Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Alfaman (Čt, 7. 12. 2017 - 11:12)

Tohle jsou deviantní představy. Z cuckoldem to nemá nic společného. U cuckolda nejde o odstranění touhy, naopak, o její ovládnutí. Jeho vzrušuje to ponížení, odmítání plnohodnotného sexu. A to už po kastraci možné není.

luci (Čt, 7. 12. 2017 - 10:12)

Nech si zrovna udělati...Neodsuzuj ho,je to cuckold,tedy vědomý paroháč.Tito muži jsou silně submisivní až otrocky oddaní svým ženám a milence svých žen bezvýhradně akceptují.Jen pro ilustraci nemají problém s vylízáním manželčiny vaginy po jejím naplnění milencem.Na příkaz manželky vysají i jeho penis.Je to silná deviace,ale naprosto neškodná.Toto vlákno je o úchylkách,neboli deviacích.Manželský pár provozující sex pouze spolu tzv.na misionáře je naprosto nezajímavý a nikdo to nebude tady popisovat.

Lobo (Čt, 7. 12. 2017 - 08:12)

Já až zas tak moc ne,ale...Nech si zrovna udělati lobotomii, uleví se ti.

Vik (Čt, 7. 12. 2017 - 07:12)

Moc bych chtel vykatrovat a...Já až zas tak moc ne,ale manželka a její milenec to chtějí.On říká,že opravdový cuckold nemá mít pohlavní styk se svou ženou a ona má být oplodněna milencem.Aby byla jistota,že to tak bude musí se to u mně udělat,Ze vztahu odejít nechci tak se výkonu podrobím.Je to prý nebolestivé a je to prevence proti rakovině prostaty.

Pavel (St, 6. 12. 2017 - 22:12)

Moc bych chtel vykatrovat a byt kastrovany otrok sissy , a slouzit .

Vik (Út, 5. 12. 2017 - 12:12)

Funguje to dobře, ale ze...Manželka mne na to po třech letech přemluvila.Bude to vánoční dárek.Podnikatel u kterého pracuje už má někoho kdo to dvacátého prosince udělá.Prý to upevní náš vztah.

Člověk by neřek (So, 25. 11. 2017 - 08:11)

kolik úchylů má přístup k internetu. Myslím, že by v ústavech měli zvýšit dozor.

Honza (Pá, 17. 11. 2017 - 22:11)

myslím že je v pořádku...Funguje to dobře, ale ze začátku to pěkně bolí. Když to ale chladíš pytlíkem s ledem (můžeš ho trochu posolit, vydrží dýl) tak to nebolí. Odpadne to samo asi po dvaceti dnech. Ale je lepší to hned uříznout, když to znecitlví, protože to pak pěkně smrdí, jak se to rozkládá.

Láďa (St, 15. 11. 2017 - 08:11)

o dva přizpěvky výš je...jenže mi to nejde přehrát.

tak (Út, 14. 11. 2017 - 21:11)

Mně zařídila manželka...bacha, at se ti nezcvrkne ještě manželka!!

Milan (Út, 14. 11. 2017 - 21:11)

To co popisuje Káča je...Mně zařídila manželka také to že už jsem téměř bez varlat,byly obě zvlášť propíchle piercingem do 3 měsíců se scvrkly na velikost sušené rozinky a taky již žádné sperma,tím se úplně scvrkly i šourek,takže mi už nic nedělá boule v kalhotách, manželka je spokojená a já taky

Ládo (Út, 14. 11. 2017 - 18:11)

je vidět že doopravdy tu...o dva přizpěvky výš je odkaz na video jak se připravit o kulky, to spodní je příprava a horní je odřiznutí. tak jestli na to máš tak to udělej podle návodu. je to jediná možnost pro tebe. jinak to nejde.

Láďa (Út, 14. 11. 2017 - 13:11)

je vidět že doopravdy tu jsou jen honiči. nikdo mi nenapíše jak si to udělat. meil mám o něco výše.

tak teda (Út, 14. 11. 2017 - 10:11)

kouknul jsem na ty odkazy a musim říct že tenhle kluk má fakt koule i když už je vlastně nemá. všichni tady jsou jen pisálkove.

Kastrace jak je (Út, 14. 11. 2017 - 07:11)

http://www.superzooi.com/16811/trentag-much-later-balls-gone/
http://www.superzooi.com/16810/trentag-banding-balls-3-bands/

ONO (Ne, 12. 11. 2017 - 17:11)

Musí to být příjemné,...je dnes hodně chlapů, kteří sice kule maj, ale jsou to tací podpantofláci, jako by je neměli. Ti o nic nepřijdou.

Láďa (Ne, 12. 11. 2017 - 16:11)

jen kecalové jsou tu protože mi nikdo nenapíe na meil jak si to udělat.
[email protected]

(Pá, 3. 11. 2017 - 10:11)

Musí to být příjemné,...myslím že je v pořádku když se na tom shodnete. prostě po sexu až ti je zase utáhne tak je jako zapomente povolit a chod se staženýma vejcema. po pár dnech ti vše upadne. jen bych hlídal zdravotní stav. přecejen je to praktika u zvířat.ale musíšopravdu chodit se zaškrcenýma několik dní.

Rmnn (Pá, 3. 11. 2017 - 08:11)

Musí to být příjemné,...Drzim palce aby si o ne prisiel

Fino (Pá, 3. 11. 2017 - 08:11)

Musí to být příjemné, nemít pod ptákem vysící pytel a nemít tam ty překážející varlata. Užívat si bez starostí oplodnění. Partnerka mě koule vždy pořádně utáhne až modrají a doufáme, že o ně přijdu.

Reklama

Přidat komentář