Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Adél (St, 1. 8. 2018 - 15:08)

Je mi jedno co si o mě myslíte. Mám ráda muže s koulema, ale vzrušuje mě i kastrace a představa sexu s kastrovaným. Jsem mladá a chci si sex užívat tak jak se líbí mě, tak nezáviďte.

Zz (St, 1. 8. 2018 - 15:08)

A tady je přesně ten...Niesu to náhodou neukojené feministky?

Doktor (St, 1. 8. 2018 - 13:08)

Je prostě vzrušující...A tady je přesně ten problém. Úchylné přispěvatelky jako luci a spol. chtějí vidět "pána tvorstva" poníženého, na kolenou a kopnout si do něj. Hádám, že máte nějaký skrytý mindrák vůči mužskému pokolení nebo muže jako takové prostě nenávidíte a prostřednictvím pošahaných představ o kastraci si jej sanujete. Ne, vy opravdu nepatříte mezi normální společnost a léčba je více než nutná.

luci (St, 1. 8. 2018 - 10:08)

neponížil či neublížil...Je prostě vzrušující sledovat jak je pán tvorstva definitivně deklasován.

to je legrační (St, 1. 8. 2018 - 02:08)

jak se každý muž bojí, aby si někdo nemyslel, že ho má malého. :-))))))))

Tony (St, 1. 8. 2018 - 02:08)

Myslím, že vám do toho co...Já ho malého nemám.

Hele Adél (St, 1. 8. 2018 - 01:08)

A co přesně tě...neponížil či neublížil ti někdy nějaký muž, že tě vzrušuje představa pocitu moci nad kastrovaným mužem a to, že by přicházel o své mužství? Píšu z vlastní zkušenosti.

Adél (St, 1. 8. 2018 - 01:08)

Myslím, že vám do toho co mě vzrušuje nic není. Taky mě nezajímá na co myslíte když si hrajete se svým malým pindíkem.

Tony (Út, 31. 7. 2018 - 22:07)

Opakuji podruhé: Ten, koho...Čím více voltíků, tím lépe.

Doktor (Út, 31. 7. 2018 - 22:07)

Opakuji podruhé: Ten, koho vzrušuje průběh kastrace nebo kastrovaný muž, potřebuje okamžitou léčbu, ze svého odborného pohledu bych začal pořádnou dávkou elektrošoků.

Adél (Út, 31. 7. 2018 - 12:07)

Ta jeho bezmocnost a...Chápu, vzrušuje mě to samé, muselo to být silné.

Tony (Út, 31. 7. 2018 - 00:07)

Diskuse je o kastraci muže ...Já myslel, že pochopíš, kam jsem tím mířil.

luci (Út, 31. 7. 2018 - 00:07)

Jste tu všichni úchylové,...Diskuse je o kastraci muže ne o inkluzi, radioaktivitě minerálních vod nebo o vlivu Coriolisovi síly na stabilitu pohybujících se těles.

Tony (Út, 31. 7. 2018 - 00:07)

Jste tu všichni úchylové,...Ano. Jsme tu všichni úchylové. Jaký server, takové osazenstvo na jeho diskuzích.

Doktor (Út, 31. 7. 2018 - 00:07)

Jste tu všichni úchylové, zejména přítomné dámy, které vzrušuje průběh kastrace, běžte se léčit!

Lenka (Po, 30. 7. 2018 - 23:07)

Pervert nest suckers!

luci (Po, 30. 7. 2018 - 23:07)

A co přesně tě...Ta jeho bezmocnost a představa že se z něho právě stává eunuch. Jeho ekonomická hodnota bude zachována ale jako samec skončil. Bude na úrovni valacha vola a vepře. Samozřejmě ten vlastní průběh kastrace podvázání otevření šourku podvázání každého varlete zvlášť jejich oddělení a sklouznutí do misky. Zvláštně působivé.

Adél (Po, 30. 7. 2018 - 15:07)

Jak už jsem dříve zmínila...A co přesně tě vzrušovalo? Pocit moci nad kastrovaným, lítost, to že nebude mít kulky, nebo samotný akt kdy přichází o své mužství?

luci (Po, 30. 7. 2018 - 00:07)

Zajímavé, nejradši bych...Jak už jsem dříve zmínila bylo to silné vzrušení chvěla jsem se a silně zvlhla kdyby chlap najel podržela bych.

Adél (Po, 30. 7. 2018 - 00:07)

Možná ano dívání bylo za...Zajímavé, nejradši bych tam podstrčila přítele. Jen vymyslet jak to přesvědčit. Asi si co nejdřív udělám výlet, ta představa mě nenechává chladnou. Jestli říkáš, že je to jen o penězích, určitě by šlo zařídit abych ho měla uvnitř zatímco by ho kastrovali. Nebyla jsi frustrovaná z toho, že se nemůžeš v ten okamžik vzrušení uspokojit?

Reklama

Přidat komentář