna,měli výborné valentýnské menu,mňam mňam :)

To byl kolizní (Pá, 15. 2. 2013 - 01:02)

Na dárky kašlu,ztratila jsem chlapa,s kterým mě to šukání fakt bavilo a i ty řečičky.

Reklama

Přidat komentář