Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Ropucha obecná (Po, 23. 5. 2022 - 18:05)

Ropucha obecná (Bufo bufo, Laurenti, 1768) je obojživelník z čeledi ropuchovití, která patří mezi nejhojnější ropuchy na území Česka. Žije v Evropě, západní Asii a severozápadní Africe. Dosahuje délky okolo 7 až 15 cm. Hnědo zeleně zbarvené tělo je relativně mohutné (především u samic) a je pokryté malými hrbolky připomínajícími bradavice. Za očima má jedové žlázy, které v případě ohrožení vylučují dráždivý toxin. Je aktivní především za soumraku a v noci. Pohybuje se pomalou chůzí nebo krátkými skoky. Živí se rozličnými bezobratlými. Kromě období rozmnožování žije samotářským způsobem života.

eunuch (Po, 23. 5. 2022 - 03:05)

To zvládne kterákoliv urologie stačí se objednat.

Květa (So, 26. 2. 2022 - 13:02)

Jo to určitě, na tohle se ti každá vysere. Z žádné ženy poslušnou čubičku neuděláš. Na to si musíš odchytit nějakou úchylnou subinu, ta ti bude nastavovat jak je tobě libo. Ale je jich málo a jsou rozebrané, takže když žádnou nenajdeš budeš na to muset do kurvince.

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 04:02)

Měli byste se všichni léčit u chocholouska. Já jsem na tento web přišel prosit o radu z vážných důvodů a vy tento web akorát kurvíte svými příspěvky.Nakonec sem lidé kteří budou opravdu potřebovat pomoci se nebudou moci kam obrátit.Není vám to blbé?

Ggdxy (Út, 22. 2. 2022 - 22:02)

Měl jsem holku a naše hrátky došly jednou tak daleko, že mě svázala abych se neohl pohnout a podala mi sedativa. Poté vzala do ruky ostrý skalpel a vykastrovala mě. Druhý den přišla se svím kamarádem domů řádně opilá, následoval bouřlivý sex v naší ložnici, mezitím co jsem ležel na gauči. Ráno jsem se probudil a na lince ležely v misce něčí varlata.. taky ho vykastrovala.. pak ke mě přišla.. svlékla si župan a sedla si na mě, následoval asi hodinový sex při kterém se mi celou dobu posmívala že jsem její neškodnej kastrát. Miluju jí, škoda že mi to nemůže udělat znova

Gwuzdek (So, 29. 1. 2022 - 15:01)

Ahoj Helenko mě dali na výběr buď vyřezat nebo blazinec.Jak chceš popovídat tak jsem na wickru SalouSalou120

Gwuzdek (So, 29. 1. 2022 - 15:01)

Vybrali mi pytlik a uklidnilo mě to už holky nelovím jak chceš pokecat tak wickr SalouSalou120

Návštěvník (Út, 22. 2. 2022 - 22:02)

To se běžně samcům pro trvalé zklidnění dělá . Někdy je tím samcem muž !

Gwuzdek (So, 29. 1. 2022 - 15:01)

Tak nějak jsem byl sex aktivní až mi dali na vybranou buď vyřezat nebo blázinec.
Wickr SalouSalou120.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 05:01)

Nerobte mu to, chudákovi. Radšej ho uzamknite do pásu cudnosti a semenníky mu nechajte.Koľklo má rokov a akým spôsobom mu to chcete spraviť?

Peter (St, 26. 1. 2022 - 08:01)

Presne tak.Súhlasím, radšej ho uzamknúť a semenníky nechať. Chudák...aspoň niekto za neho prosí.

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 08:01)

Asi vykastrovanej a vlezlo mu to na mozek .

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 08:01)

Najdi si ženskou kterou tvoje nedostatečnost netrápí . Je spousta žen , kterým stačí k dosažení orgasmu dráždění klitorisu a penis v pochvě vůbec mít nemusí . Každý chlap má přece deset prstů a jazyk . Zrovna tak tě může přivést k orgasmu ona . Nechat se vykastrovat kvůli malému penisu je šílenost . Ale v asijských destinacích je takový výkon asi jako u nás vytržení zubu , žádný problém s tím nedělají . Ono totiž toho spermatu je opravdu obrovský přebytek .

Alena (Po, 17. 1. 2022 - 23:01)

Dámy.Já si svého manžela tajně kastruji chemicky a to látkou DIETHYL STILBESTROL.Seženete tu látku i pod názvem STILBESTROL.Dá se koupit i u nás za pár kaček (tři obchody ho nabízejí).
Stačí pár kapek denně do pití po dobu cca 20 dní a pak je to na něm znát.Erekce je čím dál tím slabší a po cirka měsíci mu už nestojí a on chudáček je z toho nešťastný a stydí se za to. Dovolil mi proto stálého milence.
Když ale vysadíte tuto látku, tak po 2-3 měsících se erekce obnoví.Mám to vyzkoušené a proto mu to dávám tajně den co den.Pa pa Alena

Dan (Ne, 21. 5. 2023 - 11:05)

Ahoj rád bych věděl kde to seženu ale bohužel to nemohu sehnat poradíš

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 07:05)

Další blb na obzoru? Mazej k psychiatrovi.

(Út, 4. 4. 2023 - 10:04)

Kde to můžu koupit [email protected]

(Út, 4. 4. 2023 - 10:04)

Kde to můžu koupit [email protected]

(Út, 4. 4. 2023 - 10:04)

Kde to můžu koupit [email protected]

Martin (Ne, 12. 3. 2023 - 13:03)

Ja by Ťa udal na súd, že by si zhnila v base a tam by Ti Tvoje kolegyne nakopávali vagínu deň čo deň. To by si si zaslúžila.

Reklama

Přidat komentář