Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

pavelsluha (So, 9. 12. 2017 - 23:12)

Sluhou můžeš být i s...Vim ze je to naporad moc se mi libi prazdny pytel a penis ktery nestoji,jsem sub. a moc chci

luci (So, 9. 12. 2017 - 23:12)

luci ano chci curat v sede a...Sluhou můžeš být i s varlaty.Nevím proč chceš být vyřezán jako nějaký pouliční pes?Uvědom si,že je to napořád!!!

pavelsluha (So, 9. 12. 2017 - 22:12)

To už nechceš čůrat ve...chci curat v sede

Pavel (So, 9. 12. 2017 - 22:12)

luci ano chci curat v sede a byt eunuch sluha

luci (So, 9. 12. 2017 - 21:12)

[email protected] ...To už nechceš čůrat ve stoje jako kluk a sedat na bobek jako holka?

Pavel (So, 9. 12. 2017 - 21:12)

[email protected] otrok ke kastraci odevzdam sve kulky i penis

luci (Čt, 7. 12. 2017 - 18:12)

sexualita je v mozku, ovšem...Pokud jsou muži kastrací odstraněna varlata,může přesto navodit erekci a ejakulovat.Proto byl eunuchům kteří hlídali harémy čínských císařů a orientálních panovníků vyřezáván s varlaty i penis až od kořene.Znemožnila se tak ejakulace do vagin žen panovníků a jejich znečištění sekretem prostaty,který tvoří devadesát šest procent ejakulátu.

tak (Čt, 7. 12. 2017 - 16:12)

sexualita je v mozku, ovšem...Tak tak prostě ho to přestane bavit dělat jim poskoka.
Takže pokud by mu to udělali, tak jsou sami proti sobě.

xtt (Čt, 7. 12. 2017 - 16:12)

Sexualita je v mozku,ne ve...sexualita je v mozku, ovšem právě díky varlatům. I tzv. úchylka označována jako cuckold, je dána hlavně nadržeností a tím, že ho občas manželka nechá uspokojit buď masturbací nebo milkingem. Vykastrovaný muž ztrácí tu sex. nadrženost a tím i popud ke své podřízenosti k manželce. Takže pak už není řeč o cuckoldinku, ale jen o manželce s milencem, kde manžel z nějakého jiného důvodu, který je mimo sex, jim dělá služku.

bez (Čt, 7. 12. 2017 - 15:12)

Sexualita je v mozku,ne ve...Bez varlat není touha. Prostě ho sex přestane zajímat.
Pokud si nebude píchat testosteron.

luci (Čt, 7. 12. 2017 - 11:12)

Tohle jsou deviantní...Sexualita je v mozku,ne ve varlatech.U vykastrovaného muže dojde ke snížení sexuální aktivity absencí testosteronu.Soulože je schopen, devadesát šest procent ejakulátu je sekret prostaty,oplodnění ženy je nemožné.A o to jim zřejmě jde.

Alfaman (Čt, 7. 12. 2017 - 11:12)

Tohle jsou deviantní představy. Z cuckoldem to nemá nic společného. U cuckolda nejde o odstranění touhy, naopak, o její ovládnutí. Jeho vzrušuje to ponížení, odmítání plnohodnotného sexu. A to už po kastraci možné není.

luci (Čt, 7. 12. 2017 - 10:12)

Nech si zrovna udělati...Neodsuzuj ho,je to cuckold,tedy vědomý paroháč.Tito muži jsou silně submisivní až otrocky oddaní svým ženám a milence svých žen bezvýhradně akceptují.Jen pro ilustraci nemají problém s vylízáním manželčiny vaginy po jejím naplnění milencem.Na příkaz manželky vysají i jeho penis.Je to silná deviace,ale naprosto neškodná.Toto vlákno je o úchylkách,neboli deviacích.Manželský pár provozující sex pouze spolu tzv.na misionáře je naprosto nezajímavý a nikdo to nebude tady popisovat.

Lobo (Čt, 7. 12. 2017 - 08:12)

Já až zas tak moc ne,ale...Nech si zrovna udělati lobotomii, uleví se ti.

Vik (Čt, 7. 12. 2017 - 07:12)

Moc bych chtel vykatrovat a...Já až zas tak moc ne,ale manželka a její milenec to chtějí.On říká,že opravdový cuckold nemá mít pohlavní styk se svou ženou a ona má být oplodněna milencem.Aby byla jistota,že to tak bude musí se to u mně udělat,Ze vztahu odejít nechci tak se výkonu podrobím.Je to prý nebolestivé a je to prevence proti rakovině prostaty.

Pavel (St, 6. 12. 2017 - 22:12)

Moc bych chtel vykatrovat a byt kastrovany otrok sissy , a slouzit .

Vik (Út, 5. 12. 2017 - 12:12)

Funguje to dobře, ale ze...Manželka mne na to po třech letech přemluvila.Bude to vánoční dárek.Podnikatel u kterého pracuje už má někoho kdo to dvacátého prosince udělá.Prý to upevní náš vztah.

Člověk by neřek (So, 25. 11. 2017 - 08:11)

kolik úchylů má přístup k internetu. Myslím, že by v ústavech měli zvýšit dozor.

Honza (Pá, 17. 11. 2017 - 22:11)

myslím že je v pořádku...Funguje to dobře, ale ze začátku to pěkně bolí. Když to ale chladíš pytlíkem s ledem (můžeš ho trochu posolit, vydrží dýl) tak to nebolí. Odpadne to samo asi po dvaceti dnech. Ale je lepší to hned uříznout, když to znecitlví, protože to pak pěkně smrdí, jak se to rozkládá.

Láďa (St, 15. 11. 2017 - 08:11)

o dva přizpěvky výš je...jenže mi to nejde přehrát.

Reklama

Přidat komentář