Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

mak (St, 31. 3. 2010 - 18:03)

Tak to už je mi ted naprosto jasné, Radko, proč tak plamenně obhajuješ bezdětné.Když někdo žije se sexuálním deviantem a ještě ho obdivuje, tak musí být opravdu totální idiot.

marek (St, 31. 3. 2010 - 17:03)

Tady se předvádí banda...Ahoj, na jaký klinice ti to udělali? Zvládli by kompletní kastraci, tj.penis i koule?
[email protected]

Kajik (Čt, 25. 3. 2010 - 02:03)

Ahoj, jsem možná trochu...NE je to nechutny radeji chlap kdyz je prorozeny a ne takove blbosti z lekarskeho hlediska je to i nelegalni....Ale i ted se u n as najdou zensky ktere jsou moc mimo a clovek si pak mysli ze maji tak o ctyri kolecka mene nez maji mit!!!!

xox (St, 3. 3. 2010 - 12:03)

Tady se předvádí banda...Ale pozor zoufalci. Pak už je to definitiva. To už prostě vrátit nejde.
Tak bacha budoucí eunuši.

nl (St, 3. 3. 2010 - 12:03)

Neříkal jsem bezbolestně?...Tady se předvádí banda exhibicionistů na účet lidí, kteří chtějí řešit své problémy. Tome, rychle a bezbolestně to prostě nejde. Dokázal jsem si kastraci zajistit na klinice a vřele doporučuji všem zájemcům o kastraci udělat totéž. Nelitujte peněz ani úsilí. Kromě rizika infekce budete vděčný za odbornou péči a léky proti bolesti, protože ta je zezačátku silná. A pak, pokud máte všechno dobře rozmyslené, je to v pohodě.

xox (Út, 9. 2. 2010 - 20:02)

Jen do toho, potřebuji nějaké to masíčko pod míchaná vajíčka. Stačí když to najdu v ledničce v ešusu. Nakrájím cibulku, a už to jede....

Alice (Út, 9. 2. 2010 - 16:02)

A proč se jich chceš Tomáši zbavit?

m (Út, 9. 2. 2010 - 08:02)

To fakt sedí, zvlášť od...Třeba je lze zpeněžit holkám na zdrávce.

Dr.Voštěp (Út, 9. 2. 2010 - 01:02)

:-D moc se koukáš na horory...To fakt sedí, zvlášť od někoho kdo si chce nechat ufiknout kulky.

Tomáš (Po, 8. 2. 2010 - 22:02)

:-D moc se koukáš na horory...

Dr.Voštěp (Ne, 7. 2. 2010 - 19:02)

Neříkal jsem bezbolestně?...Promiň, zapomněl jsem napsat že ti nejdřív zabodnu drát do oka, pak ti vrazím násadu od krumpáče do řiti, a pak teprve seknu sekerkou, a můžu ti garantovat, že to useknutí koulí vůbec neucítíš.

Tomáš (Ne, 7. 2. 2010 - 16:02)

Neříkal jsem bezbolestně? Někteří křupani asi neumí dobře česky.

Dr.Voštěp (Út, 2. 2. 2010 - 23:02)

Hezky se nám tam debata...Seekeera. A špalek si přines s sebou, aby se mi sekerka neztupila.

m (Út, 2. 2. 2010 - 13:02)

Hezky se nám tam debata...Přijď v sobotu ke koni na Václavák a vem si sebou kastrůlek.

Tomáš (Út, 2. 2. 2010 - 00:02)

Hezky se nám tam debata vyvíjí :-D . Mohl by mi někdo poradit jak se zbavit koulí, tak aby to bylo rychlé a bez bolesti???

Richard (Pá, 19. 4. 2013 - 23:04)

Jednu známou úplně šíleně vzrušuje představa ,že jí znásilňuje několik pohledných chlápků ,když jsem to s ní probíral ,reálně by to byl pro ní nejhorší zážitek v životě !....tak nějak i s kastrací....no třeba se pletu...v Thajsku o tom mluví otevřeně a fakt spoustě kluků po kastraci z toho hrábne a spáchají sebevraždu ! Pokud se necítí ženami ale to je jiné téma .

D (Pá, 19. 4. 2013 - 11:04)

Což o to třesení asi...Lide s kastracni vasni, s nutkavou potrebou kastrovat jine, ovsem existuji. Anglicky se jim rika "cutters". Nevim, jestli jsou vsichni muzi...

Bára (Pá, 19. 4. 2013 - 11:04)

Ta povídka od Jaruny je...Což o to třesení asi nejde.Ty dominy nekastrují pro potěšení,to potěšení z toho má ten kdo jí za to svinstvo zaplatí.Za peníze jsou lidé schopni daleko větších zločinů,než je vykleštění muže.

Helena (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

Karen děkuji za vysvětlení,určitě jsem to už na někde viděla a dovedu si to docela dobře představit.Viděla a měla jsem i kluka s obřízkou a ten to měl obřezané tak půl centimetru za žaludem,ale není to úplně ono,tento styl je hezčí rajcovnější a má něco do sebe.

Milan (Čt, 18. 4. 2013 - 20:04)

Mně se líbí, když je žena kastrovaná :D

Reklama

Přidat komentář