Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

D (Čt, 4. 4. 2013 - 13:04)

Tyto případy mají...Je nedostatek agresivity a salamismus totez jako uplna podrizenost?

Mirek (Čt, 4. 4. 2013 - 13:04)

Proč tolik podráždění...Submisivní muž který je své partnerce podřízen v otázce jeho vlastní kastrace,kterou mu ona vsugerovala s tím že je to pro něj "dobré",je normální idiot a nic jiného.A ona zvrhlá,ulhaná,vládychtivá čůza která si svého partnera nijak neváží a má ho jen jako dalšího hlupáka v řadě,jako další zářez na pažbě.

Jitka (Čt, 4. 4. 2013 - 12:04)

Jak souvisi pripadna...Tyto případy mají počátek v psychice,ovládnutí submisivního muže,po kastraci je ženě úplně podřízen.Na rozdíl od mužů submisivní lev neexistuje,byl dávno ostatními roztrhán.

D (Čt, 4. 4. 2013 - 11:04)

Proč tolik podráždění...Jak souvisi pripadna sterilita muze s pocitem nadvlady zeny nad nim?

Rozumel bych tomu, kdyby mela zena pocit nadvlady treba nad muzem fyzicky slabym, spicim, spoutanym, chromym, ci treba s urezanyma rukama ci nohama.

Ale samotna skutecnost, ze ji konkretni muz z fyziologickych duvodu nedokaze oplodnit?

Oplodnit zenu prece nedokaze napriklad ani nevykastrovany samec lva. Mela by zena kvuli takoveto neschopnosti daneho samce nejaky pocit nadvlady nad nim, kdyby byla neozbrojena, a potkala jej ve volne prirode?

Soňa (Čt, 4. 4. 2013 - 10:04)

O co ti vlastně jde?To tě...Proč tolik podráždění kvůli mužské kastraci?Muži sice nejsou samci hospodářských zvířat,jak píše Lea,ale vždycky byly zrovna tak vykleštěni.Dělalo se to a dělá z různých důvodů, např.náboženských.Sekta Skopců v Rusku,nebo Hirdžů v Indii.V Orientu se vykleštění muži používali jako sluhové a strážci harémů ve středověku byli vyklešťováni chlapci ještě před pubertou,aby se zachovaly sopránové hlasy pro kostelní sbory. V každém případě je vykleštěný muž zbaven schopnosti oplodnit ženu.To vědomí některé ženy vzrušuje,přímo fascinuje ten pocit nadvlády nad nimi.Submisivní muži podléhají dominanci takových žen,jsou jimi zpracováni a jako zvířata vykleštěni.

Mirek (St, 3. 4. 2013 - 11:04)

Richard: samozrejme to slo...O co ti vlastně jde?To tě jako vzrušuje chlap,který už na půl chlapem ani není?Vztah dvou lidí je od toho aby se budoval a rozvíjel,ale ne aby v něm docházelo k záměrnému poškozování druhého člověka.Víš moc dobře že ho opustíš a pak si najdeš dalšího blba který ti to zbaští i s navijákem.Ale ten tvůj součaný přítel se taky nechal pěkně nachytat,přitom k tobě vzhlíží jako ke kdovíjaké svátosti.

eva (St, 3. 4. 2013 - 10:04)

Richard: samozrejme to slo...Až se jeho vnímání sexu posune k negaci,ještě nějaký čas ho udržíš schopného medikamenty.Potom si budeš muset obstarat,zpracovat a vykastrovat jiného přítele.Pro normální ženu úděsná představa.

Ilona (St, 3. 4. 2013 - 10:04)

Pokud je to pravda jak na něj reagují chlapi když vidí že nemá kulky ?

Zdenka (St, 3. 4. 2013 - 00:04)

Richard: samozrejme to slo postupne, tohle se neda realizovat jen tak. Jakmile jsem ale nasla vhodneho pritele, bylo to jen otazkou casu. Prineslo nam to zajimave sexualni zazitky(napriklad pri skupinovem sexu - z pritele je ted velice zajimava atrakce). I pritel rika ze orgasmy co ted zaziva jsou uplne jine nez driv, celkove se mu vlivem hormonalnich zmen asi zacina menit vnimani sexu celkove.

Erika (Út, 2. 4. 2013 - 10:04)

Chlap je chlap A ŽENSKÁ JE...Je to projev zřejmě psychopatického agresora.Takové muže by měly ženy nechat vykleštit,oni by zkrotli.

Miroslav Kalous (Po, 1. 4. 2013 - 21:04)

Přátelé!Ženám to nejlíp sluší,když přidávaj plyn jenom u sporáku!

Miroslav Kalous (Po, 1. 4. 2013 - 21:04)

Sháním robota,na honění kokota!Nabídněte!

Milan (Po, 1. 4. 2013 - 20:04)

Holky tak sem si ty jeho...Mně se zase líbí vykastrované ženy :D

Richard (Po, 1. 4. 2013 - 20:04)

To je všechno z toho že baby můžou volit a dělat si řidičák !!! Však i ty příspěvky z dobré poloviny tady píšou za baby úchyli !!

scorpion (Po, 1. 4. 2013 - 08:04)

Chlap je chlap A ŽENSKÁ JE ŽENSKÁ. NA TAKOVOUCOBY MĚ CHTĚLA VYKASROVAT STAČÍ NÁBOJ ZA KORUNU DÍRA DO HLAVY A JE PO ČUBCE.

j... (Po, 1. 4. 2013 - 07:04)

Holky tak sem si ty jeho kulky včera vyhodovala,nechal se vykastrovat a tet má koule v lihu a je spokojenej a já zažila super orgasmus

I... (Ne, 31. 3. 2013 - 18:03)

Holky vy kterým se líbí kastrovaní muži musíte je nejdřív pomalu dostat pod svojí nadvládu . Já jsem svého nejdřív při milování plácla přes kulky nebo je trochu zmáčkla a přesvědčovala jsem ho že se mu to líbí taky :) Tedˇ trošku utahuju šroubky a jednou když mu řeknu tak se nechá přede mnou i vykastrovat :) Je to hra chlapi jsou hloupí a ovladatelní :)Milence si najdu vždycky a udělám s ním to samé . Spousta by se jich stejně nechala vykastrovat dobrovolně . Tak co

Richard (Čt, 28. 3. 2013 - 23:03)

No jasně v 90% si tady podle mě dělají prdel . Co rodiče známí u vykastrovaného chlapa FEMDOM komunita je uzavřená ale většina lidí žije normálně !

D (Čt, 28. 3. 2013 - 23:03)

Vsechny potrebne nastroje se...> v podstate staci vedet neco o anestezii, dezinfekci a siti.

A co treba takova anatomie muzskeho pohlavniho ustroji? Odkud a kam vedou cevy, ktere varlata vyzivuji, jak vypadaji tkane uvnitr sourku, kde jsou varlata umistena a podobne...

Richard (Čt, 28. 3. 2013 - 22:03)

Pracuješ ve zdravotnictví Zdenko ? Nevěřím že by laik uzavíral nebo podvazoval cévy na krerých kulky chlapovi visí . Jak jsi mu to řekla poprvé :"Miláčku co kdybych tě vykastrovala ?" a on :"Máš senzační nápady lásko !" Kromě FEMDOM komunity ona sadistická domina on submisivní otrok nedovedu si představit co by vám to přineslo .

Reklama

Přidat komentář