Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Tony (St, 18. 7. 2018 - 00:07)

Já si o tobě myslím, že...Celé toto vlákno je úchylné, jestli to tu opanují slimáci, tak vaše dcery budou chodit zabubány v burkách a o sen o kastrovaném muži je vůbec nenapadne. Dnešní doba potřebuje pravé muže a ne voly, kteří jimi jsou, i když mají varlata. Jenže to ženám, které podobně jako vy mají menší IQ než je IQ samic jednoho velkého domestikovaného býložravce nebo IQ samic jednoho malého domestikovaného hrabivého ptáka, nikdy nedojde.

Eva (Út, 17. 7. 2018 - 23:07)

Pár lidí si tu ode mě...Já si o tobě myslím, že jsi idiot. Je tu téma "Líbí se mi kastrovaní muži". Takže to asi bude diskuze pro ty ženy, které se s tím setkaly, nebo setkat chtěly a jaký na to mají názor. Tvoje "osvěta" je v tomhle vláknu úplně mimo mísu, Asi neumíš číst a myslet, i když se tváříš, že jsi sežral Šalomounovo hovno....

Tony (Út, 17. 7. 2018 - 18:07)

Asi ti nezbyde vyměnit manžela. Takový, který už volem je a chce si to potvrdit ještě operací se, jak to tady čtu, určitě najde.

Jiřina (Út, 17. 7. 2018 - 18:07)

Moc hezký video. Taky bych...Naprosto s tebou souhlasím,v Thajsku jsem poznala jednoho BEZ a bylo to velmi vzrušující.
Bohužel jsem vdaná a manžel se nedá...

Tony (Út, 17. 7. 2018 - 17:07)

Tvoje osvěta je...Pár lidí si tu ode mě poradit nechalo. Jako jeden Slovák, po kterém ta jeho vehementně chtěla, aby se nechal obřezat. Napsal tu, že nakonec dal na to, co tu píšu a vyměnil ji za jinou, která to něm nechce.

Myslím si ale, že takoví jsou v menšině, že u většiny opravdu platí ono KOMU NENÍ RADY, TOMU NENÍ POMOCI.

luci (Út, 17. 7. 2018 - 17:07)

Já také nebráním vůči...Tvoje osvěta je chvályhodná já jsem také odpůrkyně operace pro operaci protože je to zrovna moderní nebo sexy. Případně pro něčí sexuální uspokojení. Ale dle mé zkušenosti většinou platí:komu není rady tomu není pomoci.

Tony (Út, 17. 7. 2018 - 16:07)

Pravda může a mohlo by ale...Já také nebráním vůči tomu, pokud si to někdo chce udělat sám.
Pouze varuju, jak po tom může dopadnout, nic víc, nic míň.

luci (Út, 17. 7. 2018 - 15:07)

Mnozí zmrzačení amputací...Pravda může a mohlo by ale pokud někdo obřezán nebo kastrován být chce nebránila bych mu je to jejich volba. Uznávám že je to šílenost když to od něho vyžadováno a je k zákroku vlastně donucen. Ale tyto zákroky se přece z různých důvodů dělají tisíce let takže tradice zřejmě opravdu zavazuje.

Pavel (Ne, 16. 4. 2017 - 13:04)

Hledam zenu ktere bych odevzdal sve kulky [email protected]

Tony (Po, 16. 7. 2018 - 16:07)

Mnozí zmrzačení amputací předkožky orgasmu nedosáhnou a to nejsou vykleštění.

Alexander Bachl to psal ve 23 letech a byl už tehdy na hraně. To bylo před pěti lety, dnes už může mít žalud kvůli obřízce méně citlivý než patu.

NENÍ VŠECNO ZLATO CO SE TŘPITÍ, ZMRZAČENÍ LIDÉ PŘITAHUJÍ POUZE ÚCHYLY.

luci (Po, 16. 7. 2018 - 16:07)

Nestačí ti, že jsi...Jenomže po faraonské obřízce je žena pořád žena jen nemá stydké pysky a klitoris. Takže potěšení ze sexu jaksi není ale schopnost rodit děti zůstává. Vykleštěný muž tedy eunuch sice dosáhne orgasmu ale ženu neoplodní. Co je větší zlo?

Tony (Po, 16. 7. 2018 - 16:07)

Moc hezký video. Taky bych...Nestačí ti, že jsi úchylná acucollofilka, kterou vzrušuje zmrzačený penis amputací předkožky a hned tě rajcuje jeho druhé zmrzačení. Takovým jako ty by patřilo provést faraónskou obřízku.

Tony (Po, 16. 7. 2018 - 16:07)

.

Poslušný Chlape (Po, 16. 7. 2018 - 11:07)

Žena která by ráda eunucha? [email protected]

Alan (Pá, 14. 4. 2017 - 14:04)

Ponuknem sa na cokolvek . Len zene/zenam [email protected]

Dana (Pá, 13. 7. 2018 - 14:07)

Moc hezký video. Taky bych chtěla takovýho kluka. Má moc pěkný penis. Jak nemá ty kuličky a pytlík, tak to krásně viniká a to se mi moc líbí. Ten penis je krásně hladký a velký, i ta obřízka je super. Udělala bych se, jen bych to viděla...Škoda, že je těch vykastrovaných kluků tak málo, hned bych si nějakýho nabalila. Tý jeho holce se to taky líbí, užívá si to. Bez antikoncepce to má super. A když si ten kluk před vykleštěním uloží sperma do banky, tak není problém ani s dětmi, kdyby je ještě chtěl.

(Pá, 13. 7. 2018 - 12:07)

Právě s vykastrovanými...Tak na to aby byl chlap neplodný stačí vasektomie a ne mu hned řezat koule. Navrhoval bych těm ženským které k tomu chlapa přemlouvaji zašívat Kundy,aby je přešly roupy.

Tony (Pá, 13. 7. 2018 - 09:07)

Svět se v prdel obrací,z...Oni to už slimáci začínají v Evropě doplňovat. A takovým, jako je Žilková, se to líbí. Myslím ty slimáky.

luci (Pá, 13. 7. 2018 - 09:07)

Mudrujeme...Právě s vykastrovanými šukat mohou a mají jistotu že neotěhotní.

(Pá, 13. 7. 2018 - 07:07)

Mudrujeme nemudrujeme,každopádně chlap co si nechá dobrovolně umrdnout vejce je magor a patří do blázince.Ty ženské které to vzrušuje bych tam zavřel s nima.Když některá nechcete děti,tak nešukejte a máte jistotu že neotěhotnite.

Reklama

Přidat komentář