Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

luci (So, 25. 8. 2018 - 12:08)

Škoda, že kastrace je...Je to legálně problém protože averze vůči tomuto zákroku pochází z války kdy to prováděli nacisté u nežádoucích etnik a mentálně retardovaných. Jinak je to drobný chirurgický zákrok. Pokud je provedený sterilními nástroji v čistém prostředí tak nic nehrozí.

Morten (So, 25. 8. 2018 - 12:08)

?Varlata nejsou životně důležité žlázy a k uspokojení ženy opravdu nutná nejsou.?
A ani u subíka nejsou varlata nutná k jeho uspokojení. Často mu stačí jenom spokojenost své Paní, že ji hezky vylízal, uspokojil a podobně. I proto nemá větší problém své varlata obětovat své Bohyni.
Eunuch potřebu svého uspokojování nemá a ani ho nevyhledává, takže uspokojení ani nepostrádá.
A hlavně, uspokojování a spokojenost je stav mysle a ne varlat.

Morten (So, 25. 8. 2018 - 12:08)

Asi máš pravdu. Někdo si...Škoda, že kastrace je velký problém, tady v ČR, hlavně tou legální cestou.

luci (So, 25. 8. 2018 - 11:08)

Třeba toho chlapa už...Asi máš pravdu. Někdo si nechá vycpat prsa, zadek modelovat stydké pysky. Proč by někdo neměl potřebu kastrace? Je to také chirurgický výkon jako každý jiný. Varlata nejsou životně důležité žlázy a k uspokojení ženy opravdu nutná nejsou. V případě potřeby může být žena oplodněna jiným mužem, což ostatně není neobvyklé ani u párů kde muž varlata má. Jako antikoncepce spolehlivé a nenáročné není potřeba myslet na pilulku.. Takže kastrace muže z dobrých důvodů by neměla být problém.

Morten (So, 25. 8. 2018 - 10:08)

Nevím co je na tom pro...Třeba toho chlapa už soulož nezajímá, chce své Paní sloužit pouze orálně, prsty nebo jinak. Jako vyřezaný otrok se může cítit být fajn.
A (nebo) partnerka má už té soulože dost, otravuje a neuspokojuje jí, jak to bylo dřív a to může být z různých důvodů. Může se cítit být obtěžována jeho častýma erekcemi, to jsem zažil na své vlastní kůži. Nebo dokonce nucena k souloži a de facto znásilňována. Většinu to končí rozchodem nebo rozvodem což může dost negativně ovlivnit i děti, přátelé, bydlení, majetky apod. Ale v případě, že se spolu domluví na kastraci partnera, k nepříjemnostem nemusí dojít. Ano, je to extrémní a radikální řešení. Důležité je mít vyřešenou otázku dalšího potomstva. Ale po odeznění libida partnera můžou být oba spokojeni a je to fajn jak pro partnerku, tak pro partnera. Pokud náhodou partnerka znova chytne mízu, může dát partnerovi modrou tabletku, pichnout Trimix a nebo podávat testosteron a opět souložit s bonusem stoprocentní ochrany před nechtěným otěhotněním.

Tony (So, 25. 8. 2018 - 00:08)

Nevím co je na tom pro...Smiř se s tím, že jsou tací a od některých velmi žádaní.

luci (Pá, 24. 8. 2018 - 22:08)

regino a to vlatní rukou,...Nevím co je na tom pro chlapa fajn být vyřezaný jako valach, vůl nebo vepř.

saam (Pá, 24. 8. 2018 - 11:08)

Precizní provedení...regino a to vlatní rukou, bys udělala, joo to musí být fajn

luci (Čt, 23. 8. 2018 - 23:08)

je nesmysl.Může trvat...To je pravda ,než se spermie od předchozích plnohodnotných ejakulací sekretem prostaty odplaví může to ještě několik týdnů trvat. Ale faktem zůstává ,že jako samec hoch skončil. Proto se jim to vždycky dělalo.

Regína (Čt, 23. 8. 2018 - 23:08)

Precizní provedení zákroku. [email protected]

rukono a budar (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

mam romskou paní a ta mě chce dát kastrovat,ale nevím,kam se obrátit.Poradte prosím

X (Po, 16. 9. 2019 - 17:09)

Ma tvoje Pani dlouhe nehtiky a nosi stale podpatky?

rukono (Út, 1. 10. 2019 - 11:10)

ano má,ale já je potřebuji vyndat celé,protože je musím před paní sežrat

luci (Út, 1. 10. 2019 - 19:10)

A myslíš , že to dokážeš ?

X (Út, 1. 10. 2019 - 13:10)

A chova se hodne arogantne?

Jirka xy (Po, 16. 9. 2019 - 16:09)

.... do vztahový poradny nebo možná spíš na policii.

Pičus (Čt, 23. 8. 2018 - 22:08)

Jste tady všichni úchylové a měli byste se léčit. Hned!

Leoš (Čt, 23. 8. 2018 - 15:08)

To bude jalový,nedovedu si představit,že bych šukal babu a někdo mi při tom zezadu uřízl koule,nebo mi obřízl ptáka a s tím bych musel píchat.To musí být hodně kruté.

Adél (Čt, 23. 8. 2018 - 14:08)

je nesmysl.Může trvat...V budoucnu bude jalový, to že je v okamžik výstřiku plodný mě nevadí.

To (Čt, 23. 8. 2018 - 05:08)

Jako to vědomí že jsi...je nesmysl.Může trvat klidně i měsíc než bude bez spermií.Chce to si o tom něco zjistit.

Reklama

Přidat komentář