Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Kamila (St, 27. 5. 2009 - 09:05)

Richarde, to není špatný nápad. Já vím, že si děláš srandu, ale klidně bych jela a mezi kastrátky si vybrala. Ale chlupy se mi nelíbí, takže spíše méně chlupatého kastrátka. A dechovku nemusím, co takhle rockový balady?

Návštěvník (St, 27. 5. 2009 - 06:05)

Zase úchyláci masturbují na forech ......viz G.....:)))))))))

Gombo (St, 27. 5. 2009 - 02:05)

Kamco,tak to je skoda:-(

Bonobo (St, 27. 5. 2009 - 00:05)

Každému zájemci o kastraci doporučuji levné řešení: oblecte si pevné kalhoty zasoukejte je do gumovek a do poklopce si strčte veverku. Ta vse udela zdarma a rychle:)

Richard (St, 27. 5. 2009 - 00:05)

Jasně, já mám hoši senzační nápad !!! Objednám autobus pro všechny zájemce, pan G si zatím vzpomene kde ta klinika je....na Florenci všechni nastoupíte a pofrčíme i s Kamilkou směr Belgie !!! Na Florenci bude vyhrávat dechovka a samozřejmě tam bude televize....zaručuji, že budete celebrity...mezitím uspořádam s Kamilkou mezi občany sbírku na dobrovolnou kastraci (až tady pan G napíše kolik to stojí)...myslím, že peněz bude dost, jak znám jízlivé Čechy...po zákroku si Kamilka vybere toho najhebčího, nejchlupatějšího,nejpřítulnějšího kastrátka.....Kamilce věřím (to bude asi fakt ženská)...takovou blbost by chlap nenapsal...KAMILKO POJEDEŠ ? LÁSKO VŽDYŤ SE NECHAJÍ VYKASTROVAT TAKY KVŮLI TOBĚ...TAK MUSÍŠ SAKRA S NÁMA !!!!!!!!!!!!...Tak to zvažte a napište připomínky.

G (Út, 26. 5. 2009 - 23:05)

Já se nechal vykastrovat před čtyřma lety v Belgii na jedný klinice. O ceně bych mluvit nechtěl, levný to nebylo, ale zase to udělali odborně a kvalitně takže jsem po týdnu dovolené šel normálně do práce. Samotnýho mě překvapilo jak rychle a bez komplikací se vše zahojilo a jak dobře jsem to snášel. Toužil jsem po tom celá léta tak jsem fakt rád že to mám za sebou a že to šlo tenkrát tak hladce bez zbytečnýho ptaní proč to chci a jestli nejsem náhodou nějakej divnej. Belgičani mají výhodu, že u nich není dobrovolná orchiektomie zakázaná. Přistupovali k tomu fakt naprosto profesionálně, při vstupním pohovoru jen upozornili na výhody a nevýhody téhle operace. Určitě toho nelituju a jsem konečně spokojenej i když menší následky nedostatku testosteronu se dostavily v době kdy jsem si říkal jak dobře se s tím vyrovnávám. Možná to podpořilo v té době horké počasí, ale po asi dvou měsících jsem začal mít občas návaly jakoby horka a pocení a trochu začal přibírat. Bylo to někdy dost nepříjemný a tak mě nenapadlo nic lepšího než jít k obvodní doktorce s tím, že mám tyhle problémy a jestli to nemůže souviset s poklesem testosteronu v mým věku. Bylo mi už tehdá po čtyřicítce takže se ani moc nedivila. Akorát mě nenapsala léky hned jak jsem doufal, ale poslala na urologii. Teď si říkám jestli je košér tohle všechno psát na internet, ale už je to pár let tak z toho snad nic nebude. No myslel jsem, že mě z urologie pošlou rovnou na krev ale doktor trval na tom že se nejdřív podívá jak vypadaj varlata, prý preventivně kvůli rakovině a tak. Polilo mě horko ještě víc, po zádech mi začaly stékat kapky potu a já rozvažoval jestli to přiznat předem. Napadlo mě dělat jakoby nic. Doktor mě nechal lehnout na pohovku a pak mě začal prohmatávat. Bušilo mi srdce až v krku a říkal si jak tohle dopadne. Prohmatával šourek, snad myslel jestli mi varlata někam nezalezla, ale netrvalo dlouho a začal tušit zradu. Ještě mrknul na břicho a pak ho napadlo podívat se zespoda na šourek. No, byla tam ještě trochu viditelná jizva tak se začal ptát. Nemělo cenu zapírat, šel jsem s pravdou ven i když trochu zaobalenou. Vymyslel jsem si, že jsem měl často bolesti varlat a že to na jedné klinice vyřešili takhle. Zíral na mě, kroutil hlavou a nevěřil. Chtěl vědět kde to dělali a tak, ale to už jsem mu neřekl. Skoro mi přišlo, že se s něčím podobným nesetkává poprvé. Nakonec napsal na vratku doktorce, že jsem prodělal tuhle operaci a kdy a poslal mě na krev. Abych to zkrátil, občas teď zajdu na injekci testosteronu, ale jinak jsem fakt hrozně spokojenej. Ten pocit prázdnýho pytle a místa mezi nohama bych neměnil. Manželka si sice zprvu myslela, že jsem se zbláznil když jsem jí řekl na co se chystám, ale vzala to jako realitu a dnes je snad dokonce i ráda, že nemusí brát HA a mě nepostihne třeba rakovina varlat.

Kamila (Út, 26. 5. 2009 - 16:05)

Gombo, takových už se mi hlásilo. Já bych ti ráda pomohla, ale nemůžu, neumím to, nejsem doktorka ani sestřička, ublížila bych ti, víš, a to nechci.

najduuz (Út, 26. 5. 2009 - 13:05)

pro Milana. mozek ne né debile.

Tomu blbovi nad (Út, 26. 5. 2009 - 10:05)

Ty už máš vykastrovanej mozek, to ti snad stačí!

najduuz (Út, 26. 5. 2009 - 09:05)

pro Milana - a proč další pitomci? vždyť by to bylo pěkný být vykastrovaný a já bych to chtěl taky. jestli se ti to nelíbí tak proč sem chodíš na tyto stránky? přečti si název stránky.

Milan (Út, 26. 5. 2009 - 07:05)

Á další pitomci: Kamila a Gombo.

Gombo (Út, 26. 5. 2009 - 00:05)

Kamco tak ja se hlasim ale takovej problem jeste nejsem vykastrovanej.Nechces me stim pomoc?

Kamila (Po, 25. 5. 2009 - 23:05)

Na kastraci mně nevzrušuje nic, ale líbil by se mi přítulný kastrátek, takový mazlící plyšáček, kterýmu by nešlo o sex ale o mazlení...

Richard (Po, 25. 5. 2009 - 22:05)

Co nepíšete,ted? je to zábavnější, člověk u toho musí aspoň přemýšlet ! Na stránkách PERVERS, když zadáte kastrace jsou 3 fotky kastrace chlapa....napište tady co vás na tom vzrušuje, mě vůbec nic !....bylo by fajn, kdyby ženské psaly jako ženské a naopak !!!

Richard (Pá, 22. 5. 2009 - 14:05)

Evo, Pavle díval jsem se, že mám ještě to DVD : Svatba ma bitevním poli ( je s Polívkou, pro Evu s Polívkou né s polívkou !!!), napište mi tady mejla já vám ho pošlu :)

Richard (Pá, 22. 5. 2009 - 14:05)

Jo máš pravdu, je to nějaký kokot a honí si ho u toho....je fakt zajímavé, že jak Eva tak Pavel píší ve slově svatba D !!! ( a to měla Eva studovat ještě vysokou...možná tak na zvláštní škole )Jo to je i v pokru pokud chceš blafovat, dělej to pořádně !!!.....Ještě by mě zajímala i Marcela a ta druhá s tím kastrovaným chlapem

Eva je (Pá, 22. 5. 2009 - 07:05)

chlap a honí si ho u toho.

Richard (Čt, 21. 5. 2009 - 23:05)

Ocelovej, to už tu Eva psala, nechal se kastrovat na klinice v Thajsku.Spíše mě Evo udivuje, že to prase co tě obřezalo nazýváš kolegou.V jednom příspěvku píšeš, že máte dítě se současným manželem a ted?, žes nemohla mít děti....Evo jak už jsem psal (pokud je to všechno pravda) tvůj popud je zřejmý, když nemůžu mít plnohodnotný sex já at? ho nemá ani manžel, kdybys ho milovala tolerovala bys mu třeba milenku !!!

Ocelovej (Čt, 21. 5. 2009 - 11:05)

Pro Evu,A muzu se zeptat jestli ten tvuj druhej manzel se nechal vykastrovat dobrovolne nebo si na nej tlacila a premlouvala ho.A tos mu udelala ty?Si asi doktorka?

Eva (Čt, 21. 5. 2009 - 09:05)

Tak já Vám tedy na popud manžela napíši jak k tomu došlo.Při studiu na VŠ jsem se seznámila se studentem který studoval u nás.Byl to egyptan a vzájemně jsem se do sebe zahleděly.Po skončení studia se chystal odcestovat do své země a mě lakal abych odjela sním a provdal se za něj .Já jsem se nakonec rozhodla byla to také jediná možnost jak se v době totality podívat za hranice a po vyřízení formalit odjela sním.Povolenou dobu výjezdu jsem ale nedodžela a tak mě začalo hrozit v případě návratu stíhání.Nezbylo než se za něj provdat a zůstat v zahraničí.K tomu aby jeho rodina dala souhlas se svadbou byla jedna podmínka jeho něvěsta musí být obřezaná tak jako všechny ženy v rodině.Mě tedy nezbylo nic jiného než se nechat obřezat.Jeho sestra mě na připravovala a řekla,že v jejich rodině dělají pouze základní obřízku ,která mě připraví o klitoris. Sestra studovala v americe a tak věděla,že obřízka není normální ale matka na í trvá a tak nám děvčatům nezbývá než se podrobit.Obřízku jsem odmítala i když jsem věděla že k tomu musí dojít.Moje obřízka proběhla na klinice,kde jsem pracovala,obřezal mě na popud manžela můj kolega.Jednou odpoledne jsem dostala do kavy nějaká sedativa a ani nevím jak jsem se ocitla na operáčním stole.Nad mím roztaženým rozkrokem se skláněl kolega a prováděl mojí obřízku.Odstraníl klitoris a malé stytké pysky.Věděla jsem ,že k tomu musí dojít a tak jsem nic nenamítala.Než jsem se vzpamatovala bylo vše hotové.Od té doby jsem ztratila orgazmus a i zájem o sex.Dělala jsem ho jen pro manžela,ale to je také důvod proč obřízku ženám dělají aby neměly na sex chut a nebyly nevěrné a souložily jen s manželem. Naše manželství vydrželo 10 let nemohla jsem mít děti , to byl důvod k rozvodu Po rozvodu jsem se vrátila do vlasti a zde si časem našla nového přítele.Provdala jsem se za něho a žijeme spolu.Když jsem prvně odhalila svůj klin a vysvětlila přitelovi že jsem obřezaná tak byl hodně překvapen.No zvyknul si a vše dopadlo tak že pro naší lásku obětoval i varlata.Ted jsme na tom hodně podobně.

Reklama

Přidat komentář