Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 05:01)

Nerobte mu to, chudákovi. Radšej ho uzamknite do pásu cudnosti a semenníky mu nechajte.Koľklo má rokov a akým spôsobom mu to chcete spraviť?

Peter (St, 26. 1. 2022 - 08:01)

Presne tak.Súhlasím, radšej ho uzamknúť a semenníky nechať. Chudák...aspoň niekto za neho prosí.

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 08:01)

Asi vykastrovanej a vlezlo mu to na mozek .

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 08:01)

Najdi si ženskou kterou tvoje nedostatečnost netrápí . Je spousta žen , kterým stačí k dosažení orgasmu dráždění klitorisu a penis v pochvě vůbec mít nemusí . Každý chlap má přece deset prstů a jazyk . Zrovna tak tě může přivést k orgasmu ona . Nechat se vykastrovat kvůli malému penisu je šílenost . Ale v asijských destinacích je takový výkon asi jako u nás vytržení zubu , žádný problém s tím nedělají . Ono totiž toho spermatu je opravdu obrovský přebytek .

Alena (Po, 17. 1. 2022 - 23:01)

Dámy.Já si svého manžela tajně kastruji chemicky a to látkou DIETHYL STILBESTROL.Seženete tu látku i pod názvem STILBESTROL.Dá se koupit i u nás za pár kaček (tři obchody ho nabízejí).
Stačí pár kapek denně do pití po dobu cca 20 dní a pak je to na něm znát.Erekce je čím dál tím slabší a po cirka měsíci mu už nestojí a on chudáček je z toho nešťastný a stydí se za to. Dovolil mi proto stálého milence.
Když ale vysadíte tuto látku, tak po 2-3 měsících se erekce obnoví.Mám to vyzkoušené a proto mu to dávám tajně den co den.Pa pa Alena

Default User Image
Petr Pils (So, 1. 6. 2024 - 07:06)

Hezký den Alenko. Můžete se mi prosím ozvat na email: [email protected]? Děkuji moc. Petr

Dan (Ne, 21. 5. 2023 - 11:05)

Ahoj rád bych věděl kde to seženu ale bohužel to nemohu sehnat poradíš

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 07:05)

Další blb na obzoru? Mazej k psychiatrovi.

(Út, 4. 4. 2023 - 10:04)

Kde to můžu koupit [email protected]

(Út, 4. 4. 2023 - 10:04)

Kde to můžu koupit [email protected]

(Út, 4. 4. 2023 - 10:04)

Kde to můžu koupit [email protected]

Martin (Ne, 12. 3. 2023 - 13:03)

Ja by Ťa udal na súd, že by si zhnila v base a tam by Ti Tvoje kolegyne nakopávali vagínu deň čo deň. To by si si zaslúžila.

Tigr z Mompračemu (Út, 18. 1. 2022 - 07:01)

Alenka asi někdy upadla na hlavičku, proto tady píše bludy, jak dylinka. Ona je totiž úplně pošahaná a úplně blbá, jako prázdná bedýnka :-)))) Copak tam máš dál ty naše nešťastná, pohádková, nevyrovnaná osůbko? Už si s tím byla u odborníka? Jestli ne, tak se ihned objednej.....takový blábol, co si tu vytvořila, to se jen tak nevidí a místní úchyláčci to hltání jedním dechem. :-))) Když už by ta tvoje uchylarna byla přece jen krapet pravdivá, tak ti garantuji, že každý chlap by šel na odborné vyšetření, aby mu zjistili hladinu testosteronu atd., takže by mu záhy zjistili, že je chemicky kastrován. Blbé co? :-))))

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 23:01)

Každý ne , někteří se stydí o své nedostatečnosti mluvit . Takže taková mrcha z toho může těžit . Vím to protože brácha je taky takový trubka a ještě častou přítomnost manželčina kolegy omlouvá . Když jsem na to poukazovala , poslal mne kamsi a ať si hledím svého . Takže komu není rady , tomu není pomoci . Asi si myslí , že mu parohy sluší a já mu je nepřeji .

Tigr z Mompračemu (Út, 18. 1. 2022 - 23:01)

Uznávám, že můžete mít pravdu, že to báchorka být nemusí a někdo asi může být takový ňouma. Bral jsem to ze svého pohledu. Já být bez erekce 4 dny, tak už 5. den letím na vyšetření, protože by mi něco nehrálo. A promenádovat se mi pravidelně v bytě nějaký kolega, tak oba letí z bytu, jak namydlený blesk. A manželce bych ještě pomohl zabalit kufry, aby to bylo co nejrychlejší.

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 10:01)

Spolehni se , že je to pravda . Syn je také takový pitomec a říci si nedá , ona ho prostě ovládá . Její dominance nad ním je až neskutečná .

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 23:01)

Takzvaná chemická kastrace , u spolupracujících sexuálních deviantů již dlouho používaná .

MUDr. Sandokan CSc (Po, 17. 1. 2022 - 15:01)

Antibio antibio antibiotika při nesprávném užívání sílu ztrácejí. Antibiotická rezistence nám tak vzniká. Takže bacha na to :-DDD

jindra (Út, 28. 12. 2021 - 19:12)

tak si toho laskavě nevšímej a starej se hlavně o sebe!!

Vichr z hor (Čt, 30. 12. 2021 - 15:12)

Že ty nám po večerech moc bumbáš Jindřišku? Dej si raději mátový čaj a běž si zaběhat do lesa, ať tady nepíšeš ty své bludy bez ladu a skladu.

Reklama

Přidat komentář