Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Láďa (Ne, 10. 9. 2017 - 13:09)

Mne moje přesvědčila na...pro kastrovaný
napiš mi na meil - [email protected]
moc se mi ten příspěvek tvůj líbí. díky

Skončily dovole (Ne, 10. 9. 2017 - 13:09)

a úchyláčci opět prezentují své úchylné fantaziemi. A Chocholoušek pořád ne a ne zakročit.

Martin (Pá, 8. 9. 2017 - 06:09)

Jsem rozhodnutý. Chci varianta odstranit. Nemám rád bolest a mučení tak že v lokálním umrtvení. Jen najít ženu která by to udělala. Chlapa ani omylem

macho (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Moje partnerka nadhodila, že mi bude mučit penis, varlata, že má známou co dělá kastrace a my už máme děti, že by to bylo pro mne zdravé a dovedla ji k nám dal jsem oběma přes držku, ženštinu vyrazil z domu a nyní mám klid.

kastrace (St, 6. 9. 2017 - 01:09)

je tu zena, ktorej by sa...mám videa a foto,klidně pošlu [email protected]

transLenka (Út, 5. 9. 2017 - 17:09)

je tu zena, ktorej by sa pacila feminizacia muza a jeho postupne pretvorenie na zenu? ;-)

Monča (Po, 4. 9. 2017 - 11:09)

Je tu žena, která ráda...jj, ráda o tom popovídám, napiš [email protected]

Kastrace mučení (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Jo napiš mi na [email protected] a pošlu ti pár fotek a videa, na netu toho je, uvidíš kolik samec výdrží

Kastrace mučení (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Jo napiš mi na [email protected] a pošlu ti pár fotek a videa, na netu toho je, uvidíš kolik samec výdrží

Kastrace mučení (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Je tu žena, která ráda pokecat o kastraci a mučení varlat, mám plno fotek a videí s netuším, můžu i poslat ať se podívá jaj se mučí a třeba i Kastrace a jak to sluší mužům bez kvůli.

Monča (Pá, 1. 9. 2017 - 12:09)

Také mám ráda jen prázdný šourek bez kulek. Ten můj má velký vytahaný koule a nejraději bych mu je nechala vykastrovat. Již jsme o tom hovořili, děti už máme a tak hledáme, kde bychom to mohli nechat udělat. Teď mu je alespoň řádně muším a drtím, aby ztratil v nich citlivost. Dostává ode mne řádně co do nich. Kopání, píchání jehel a dlouhé podvazování. Doufám, že mu je konečně už někdo ufikne.

Miro (Pá, 1. 9. 2017 - 11:09)

Mě se také líbí prázdný váček. Sice mám rád mučení varlat od mé manželky, ale nejraději bych si je nechal vyndat a mít jen prázdný šourek. Děti už mám a jen mi tak zbytečně vysí a překáží.

!!! (Pá, 1. 9. 2017 - 08:09)

Třeba tě rozdojí jak rusové kozla! Ať to zkusí aspoň by si byl k něčemu užitečný!

kastrovaný (Pá, 1. 9. 2017 - 05:09)

Mne moje přesvědčila na injekce lihu(80 % rum)píchala mi je do varlat,co týden a 3 měsíce,varlata mám mini a jsou necitlivá na bolest a už mi se nepostaví ani trochu,říká,že mi krásně visí,musím si vždy večer stoupnout před ní nahý a rozkročený,ona mi ho prohmatá a sama se vyhoní,vždy říká,to je moje krásná práce,já jsem spokojený,sex mi neříká nic.

Martin (So, 5. 8. 2017 - 11:08)

Ahoj. všechny vás zdravím. Nejsem zastáncem mužské kastrace ale myslím si že každý má právo o sobě rozhodovat sám. Já osobně jsem se na tyto stránky dostal kvůli svému zdravotnímu problému a hledám zde pomoc. V 17 letech jsem podstoupil operaci cysty na varleti. neměl jsem žádné problémy ale s přibývajícím věkem přišly bolesti. Nyní je mi 52 roků a při každém pohlavním styku nebo zmačknutí mne trápí bolest toho varlete. Navštívil jsem i urologa ale ten mi pouze napsal prášky na bolest a při dalším vyšetření jen konstatoval že tam nemá co bolet. Rozhodl jsem se proto že požádám o odstranění tohoto varlete protože i s jedním je život plnohodnotný ale tady jsem narazil na problém. Nikdo mi tento zákrok nechce provést. Každý mne jen cpe práškama a to trvá již tři roky. Prosím o pomoc a radu jestli někdo nevíte kam se s tímto mohu obrátit. Jsem již bezradný. Díky

Tony (Pá, 4. 8. 2017 - 09:08)

jen si dovoluji upozornit,...Četl jsem, že MUDr Roman Sokol v Trenčíně kastruje dospělce na vlastní žádost normálně.

Tony (Čt, 3. 8. 2017 - 19:08)

Asi to bylo americké provinience, tam se jeden čas mrzačily pohlavní orgánů chlapců hned po narození. Naštěstí se v ČR tento ohavný cirkumfetišismus moc neuchytil.

Lenka (Čt, 3. 8. 2017 - 16:08)

Lenko po kastraci to vapadá...Jo to vím co je obřízka ale nechápu proč cvičení co nemají kulky na těch fotkách nemají i predkozku. To mi není jasné.

Lenka (Čt, 3. 8. 2017 - 16:08)

Lenko po kastraci to vapadá...Jo to vím co je obřízka ale nechápu proč cvičení co nemají kulky na těch fotkách nemají i predkozku. To mi není jasné.

TX (Čt, 3. 8. 2017 - 13:08)

mě by se líbilo, kdyby ten můj měl jen prázdný šourek, musí to být krásný pohled jen prázdný scrvklý kožený váček. Nevyselo by mu to tam a neplandalo. Dokonce si dovedu představil, kdyby neměl nejen předkožku, ale viděla jsem i fotky po odstranění žaludu.

Reklama

Přidat komentář