Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Chocholoušek (Út, 17. 1. 2023 - 15:01)

Už ti zase zpřístupnili ve cvokhauzu internet nebo si opět vysadil medikaci?

alex (So, 14. 1. 2023 - 15:01)

je to krasny.zena si vzdy udela z muze otroka a om podekuje
kastrace je taky koule podvazany snurkou.utazeny a za 4-5hod jsou nefunkcni

medved (Čt, 12. 1. 2023 - 19:01)

Tach s jednim varletem je v cesku asi okolo 5 000 A i tech se to holkam docela libi,maji nekoho zvlastniho

Jana (Út, 16. 8. 2022 - 16:08)

Dobrý den pánové. Ráda bych se zeptala jestli má někdo zkušenosti s lalkoholem aplikovaný do varlat. Díky

Jana (Út, 16. 8. 2022 - 16:08)

Dobrý den pánové. Ráda bych se zeptala jestli má někdo zkušenosti s lalkoholem aplikovaný do varlat. Díky

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 15:07)

Kdyby s tím nebyly spojené takové hormonální změny, tak se taky nechám vyřezat. Děcka už mám dávno, v létě se ty kule akorát potí a je to hnus, péro bez kulek vypadá daleko lépe, ale prášky kvůli tomu žrát nehodlám, to přežiju spocenej, smradlavej pytel

XD (Po, 30. 5. 2022 - 02:05)

Jeli jsme s přítelkyní na adapťák, už před odjezdem jsem tušil že se něco stane, ubytovali jsme se na chatce s dvěma cizíma klukama, moje přítelkyně se s nimy rychle seznámila, nastal večer a měla opět dobrou náladu a náladu se bavit, já jsem si šel s kamarádem dát brčko a ona s ostatními šli pít k nám do chatky. Moje přítelkyně nečekaně souhasila a napila se také přesto že je abstinent, poté jsem se zprávou ujistil jestli je v pořádku a zůstal s kamarády dýl. Když jsem se vracel měl jsem divné tušení, něco mi na tom nesedělo. Když jsem došel ke dveřím slyšel jsem sténání a vrzání postele, vkročil jsem dovnitř a moje holka se nechávala prcat do pipiny od toho kluka od naproti v jeho posteli. Slyšel jsem jí jak křičí, jak se jí to fakt líbí a užívá si to

Krakonoš (Čt, 2. 6. 2022 - 08:06)

Asi máš malého lulina a neumíš šukat. To se holt občas stává, že ti starou někdo ojede, když si k hovnu. Kup si připínáka a pořádně ji s ním nálož, když ti to normálně moc nejde. Nebo na ni pošli kontakt a ojedu ti ji taky. Neboj, dám si pořádně záležet, aby si to užila :-D

Kastrátem (So, 28. 5. 2022 - 02:05)

Velmi mne vzrušují silní dominantní jedinci, kterým bych byl moc rád po vůli. Jsem silně submisivní povahy, připravený na odevzdání se svému pánovi jak pro sexuální potěšení tak pro posluhu v běžném životě. Nic pro mne není tabu, tak kdyby jste chtěl nedělá mi problém nechat se označit tetováním či cejchem jako váš majetek či se nechat vykastrovat a být absolutně poslušným otrokem eunuchem. Email na mne je: [email protected]

Láďa (Po, 23. 5. 2022 - 11:05)

Ano je to moc pěkné být vykastrovaný. kdo má zájem klidně pokecáme píš na meil [email protected]

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 05:05)

Toužím po ženě, která mne nechá vykastrovat. Myslím to doopravdy. nabízím svoje kulky ke kastraci. Najde se žena, která mi ti zařídí?

Ropucha obecná (Po, 23. 5. 2022 - 18:05)

Ropucha obecná (Bufo bufo, Laurenti, 1768) je obojživelník z čeledi ropuchovití, která patří mezi nejhojnější ropuchy na území Česka. Žije v Evropě, západní Asii a severozápadní Africe. Dosahuje délky okolo 7 až 15 cm. Hnědo zeleně zbarvené tělo je relativně mohutné (především u samic) a je pokryté malými hrbolky připomínajícími bradavice. Za očima má jedové žlázy, které v případě ohrožení vylučují dráždivý toxin. Je aktivní především za soumraku a v noci. Pohybuje se pomalou chůzí nebo krátkými skoky. Živí se rozličnými bezobratlými. Kromě období rozmnožování žije samotářským způsobem života.

eunuch (Po, 23. 5. 2022 - 03:05)

To zvládne kterákoliv urologie stačí se objednat.

Květa (So, 26. 2. 2022 - 13:02)

Jo to určitě, na tohle se ti každá vysere. Z žádné ženy poslušnou čubičku neuděláš. Na to si musíš odchytit nějakou úchylnou subinu, ta ti bude nastavovat jak je tobě libo. Ale je jich málo a jsou rozebrané, takže když žádnou nenajdeš budeš na to muset do kurvince.

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 04:02)

Měli byste se všichni léčit u chocholouska. Já jsem na tento web přišel prosit o radu z vážných důvodů a vy tento web akorát kurvíte svými příspěvky.Nakonec sem lidé kteří budou opravdu potřebovat pomoci se nebudou moci kam obrátit.Není vám to blbé?

Ggdxy (Út, 22. 2. 2022 - 22:02)

Měl jsem holku a naše hrátky došly jednou tak daleko, že mě svázala abych se neohl pohnout a podala mi sedativa. Poté vzala do ruky ostrý skalpel a vykastrovala mě. Druhý den přišla se svím kamarádem domů řádně opilá, následoval bouřlivý sex v naší ložnici, mezitím co jsem ležel na gauči. Ráno jsem se probudil a na lince ležely v misce něčí varlata.. taky ho vykastrovala.. pak ke mě přišla.. svlékla si župan a sedla si na mě, následoval asi hodinový sex při kterém se mi celou dobu posmívala že jsem její neškodnej kastrát. Miluju jí, škoda že mi to nemůže udělat znova

Gwuzdek (So, 29. 1. 2022 - 15:01)

Ahoj Helenko mě dali na výběr buď vyřezat nebo blazinec.Jak chceš popovídat tak jsem na wickru SalouSalou120

Gwuzdek (So, 29. 1. 2022 - 15:01)

Vybrali mi pytlik a uklidnilo mě to už holky nelovím jak chceš pokecat tak wickr SalouSalou120

Návštěvník (Út, 22. 2. 2022 - 22:02)

To se běžně samcům pro trvalé zklidnění dělá . Někdy je tím samcem muž !

Gwuzdek (So, 29. 1. 2022 - 15:01)

Tak nějak jsem byl sex aktivní až mi dali na vybranou buď vyřezat nebo blázinec.
Wickr SalouSalou120.

Reklama

Přidat komentář